کارخانه شرکت فولاد آذربایجان اولین کارخانه نورد استان آذربایجان شرقی می باشد.

این کارخانه در استان آذربایجان شرقی، شهرستان میانه در زمینی به وسعت ۴۶ هکتار، اولین کارخانه نورد این استان می باشد.
ماشین آلات این کارخانه از کشور ایتالیا وارد و نصب گردیده است.
میزان تولید اسمی این کارخانه سالانه ۵۵۰۰۰۰ تن انواع مقاطع فولادی از جمله میلگرد آجدار می باشد.
کارخانه فولاد آذربایجان در سال ۱۳۸۰ شروع به کار نموده است.

در ابتدای شروع به کار کارخانه، با توجه به نیاز منطقه و مشتریان، عمدتا انواع میلگرد از سایز ۸ الی ۳۲ تولید و تحویل می گردد.
تولیدات این شرکت از لحاظ کیفیت و مرغوبیت در حد قابل قبول استاندارد و سایر ارگان های مرتبط و مصرف کنندگان نهایی می باشد.
عمده مصرف میلگرد تولیدی این کارخانه در استان های شمال غرب کشور و سایر استان ها، خصوصا در شهرهای تبریز، ارومیه، اردبیل، زنجان، قزوین، کرج و تهران بوده و عمده پروژه های دولتی و خصوصی و انبوه سازان منطقه، رغبت بیشتری جهت مصرف تولیدات این شرکت از خود نشان می دهند.

اطلاع از آخرین ==>> قیمت روز میلگرد میانه

با توجه به اینکه در سال های بعد از تاسیس این کارخانه چندین کارخانه دیگر نیز در استان ایجاد گردیده و سبب ایجاد رقابت شدیدی در منطقه از لحاظ جذب مصرف کنندگان شده است، اما فولاد میانه توانسته است که سهم خوبی از بازار منطقه را به خود اختصاص دهد.
در حال حاضر از لحاظ قیمتی نیز محصولات فولاد میانه، نسبت به قیمت ارائه شده توسط تولید کنندگان منطقه، نسبتا در حد مناسب می باشد.
محصولات این شرکت از طریق بورس کالا و بخش بازرگانی، فروش و عرضه می شود.

عصر آهن به عنوان عامل فروش محصولات تولیدی کارخانه فولاد آذربایجان (میانه) از جمله میلگرد در منطقه شمال غرب کشور می باشد و سالانه مقادیر زیادی از تولیدات آهن آلات این شرکت را به سراسر کشور ارسال می کند.
همه خریداران عزیز می توانند آخرین قیمت آهن آلات، از جمله قیمت میلگرد را به صورت لحظه ای در سایت عصرآهن مشاهده نمایند و در صورتی که نیاز به مشاوره، قبل از خرید دارید، کارشناسان عصر آهن آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشند.
از اینکه تا انتها با ما همراه بودید، بسیار سپاس گزاریم.

اطلاع از آخرین ==>> قیمت روز میلگرد آجدار فولاد آذربایجان (میانه)