ساخت مجتمع فولاد راد همدان در سال 1390 هجری شمسی در زمینی به متراژ پنجاه هزار متر مربع آغاز شد و در سال 1396 و پس از شش سال فعالیت و زحمات فراوان به بهره برداری رسید.

کارخانه راد همدان با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته، توانست محصولات خود را طبق استاندارد جهانی DIN تولید نماید.
فولاد راد همدان توانست استاندارد SNSO 3132 و استاندارد BS 4449 بریتانیا را دریافت نماید.
راد همدان یکی از بزرگترین کارخانه های تولیدی میلگرد می باشد که به تولید انواع میلگرد ها در اندازه های 8 تا 32 و با کیفیت A1, A2, A3, A4 می پردازد.
همانطور که در توضیحات قبلی به آن اشاره شد، کارخانه راد همدان توانسته است استاندارد بین المللی DIN از یک موسسه آلمانی را که با سی هزار عنوان استاندارد، همه جوانب را مورد سنجش خود قرار می دهد، دریافت نماید.

دریافت استاندارد های جهانی از سوی این مجتمع تولیدی، سبب گردیده تا میلگرد راد همدان به یکی از با کیفیت ترین میلگرد ها در داخل و خارج از کشو تبدیل شود.
به گونه ای که برای شناسایی میلگرد راد همدان در سراسر جهان، می توان نام هک شده RAD را بر روی میلگرد های راد همدان مشاهده و از سایر برند ها متمایز کرد.
و همچنین این شرکت همراه با محصول ارسالی به خریدار، برگه آنالیز و آزمایش هر میلگرد را به صورت اختصاصی ارسال می کند.

 

میلگرد راد همدان

این کارخانه در انواع کیفیت های A1, A2, A3, A4 و از سایز های 8 تا 32 به تولید میگرد می پردازد.
میلگردهای تولیدی این کارخانه از مرغوب ترین موارد اولیه که دارای خاصیت شیمیایی ومکانیکی مطلوبی می باشد، تولید می شوند.
بالا بودن کیفیت و رعایت استانداردهای جهانی، یکی از دلایل موفقیت و همچنین رقابت قدرتمندانه این شرکت با سایر تولید کننده های جهانی می باشد.
این کارخانه توانسته است با مدیریت صحیح و حفظ اصول بهینه سازی خط تولید و ...، قیمت محصولات خود را سطح بسیار مطلوبی قرار دهد که یکی دیگر از نقاط قوت شرکت می باشد.

در صورتی که شما همراهان گرامی نیاز به دریافت اطلاعات تکمیلی درباره انواع میلگرد می باشید، پیشنهاد می کنیم مقاله همه چیز درباره میلگرد را که قبلا توسط مجموعه عصر آهن تهیه و تولید شده است را مشاهده و مطالعه نمایید.

اطلاع از آخرین ==>> قیمت میلگرد راد همدان

 

تجهیزات و تکنولوژی به کار رفته در کارخانه فولاد راد همدان

این کارخانه برای فعالیت حرفه ای و اصولی خود، تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته ای را تهیه کرده است.
تمامی تجهیزات این کارخانه ساخت آلمان و ایتالیا می باشد که توانمند به تولید بر طبق اصول و استانداردهای جهانی هستند.
همچنین این کارخانه توانست استاندارد ملی SNSO3132 و استاندارد اروپایی BS4449 را دریافت نماید که تاکنون هیچ شرکت داخلی نتوانسته این استاندارد ها را دریافت و با این کیفیت تولیدات خود را انجام دهد.

 

اطلاعات تکمیلی و تاریخچه فولاد راد همدان

فاز نخست این مجتمع با ظرفیت تولید پانصد هزار تن در سال شروع به فعالیت نمود.
افراد شاغل در این کارخانه در دو نوبت کاری و تعداد سیصد نفر به طور مستقیم فعالیت می کنند
اشتغال زایی که این کارخانه توانسته به صورت غیر مستقیم ایجاد کند، در فاز اول دو هزار نفر می باشد.
اعتبار اختصاص یافته برای این شرکت در حدود سه هزار و پانصد میلیون ریال می باشد که از نقاط قوت آن حمایت دولت تدبیر و امید از این مجتمع می باشد.
به دنبال افتتاح فاز نخست این مجتمع به دست آقای دکتر جهانگیری، معاون اول ریاست جمهوری و هیات همراه، در روز پنجم دهه مبارکه فجر که همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نیز همراه بود، قرار شد فاز دوم نیز تا یک سال بعد به بهره برداری برسد.
به دنبال بهره برداری از مرحله دوم این کارخانه، ظرفیت اشتغال مستقیم آن به 750 نفر به صورت مستقیم افزایش پیدا می کند.
طبق اظهارات علی اکبر یوسفی فرد، مدیر عامل شرکت فولاد راد همدان، فاز دوم این کارخانه به تولید مواد اولیه می پردازد.

به طور کلی می توان گفت فولاد راد همدان با توجه به قیمت میلگرد تولیدی و کیفیت آن می تواند یک انتخاب مطمئن در داخل و خارج از کشور باشد.
مجموعه عصر آهن به عنوان یکی از مشاوران بازار آهن، فولاد راد همدان را به عنوان یکی از فروشندگان میلگرد به همه فعالان این صنعت معرفی می کند.
از اینکه تا انتها با عصر آهن همراه بودید سپاس گزاریم.

اطلاع از آخرین ==>> قیمت روز میلگرد راد همدان