نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ، امسال هم در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

دورهمی حرفه ای های صنعت ساختمان در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، نمایشگاهی که با تلاش و همت متخصصان و تولید کنندگان داخلی توانسته از سد تحریم ها عبور کند و این صنعت را از انحصار خارجی ها در بیاورد.
تفاوت این نمایشگاه با سال های گذشته، حضور 44 شرکت دانش بنیان بود.
در این نمایشگاه 950 غرفه در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفته بود که در این بین حضور پر رنگ فولادی ها در سالن های 35، 14، 15 و سالن میلاد به چشم می خورد.

ذوب آهن اصفهان

با توجه به ابعاد گسترده این صنعت، نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با استقبال خیلی خوبی همراه بود و حضور هیات های تجاری از کشورهای مختلف، فعالان اقتصادی حوزه ساختمان، متخصصین و کارفرمایان فعال این عرصه برای بازدید از دستاوردهای حوزه صنعت ساختمان از مهم ترین ویژگی های مثبت نمایشگاه امسال بود.
در این بین پاسخگویی و برخورد خوب غرفه داران با بازدیدکنندگان هم بسیار رضایت بخش بود.

نمایشگاه صنعت ساختمان

صنعت ساختمان از صنایع خیلی مهم در اقتصاد کشورها خصوصا کشور عزیزمان ایران می باشد.
وقتی صنعت ساختمان در یک کشور رونق پیدا می کند، بیش از 300 صنعت پشت سر آن راه می افتد و حرکت می کند.
با توجه به اینکه 30 درصد گردش مالی کشور در صنعت ساختمان می باشد و حدود 5 میلیون نفر شاغل در این بخش داریم، انتظار می رود با رفع موانع این صنعت، شاهد ارز آوری و اشتغال بیشتر در صنعت ساختمان شویم.

 

مجموعه عصر آهن که مثل همیشه حضوری فعال در این عرصه داشت، به همراه تمامی کارشناسان ارشد خود در این نمایشگاه حضور پیدا کرد.
خلاصه ای از رخدادها و اطلاعات نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان که توسط تیم تحقیقاتی عصرآهن گردآوری شده بود را برای همراهان گرامی منتشر کردیم.
امیدواریم با توجه به فعالیت های مفیدی که در این نمایشگاه مشاهده کردیم، شاهد پیشرفت و رونق هر چه بیشتر این صنعت در کشور عزیزمان باشیم.

اطلاع از آخرین ==>> قیمت روز آهن آلات