به گزارش عصرآهن و به گفته ی دکتر بهرام سبحانی، رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران: بومی سازی در شرایط فعلی که تحریم های آمریکا بر صنعت آهن و فولاد کشور سایه انداخته، امری لازم و ضروری می باشد. از این رو بایستی هدف اصلی مسئولان صنعت آهن و فولاد کشور، حمایت از شرکت های دانش بنیان باشد.

آقای سبحانی به مناسبت برگزاری دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد گفت: رشد و بالندگی در هر کشوری وابسته به حمایت از ایده های نو و خلاق می باشد، در همین راستا و با برگزاری جشنواره ملی فولاد و نمایشگاه بومی سازی در زنجیره آهن و فولاد، سعی بر حمایت از شرکت های دانش بنیان و تامین کنندگان مستعد صنعت آهن و فولاد کشور داریم. هم چنین تا جایی که امکان دارد سعی خواهیم کرد زمینه را برای فعالیت هرچه بیشتر این شرکت ها فراهم کرده و موجبات همکاری بیشتر با شرکت های تولیدی فعال در صنعت آهن و فولاد را فراهم کنیم.
دکتر بهرام سبحانی ضمن اشاره به تحریم های جدید آمریکا علیه صنعت آهن و فولاد کشور و ایجاد محدودیت های بین المللی در این صنعت که برای کشور اشتغال زا و ارزآور می باشد، گفت: وظیفه ما اتخاذ تدابیر هوشمندانه و تبدیل تهدیدات به فرصت می باشد تا بتوانیم زمینه رشد و پیشرفت صنایع آهن و فولاد کشور را فراهم کنیم. روش ها و ایده های متفاوتی جهت نیل به این هدف وجود دارد که یکی از مهمترین آن ها، حمایت از شرکت های دانش بنیان و ایده هایشان می باشد. چرا که نوآوری در ذات این شرکت ها بوده و موجبات شکوفایی صنایع مختلف به خصوص صنعت آهن و فولاد کشور را فراهم می نمایند.

شرکت عصرآهن یکی از این شرکت های دانش بنیان در صنعت آهن و فولاد کشور است که با نوآوری های خود زمینه ارتباط آسان تر فروشندگان و تولیدکنندگان را فراهم کرده و موجب حذف واسطه ها می شود.

منبع: می متالز