login
ورود
04133250280 با ما در تماس باشید
phone

تبریز آهن

امتیاز فروشنده : 4.9 (از 12 رای) ثبت امتیاز
نام فروشگاه
تبریز آهن
نام فروشنده
آرمین سروی
وضعیت فروشگاه
فروشنده
نوع فروشنده
حقیقی
استان
آذربایجان شرقی
شهر
تبریز
آدرس
خیابان امام، چهارراه آبرسان، بالاتر از هلال احمر، برج بلور، واحد 6B
شماره تماس
پست الکترونیکی
شبکه های اجتماعی
  • مجموعه تبریز آهن
  • مجموعه تبریز آهن

بازرگانی تبریز آهن در سال 1368 با مدیریت ابراهیم سروی در زمینه خرید و فروش و توزیع آهن آلات ساختمانی شروع به فعالیت نمود.
در ابتدا این واحد بازرگانی بیشتر در زمینه ورق، آهن نازک بار، ضخیم بار و تیرآهن فعالیت گسترده ای داشت،
سپس با توجه به اینکه در شهر تبریز و شهرستان های اطراف، فروش تیرآهن و سنگین بار کم بود، عمده فعالیت این واحد به فروش و توزیع تیرآهن در سایزهای بالا (از20 به بالا) اختصاص یافت
و از سال 1372 فروش و توزیع میلگرد به عمده فعالیت این واحد افزوده شد و در سالهای بعد به لحاظ اینکه عمده ساخت و ساز از اسکلت فلزی به بتون آرمه تبدیل گردید،
فعالیت این واحد نیز به بخش میلگرد بیشتر سوق داده شد و در سال 1373 به لحاظ تعزیراتی شدن آهن آلات این واحد به عنوان نماینده اداره کل بازرگانی استان جهت جذب آهن آلات از مبانی تولیدی کشور از جمله ذوب آهن اصفهان و گروه ملی فولاد اهواز، تعیین و نسبت به تامین و توزیع آهن الات تحت نظارت اداره کل بازرگانی استان اقدام کرد.

در سال های بعد به لحاظ احداث کارخانه های متعدد خصوصا فولاد آذربایجان عملا کار توزیع تولیدات این کارخانه عمده فعالیت این واحد گردید و از سال 1380 به بعد به یکی از بزرگترین فروشندگان عمده فولاد آذربایجان (میانه) درآمد.

در سال 1383 واردات انواع میلگرد و شمش آهن را از کشور روسیه آغاز کرد و از سال 1386 به بعد با احداث کارخانجات متعدد استانی از جمله شاهین بناب این واحد به نمایندگی فروش این مجموعه انتخاب و تا سال 1390 به عنوان نماینده فروش مجموعه شاهین بناب فعالیت نمود.
در سالهای بعد همچنان به فعالیت ادامه داد تا اینکه در سال 1393 به عنوان نماینده فروش فولاد آذربایجان میانه و ایجاد انبار مرکزی توزیع میل گرد میانه در تبریز اقدام گردید
و در ضمن از سال 1394 این واحد به عاملیت فروش فولاد کویر کاشان درآمد.
با عنایت براینکه این کارخانه سبد کامل میلگرد را دارد توانست نسبت به عرضه انواع مختلف میلگرد اقدام نماید.

از سال 1395 به بعد عاملیت فروش شرکت آذر فولاد امین به ردیف فعالیت این واحد اضافه گردیده و بعد از آن در سال های اخیر عرضه شمش آهن و آهن اسفنجی نیز به فعالیت خود افزوده است.

در حال حاضر با گشایش کار صادرات آهن به کشورهای همجوار از جمله عراق، ترکیه، گرجستان، آذربایجان به عمده فعالیت های این واحد افزوده شده است.

 

بروزترین قیمت میلگرد، قیمت تیرآهن، قیمت نبشی، قیمت ورق، قیمت ناودانی، قیمت شمش، توسط تبریز آهن را می توانید در ذیل مشاهده نمایید.

لیست محصولات تبریز آهن

آخرین قیمت های میلگرد

نام محصول محل بارگیری قیمت (تومان) نوسانات

آخرین قیمت های تیرآهن

نام محصول محل بارگیری قیمت (تومان) نوسانات

آخرین قیمت های نبشی

نام محصول محل بارگیری قیمت (تومان) نوسانات

آخرین قیمت های ورق

نام محصول محل بارگیری قیمت (تومان) نوسانات

آخرین قیمت های ناودانی

نام محصول محل بارگیری قیمت (تومان) نوسانات

آخرین قیمت های شمش

نام محصول محل بارگیری قیمت (تومان) نوسانات
لیست مقایسه
    تماس با عصر آهن
    تماس با عصر آهن