درباره عصرآهن

ما که هستیم؟

بازار اینترنتی عصرآهن، فعالیت تخصصی خود را به‌عنوان پلتفرمی آنلاین برای معرفی مقاطع فولادی، تولیدکنندگان و فروشندگان با بهره‌گیری از متخصصین نخبه و باتجربه در زمینۀ کسب‌وکارهای اینترنتی و هوشمندسازی معاملات در فروردین 1398 آغاز نموده است.

در بازار اینترنتی آهن و فولادِ عصرآهن، فعالان صنعت آهن و فولاد اعم از تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان و مصرف‌کنندگان به صورت امن، سریع و رایگان به یکدیگر مرتبط می‌شوند؛ همچنین خریداران می‌توانند با بهره‌گیری از به‌روزترین قیمت‌ها و آخرین اخبار بازار آهن، محصولات خود را با قیمت مناسب تهیه کنند.

about asreahan

عصرآهن در یک نگاه

60,000+

بازدید ماهانه از وب‌سایت

63

تأمین‌کننده از سراسر کشور

1,000+

مشتری از سراسر کشور

1,000+

به‌روزرسانی قیمت محصول

فعالیت عصرآهن

مجموعۀ عصرآهن به‌دنبال ایجاد فضایی امن برای معاملات عادلانۀ حوزه آهن و فولاد است. ما در تلاشیم با بهره‌گیری از تجربۀ خود در این حوزه و شناخت کامل مشکلات موجود در صنعت آهن و فولاد، راهکارهایی با بهره‌گیری از دانش روز و متناسب با نیاز مشتری امروز ارائه دهیم.

خدمات ما شامل ارائه قیمت روز انواع مقاطع آهنی، ارسال بار به تمام نقاط کشور، انبارداری رایگان برای مشتریان، فروش اعتباری آهن‌آلات، امکان پیش‌فروش کالا و دیگر خدمات لازم است.

Iran Factories Map

چشم‌انداز

افزایش کارایی، هوشمندی و ایجاد بستری امن برای معاملات آهن و فولاد

مأموریت

ارائه خدمات مفید متناسب با نیاز مشتری در بازار آهن‌آلات

ارزش‌ها

  • ایده و خلاقیت
  • ایجاد اعتماد و امنیت
  • ارتباط مؤثر
  • هم‌دلی در کار

اهداف

  • انعکاس اطلاعات دقیق، به‌روز و واقعی
  • افزایش قدرت انتخاب مشتریان
  • تبدیل بازار سنتی آهن به بازار آنلاین

تاریخچه عصرآهن

مجموعۀ عصرآهن میراث‌دار تجربه‌ای سی‌ساله است که با اشتیاق به ایده‌های جدید، ارائه راهکارهای خلاقانه برای صنعت آهن و فولاد و در نهایت برای ایجاد یک زندگی خوب برای همه با دانش روز همراه شده است.

این همراهی در تیم مدیریت مجموعۀ عصرآهن با به‌کارگیری افراد نخبه در جایگاه درست به‌خوبی به چشم می‌خورد.

فعالیت ما در صنعت آهن و فولاد از سال 1368 در حوزۀ خرید و فروش آهن آلات آغاز شد و از سال ۱۳۹۸ بخش تجارت الکترونیک، برای ارائۀ خدمات بهتر به مشتریان به فعالیت‌های مجموعه اضافه گردید.

عصرآهن، نمایندگی رسمی کارخانجات تولیدی همچون فولاد کویر کاشان، فولاد آذربایجان (میانه)، آذر فولاد امین و سایر تولیدکنندگان معتبر را دارد.

Asreahan
برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.arrow
۴۱۸۰ - ۰۴۱