درباره عصرآهن

بازار اینترنتی عصر آهن، فعالیت تخصصی خود را به عنوان پلتفرمی آنلاین برای معرفی محصولات آهن و فولاد و تولیدکننده ها و فروشنده ها با بهره گیری از متخصصین نخبه و با تجربه در زمینه کسب و کارهای اینترنتی و هوشمند سازی معاملات در فروردین 1398 آغاز نموده است.

بازار اینترنتی عصر آهن، بستری آنلاین است که فعالان صنعت آهن و فولاد اعم از تولید کنندگان، توزیع کنندگان و مصرف کنندگان را به صورت امن، سریع و رایگان به یکدیگر مرتبط می سازد و خریداران می توانند با بهره گیری از بروزترین قیمت ها و آخرین اخبار بازار آهن، محصولات خود را با قیمت مناسب تهیه کنند.

درباره عصرآهن
تاریخچه

تاریخچه

مجموعه عصر آهن میراث دار تجربه 30 ساله ای است که با اشتیاق به ایده های جدید و ارائه راهکارهای خلاقانه برای صنعت آهن و فولاد و در نهایت برای ایجاد یک زندگی خوب برای همه با دانش روز همراه شده است.

این همراهی در تیم مدیریت مجموعه عصر آهن با بکارگیری افراد نخبه در جایگاه درست به خوبی به چشم می خورد.

عصر آهن تجربه 30 ساله ای در صنعت آهن و فولاد دارد و از سال 1368 در حوزه خرید و فروش آهن آلات شروع به فعالیت نموده، و از سال ۱۳۹۸ بخش تجارت الکترونیک خود را فعال کرده است.

عصر آهن، نمایندگی رسمی کارخانجات تولیدی همچون فولاد کویر کاشان، فولاد آذربایجان (میانه)، آذر فولاد امین و ... را دارا می باشد.

رسالت مجموعه عصر آهن

مجموعه عصر آهن به دنبال ایجاد فضایی امن برای معاملات عادلانه حوزه آهن و فولاد می باشد. و با بهره گیری از تجربه 30 ساله خود در این حوزه به خوبی با مشکلات جوزه آهن و فولاد آشنایی کامل دارد به همین جهت مجموعه عصر آهن به دنبال ارائه راهکار با بهره گیری از دانش روز متناسب با نیاز مشتری امروز می باشد.

رسالت مجموعه عصر آهن
چشم انداز

چشم انداز

هدف عصرآهن افزایش کارآیی و هوشمندی و ایجاد بستری امن برای معاملات آهن و فولاد است. عصر آهن می‌خواهد با انعکاس اطلاعات دقیق، به‌روز و واقعی، ضمن افزایش قدرت انتخاب مشتریان، بازار فعلی آهن آلات را نیز از حالت سنتی خارج کرده و آنها را به جدیدترین فناوری‌ها و ابزارهای روز در این حوزه مجهز کند.