پاسخ به پرسش‌های متداول

عصرآهن در این بخش به متداول‌ترین پرسش‌ها در مورد نحوه خرید، صادرات، اعلام قیمت و... پاسخ داده است.

برای خرید و ثبت سفارش با واحد فروش از طریق شماره 04133250280 تماس بگیرید. جهت خرید پیش فاکتور صادر خواهد شد و بعد از تسویه حساب، بار ارسال می‌شود.
در هر ثانیه از شبانه روز با تماس با پشتیبانی عصرآهن می‌توانید از روند ارسال بار مطلع شوید.
برای اشخاص حقیقی، کارت ملی و کدپستی ثبت شده محل تخلیه و برای اشخاص حقوقی گواهی ارزش افزوده و کدپستی محل تخلیه نیاز است.
جهت همکاری و ارائه لیست محصولات، با واحد فروش از طریق شماره 04133250280 تماس بگیرید.
برای سفارش مستقیم از کارخانه باید حداقل 22 تن سفارش گیری انجام شود اما برای سفارشات کمتر از 22 تن، خرید از انبار و ارسال برای تبریز و تهران مقدور می‌باشد.
پس از صدور پش فاکتور، مبلغ پیش فاکتور به حساب شرکت واریز می‌شود. بعد از ارسال بار و مشخص شدن وزن دقیق کالا تسویه نهایی با مشتری انجام می‌شود.
تعرفه حمل و نقل براساس مسافت بین محل ارسال تا محل تخلیه حساب می‌شود و نسبت به آن تعیین می‌گردد.
برای محاسبه هزینه حمل و نقل، در صفحه اول وبسایت به قسمت هزینه حمل بار مراجعه کنید و با انتخاب مبدا و مقصد خود تعرفه را دریافت کنید. همچنین می‌توانید با مشاوران مجموعه تماس داشته باشد.
عصرآهن دارای نماد الکترونیک مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی کشور است. دارندگان این نماد تحت نظارت دستگاه‌های مسئول، ملزم به رعایت قوانین و مقررات می‌باشند.
در حال حاضر مجموعه عصرآهن با تمامی تولیدکنندگان معتبر ایران همکاری دارد. برای دسترسی به لیست تولیدکنندگان به لینک زیر مراجعه کنید.
در بخش تولیدکنندگان جهت دسترسی آسان، وبسایت عصرآهن نقشه‌ای از کل ایران مهیا کرده است که با کلیک بر روی هر استان فهرستی از تولیدکنندگان معتبر آن استان در پایین صفحه به صورت افقی نمایش داده خواهد شد. برای ورود به .
بله. برای ثبت سفارش صادرات میلگرد و دیگر اقلام آهنی با مجموعه در تماس باشید.
برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.arrow
۴۱۸۰ - ۰۴۱