آموزش ثبت نام در مرکز فروشندگان عصر آهن

زمان مطالعه : ۵ دقیقه

آموزش ثبت نام در مرکز فروشندگان عصر آهن

در این آموزش قصد داریم تا با ساده ترین روش، نحوه ثبت نام در وب سایت عصر آهن را برای شما بیان کنیم، پس با ما همراه شوید...

در ابتدا وارد وب سایت عصر آهن می شویم.

در بالای صفحه لینک < ثبت نام فروشندگان | ورود > وجود دارد که روی آن کلیک می کنیم.

ثبت نام فروشندگان و ورود به عصر آهن


حال وارد بخش ثبت نام می شویم که در این بخش ایمیل، رمز عبور، تکرار رمز عبور و شماره موبایل را وارد می کنیم، توجه داشته باشید که قالب ایمیل همانند قالبی که در تصویر زیر مشاهده می کنید باشد، رمز ورودی باید ترکیبی از اعداد و حروف انگلیسی باشد، در این بخش حروف انگلیسی کوچک و بزرگ حساس هستند پس در وارد کردن رمز عبور دقت کنید. پس از پر کردن فیلد ها روی دکمه ثبت نام کلیک می کنیم.
 

ثبت نام فروشندگان عصر آهن

بعد از کلیک روی گزینه ثبت نام با صفحه زیر روبه رو می شویم که در این بخش منتظر ارسال کد تایید می مانیم، پس از چند ثانیه کد تایید به ایمیل و شماره موبایل ارسال می شود که در فیلد مربوطه وارد می کنیم و بعد از کلیک وارد مرحله بعد می شویم. توجه داشته باشید چنانچه به هر دلیلی کد تایید برای شما ارسال نشد گزینه ارسال مجدد کد احزار را کلیک کرده و مجددا منتظر ارسال کد تایید می مانیم.
 

احراز کد تایید عصر آهن

در این بخش باید حقیقی یا حقوقی بودن نوع فروشنده را انتخاب کنیم که اطلاعات دقیق تری نسبت به حقیقی یا حقوقی بودن را در فیلدهای مربوطه وارد می کنیم. 

شخص حقیقی عصر آهن

حال اگر گزینه شخص حقیقی را انتخاب نموده اید فیلدهایی که مربوط به اطلاعات شخص شما است را با دقت پر کنید توجه داشته باشید که در فیلد نام فروشگاه دقت کافی را  داشته باشید چرا که با همین نام در عصر آهن شناخته خواهید شد.
 

فروشگاه عصر آهن

چنانچه علاقه مند به استفاده از سرویس پیام رسان درج محصول و خبر در وب سایت عصر آهن هستید با انتخاب گزینه مناسب که در عکس زیر نشان داده شده است از این سرویس بهره مند شوید.
 

خبرنامه عصر آهن


پس از تکمیل این بخش کلید ثبت را زده و به مرحله بعد می رویم. در این مرحله نوع ثبت نام را تعیین کرده و یکی از گزینه های ثبت نام یک ماهه (رایگان) یا ثبت نام یک ساله را انتخاب می کنیم که در صورت انتخاب گزینه دوم بعد از واریز مبلغ ثبت نامی به شماره کارت مورد نظر، کد رهگیری (شناسه پرداخت) را در فیلد مربوطه وارد کرده و بر روی گزینه ادامه کلیک می کنیم.

ثبت نام عصر آهن

مرحله بعد آخرین مرحله ثبت نام می باشد که باید عکس کارت ملی به صورت پشت رو و عکس از پروانه کسب را وارد کرده تا مرحله ثبت نام به پایان برسد. در این مرحله ابتدا عکس روی کارت ملی و سپس پشتش را آپلود می کنیم و بدون زدن هیچ کلیدی به بخش پروانه کسب رفته و پروانه کسب را هم آپلود می نماییم (توجه داشته باشید که حجم عکس ارسالی از 1 مگ بیشتر نباشد و تصویر کامل و واضح باشد).
بعد از اطمینان از صحت مدارک و اطلاعات بر روی بارگذاری و ادامه ثبت نام کلیک کرده و منتظر ثبت اطلاعات می گردیم.

کارت ملی عصر آهن
پروانه کسب عصر آهن

بعد از بارگذاری مدارک با عکس زیر مواجه می شویم که ثبت نام تکمیل شده است و ما را به صفحه ورود هدایت می کند.
 

ثبت نام موفق عصر آهن


حال اگر در بخش تعیین نوع فروشنده شخص حقوقی را انتخاب کرده باشید با ما همراه شوید تا ثبت نام شخص حقوقی را نیز بررسی کنیم.
 

حقوقی عصر آهن


بعد از انتخاب شخص حقوقی به عنوان نوع فروشنده در بخش اطلاعات شرکت، باید فیلدهایی مثل نام شرکت، نوع شرکت (سهامی عام، سهامی خاص و ...)، شماره ثبت، شناسه ملی شرکت، کد اقتصادی شرکت و صاحبان حق امضاء شرکت را در فیلد های مربوطه به دقت وارد کرده چرا که شرکت شما با همین اطلاعات شناخته خواهد شد.

شرکت عصر آهن


بعد از وارد کردن اطلاعات شرکت نوبت به اطلاعات مدیریت و اطلاعات تماس میرسد که مثل بخش قبل اطلاعات را با دقت وارد می کنیم (توجه داشته باشید که اطلاعات صحیح و کامل از شرکت شما، حس قابل اعتمادی را در ذهن مشتری نسبت به شما تداعی می بخشد).
 

مدیر شرکت عصر آهن

چنانچه علاقه مند به استفاده از سرویس پیام رسان درج محصول و خبر در وب سایت عصر آهن هستید با انتخاب گزینه مناسب که در عکس زیر نشان داده شده است از این سرویس بهره مند شوید.
 

خبرنامه عصر آهن

پس از تکمیل این بخش دکمه ثبت را زده و به مرحله بعد می رویم. در این مرحله نوع ثبت نام را تعیین می کنیم و یکی از گزینه های ثبت نام یک ماهه (رایگان) یا ثبت نام یک ساله را انتخاب می کنیم که در صورت انتخاب گزینه دوم بعد از واریز مبلغ ثبت نامی به شماره کارت مورد نظر، کد رهگیری (شناسه پرداخت) را در فیلد مربوطه وارد کرده و بر روی گزینه ادامه کلیک می کنیم.

ثبت نام عصر آهن


 
مرحله بعد که آخرین مرحله ثبت نام می باشد، در این مرحله باید تصویر آخرین تغییرات و گواهی ارزش افزوده شرکت و  را آپلود کرده تا مرحله ثبت نام به پایان برسد، ابتدا تصویر آخرین تغییرات شرکت را آپلود می کنیم و بدون زدن هیچ کلیدی به بخش گواهی ارزش افزوده رفته و تصویر مورد نظر را آپلود می نماییم (توجه داشته باشید که حجم عکس ارسالی از 1 مگ بیشتر نباشد و تصویر کامل و واضح باشد). بعد از اطمینان از صحت مدارک و اطلاعات بر روی بارگذاری و ادامه ثبت نام کلیک کرده و منتظر ثبت اطلاعات می گردیم.
 

گواهی ارزش افزوده عصر آهن

بعد از بارگذاری مدارک با عکس زیر مواجه می شویم که ثبت نام تکمیل شده است و ما را به صفحه ورود هدایت می کند.
 

ثبت نام موفق در عصر آهن

بازیابی رمز عبور برای وارد شدن به حساب کاربری
اگر به هر دلیلی رمز عبور خود را فراموش و یا گم کرده اید، نگران نباشید به راحتی با چند کلیک ساده میتوان رمز عبور را بازیابی کرد و رمز جدیدی را جایگزین نمود پس با ما همراه باشید.
ابتدا وارد صفحه ورود شده و روی گزینه رمز عبورم را فراموش کرده ام کلیک می کنیم.
 

بازیابی رمز عبور عصر آهن


سپس وارد صفحه بازیابی رمز عبور می شویم که ایمیل و شماره موبایلی که موقع ثبت نام تعیین کرده ایم را وارد می کنیم و روی گزینه ارسال کد بازیابی کلیک می کنیم و منتظر ارسال پیامک و ایمیل از طرف عصر آهن می شویم.
 

بازیابی گذر واژه عصر آهن


بعد از اینکه کد بازیابی به ایمیل و شماره موبایل ارسال شد آن را در فیلد مخصوص وارد کرده، سپس رمز عبور را تعیین می کنیم و بر روی ارسال کد بازیابی کلیک می کنیم.
 

ثبت رمز عبور عصر آهن


حال رمز عبور تغییر کرده و می توانیم وارد حساب کاربری خود شویم.

۰۰

ارسال دیدگاه