لیست قیمت ناودانی فولاد نصر آذربایجان


مکان: آذربایجان شرقیزمان حمل و بارگیری: 1 الی 2 روز کاری
نام محصولسایزطولکمترین قیمت(تومان)وزن تقریبی(کیلوگرم)محل بارگیری

ثبت سفارش ناودانی از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

نمودار تغییرات قیمت ناودانی فولاد نصر آذربایجان

درباره ناودانی نصر آذربایجان  

ناودانی تولید شده در فولاد نصر آذربایجان در دو نوع سبک و سنگین و در ضخامت 8 و 10 به تولید می‌رسد. ناودانی سبک و سنگین هر کدام در کاربری مخصوص به خود به کار می‌رود. ناودانی نصر آذربایجان در هر دو سایز 6 متری و 12 متری قابل خرید می‌باشد. برای بررسی قیمت ناودانی نصر آذربایجان می‌توانید به وبسایت عصرآهن مراجعه کنید. 

در جدول ناودانی نصر آذربایجان که در بالا قرار داده شده است می‌توانید به سایز، طول، قیمت و وزن ناودانی دسترسی داشته باشید. 

قیمت ناودانی نصر آذربایجان

یکی از مهم‌ترین مواردی که  باید در خرید ناودانی بررسی کرد، قیمت این مقطع است. قیمت ناودانی نصر آذربایجان روزانه توسط خود کارخانه اعلام می‌شود. شما برای اینکه در سریع‌‎ترین زمان از قیمت این کارخانه مطلع شوید بهتر است قبل از خرید به وب‌سایت عصرآهن مراجعه کنید.

فاکتورهایی که روی قیمت ناودانی تاثیر می‌گذارند و ناودانی نصر آذربایجان از این موارد مستثنی نیست، وزن مقطع است.

وزن ناودانی، روش تولید آن، میزان عرضه و تقاضا از تاثیرگذارترین عوامل روی قیمت انواع مقاطع آهنی است. موارد نامبرده باعث شده‌اند تا بازار آهن نوسان زیادی داشته باشد؛ از این رو قیمت آهن‌آلات روزانه تغییر می‌کند.

بنابراین استفاده از یک منبع معتبر که قیمت مقاطع را سریع و لحظه‌ای اعلام می‌کند از اهمیت بالایی برخوردار است. ما در عصرآهن تلاش می‌کنیم قیمت بازار آهن را در سریع‌ترین زمان به اطلاع شما برسانیم.

برای بررسی قیمت ناودانی نصر آذربایجان علاوه بر مراجعه به وب‌سایت عصرآهن از طریق شماره 0414180 با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

انواع ناودانی

ناودانی سبک، ناودانی سنگین، ناودانی فابریک و پرسی از جمله انواع ناودانی است. هر کدام از این ناودانی‌ها از لحاظ وزن و روش تولید با هم تفاوت دارند که در زیر هر کدام را بررسی می‌کنیم. ناودانی نصر آذربایجان در دو نوع سبک و سنگین تولید می‌شود.

ناودانی سنگین و سبک در مقایسه با هم از لحاظ وزنی اختلاف دارند؛ ولی هر دو در بازه استاندارد تولید شده‌اند. ناودانی پرسی از ورق فولادی پرس شده تولید می‌شود و ناودانی فابریک از ذوب و ریخته‌گری شمش فولادی در قالب، تولید می‌شود.

در فولاد نصر آذربایجان امکان خرید مستقیم از کارخانه وجود دارد. در صورت خرید ناودانی نصر از کارخانه، قیمت نهایی آن کمتر خواهد بود؛ بنابراین بسیاری از خریداران ترجیح می‌دهند خرید خود را مستقیما از خود کارخانه ثبت کنند.

اما در خرید از کارخانه محدودیت حجم سفارش وجود دارد؛ به این معنا که حداقل تناژ سفارش شما باید 22 تن باشد. جهت خرید مستقیم ناودانی فولاد نصر آذربایجان از کارخانه یا انبار می‌توانید با ما در ارتباط باشید.


برای مشاوره و خرید ناودانی
فولاد نصر آذربایجان، با ما تماس بگیرید.

شماره تماس کارشناس فروش
۴۱۸۰ - ۰۴۱

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را برای این تولیدکننده بنویسید...

امتیاز تولیدکننده

3 از 5

1 نفر رای داده‌اند

کیفیت محصول

3

ارزش خرید نسبت به قیمت

3

زمان تحویل بار

3

سایر تولیدکنندگان

تولیدکنندگانی که به کارخانه فولاد نصر آذربایجان نزدیک هستند!

برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.
۴۱۸۰ - ۰۴۱