لیست قیمت کلاف آجدار نورد کوثر اهواز


مکان: خوزستانزمان حمل و بارگیری: ---
نام محصولسایزاستانداردکمترین قیمت(تومان)وزن(کیلوگرم)محل بارگیری
کلاف آجدار 8 نورد کوثر اهواز
کلاف
8A3تماس بگیرید22,000اهواز
کلاف آجدار 8 نورد کوثر اهواز
کلاف
8A2تماس بگیرید22,000اهواز
کلاف آجدار 10 نورد کوثر اهواز
کلاف
10A3تماس بگیرید22,000اهواز
کلاف آجدار 12 نورد کوثر اهواز
کلاف
12A3تماس بگیرید---اهواز

ثبت سفارش کلاف آجدار از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

نمودار تغییرات قیمت میلگرد نورد کوثر اهواز

کلاف ساختمانی تولید شده توسط کارخانه نورد کوثر اهواز، یکی از پرفروش‌ترین محصولات این واحد تولیدی محسوب می‌شود. این کارخانه که در سال 1383 تاسیس شده است، به عنوان یکی از شناخته‌ شده‌ترین تولید کنندگان کلاف در کشور بشمار می‌رود. کلاف ساختمانی توسط فرآیند کشش نورد گرم و با ضخامت کم تولید می‌شود. همچنین، این کلاف‌ها، استانداردهای بین‌ المللی آلمان و روسیه را رعایت می‌کنند.

کلاف آجدار تولید شده توسط کارخانه نورد کوثر اهواز، در صنایع ساختمانی و بتون ریزی کاربرد دارد و در بازار به نام کلاف آجدار شناخته می‌شود. این محصولات در صنعت با نام Hot Roll Ribbed Steel Bar شناخته می‌شوند. اندازه‌های تولیدی این محصولات در بازه 8 تا 16 میلی‌متر متغیر است و با شماره استاندارد ملی ISIRI 3132 تولید می‌شوند. 

علامت مشخصه این محصول به نام‌های آج 340 و آج 400 است که استانداردهای بین ‌المللی آلمان DIN ST50_2 و استاندارد بین‌ المللی روسیه GOST 5SP را نیز پوشش می‌دهد و با گریدهای A2 و A3 در بازار به فروش می‌رسد.

کلاف آجدار 10 تولید شده توسط کارخانه نورد کوثر اهواز، به گروه A3 تعلق دارد و یک نوع میلگرد است که از شمش نورد گرم تحت کشش ساخته می‌شود. در واقع، میلگردها یا آرماتورها به دو صورت شاخه و میلگرد کلافی در کارخانه‌ها تولید می‌شوند. این محصولات نیز در بازار به دو دسته میلگرد ساده (Plain bar) و میلگرد آجدار (Rebar) تقسیم می‌شوند. 

شکل ظاهری میلگرد آجدار شامل آج مرکب، جناغی و مارپیچی است. این کلاف‌ها معمولا دارای قطر داخلی 850 میلی‌متر و وزن تقریبی 22000 کیلوگرم هستند. در برخی کارخانجات، با جوشکاری چندین کلاف به یکدیگر، وزن نهایی را بیشتر می‌سازند.

کاربرد کلاف آجدار اهواز 

در صنایع مختلف، کلاف‌ها دارای کاربردهای متعددی هستند. برخی از این کاربردها عبارتند از:

• تولید سیم بکسل

• تولید سیم خاردار

• تولید میخ

• تولید پیچ

• تولید پرچ

• تولید الکترود جوشکاری

• تولید خرپا و تیرچه

• تولید مفتول صنعتی

• تولید فنس و غیره ...

با توجه به ویژگی‌های فیزیکی و مکانیکی کلاف‌ها، آن‌ها در تولید محصولات متنوعی که نیازمند استحکام و استاتیک بالا هستند، استفاده می‌شوند.

انواع کلاف آجدار اهواز

در بازار، میلگرد کلاف به دو نوع کلاف آجدار و ساده تقسیم می‌شود. سایز کلاف‌ها در بازه 5.5 تا 16 میلی‌متر قرار دارد. همچنین، کلاف‌های با قطر 5.5 تا 8 میلی‌متر به عنوان سیم مفتول یا وایر شناخته می‌شوند. اغلب کلاف‌ها به صورت در هم تنیده و بسته ‌بندی شده در بازار عرضه می‌شوند. همچنین، هر دو نوع کلاف و میلگرد به دسته ‌بندی‌های A2 و A3 تقسیم می‌شوند.

قیمت کلاف آجدار کوثر اهواز

قیمت روز میلگرد نورد کوثر اهواز را می‌توانید در سایت عصرآهن مشاهده نمایید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و تخصصی‌تر در زمینه میلگرد کلاف آجدار و قیمت آن، می‌توانید سوالات خود را با مهندسین و مشاوران شهر آهن مطرح کنید. آن‌ها در اسرع وقت پاسخ دقیق و مناسبی به سوالات شما خواهند داد.

خرید کلاف آجدار اهواز

به دلیل نوسانات متداول در بازار آهن، در صورت تصمیم به خرید، می توانید ابتدا قیمت روز کلاف آجدار اهواز را در وب سایت عصرآهن مشاهده کنید و یا از طریق تماس تلفنی با کارشناسان ما از آخرین قیمت کلاف آجدار مطلع شده و سپس اقدام به خرید کنید. قیمت کلاف آجدار نورد کوثر اهواز به صورت واحد کیلوگرمی اعلام می‌شود. این محصول در بازار با نام‌های کلاف آجدار اهواز، کلاف آجدار نورد کوثر و کلاف آجدار کوثر نیز شناخته می‌شود.

برای سفارش و تهیه میلگرد کلاف آجدار تولید شده توسط کارخانه نورد کوثر اهواز، با ما تماس بگیرید.

نحوه خرید کلاف آجدار نورد کوثر اهواز

به طور کلی، کارخانه نورد کوثر اهواز یکی از تولید کنندگان برجسته میلگرد، به ویژه کلاف آجدار و ساده، می‌باشد. مجموعه عصرآهن نیز با توانایی ارائه و توزیع میلگرد کلاف آجدار تولید شده توسط کارخانه نورد کوثر اهواز، همچنین بهترین تولید کنندگان دیگر کلاف، خدمات متنوع و منحصر به فردی را به اختیار مشتریان گرامی قرار می‌دهد. برای خرید یا دریافت قیمت میلگرد فولاد کوثر اهواز، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای مشاوره و خرید کلاف آجدار
نورد کوثر اهواز، با ما تماس بگیرید.

arrow
شماره تماس کارشناس فروش
۴۱۸۰ - ۰۴۱

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را برای این تولیدکننده بنویسید...

امتیاز تولیدکننده

3 از 5

1 نفر رای داده‌اند

کیفیت محصول

3

ارزش خرید نسبت به قیمت

3

زمان تحویل بار

3

سایر تولیدکنندگان

تولیدکنندگانی که به کارخانه نورد کوثر اهواز نزدیک هستند!

برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.arrow
۴۱۸۰ - ۰۴۱