مجتمع فولاد سازان دقیقی هشترود

مجتمع فولاد سازان دقیقی هشترود

برای بررسی قیمت روز میلگرد هشترود و خرید آن به وبسایت عصرآهن مراجعه کنید. همچنین می‌توانید وزن میلگرد هشترود در سایزهای مختلف را بررسی نمایید.

محصولات : میلگرد

کد پستی :-----

آدرس : آذربایجان شرقی، شهر هشترود، شهرک صنعتی هشترود

مشاهده قیمت محصولات
مجتمع فولاد سازان دقیقی هشترود

لیست قیمت میلگرد مجتمع فولاد سازان دقیقی هشترود

تمامی قیمت‌ها با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده است.

نام محصولسایزاستانداردکمترین قیمت(تومان)وزن(کیلوگرم)محل بارگیری
میلگرد آجدار مجتمع فولاد سازان دقیقی هشترود
شاخه ۱۲ متری
8A2

ثابت۲۸٬۷۰۰

به‌روزرسانی :
4.74هشترود
میلگرد آجدار مجتمع فولاد سازان دقیقی هشترود
شاخه ۱۲ متری
10A2

ثابت۲۷٬۷۰۰

به‌روزرسانی :
7.39هشترود
میلگرد آجدار مجتمع فولاد سازان دقیقی هشترود
شاخه ۱۲ متری
12A3

ثابت۲۷٬۷۰۰

به‌روزرسانی :
10.66هشترود
میلگرد آجدار مجتمع فولاد سازان دقیقی هشترود
شاخه ۱۲ متری
14A3

ثابت۲۶٬۲۰۰

به‌روزرسانی :
13.5هشترود
میلگرد آجدار مجتمع فولاد سازان دقیقی هشترود
شاخه ۱۲ متری
16A3

ثابت۲۶٬۲۰۰

به‌روزرسانی :
17.5هشترود
میلگرد آجدار مجتمع فولاد سازان دقیقی هشترود
شاخه ۱۲ متری
18A3

ثابت۲۶٬۲۰۰

به‌روزرسانی :
22.5هشترود
میلگرد آجدار مجتمع فولاد سازان دقیقی هشترود
شاخه ۱۲ متری
20A3

ثابت۲۶٬۲۰۰

به‌روزرسانی :
27.5هشترود
میلگرد آجدار مجتمع فولاد سازان دقیقی هشترود
شاخه ۱۲ متری
22A3

ثابت۲۶٬۲۰۰

به‌روزرسانی :
33هشترود
میلگرد آجدار مجتمع فولاد سازان دقیقی هشترود
شاخه ۱۲ متری
12A2تماس بگیرید10.66هشترود

ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

نمودار تغییرات قیمت

 تاریخچه فولاد دقیقی هشترود   

فولاد هشترود دقیقی (سهامی خاص)، در سال 1385 در زمینی به مساحت 45 هزار مترمربع و با هدف تولید مقاطع فولادی در شهرستان هشترود در استان آذربایجان شرقی تاسیس شد.   

در ابتدای تاسیس این مجتمع، به دلیل مسائلی چون مشکلات زیست محیطی، وقفه‌ای در روند ساخت و بهره برداری از این مجموعه ایجاد شد که در نهایت با پیگیری و بررسی مسئولان مربوطه و همچنین با سرمایه گذاری اولیه در حدود 60 میلیارد تومان به بهره برداری رسید.  

فولاد دقیقی هشترود برای تولید میلگرد هشترود، با سرمایه اولیه 40 میلیارد تومان هزینه خرید زمین، 60 میلیون یورو هزینه خرید ماشین آلات و خرید تجهیزات خطوط تولید نورد، 60 میلیارد تومان هزینه رفع موانع زیست محیطی و... توانست مشکلات مربوطه را پشت سر گذارد.  

در نهایت این کارخانه با سرمایه گذاری‌های بخش خصوصی، تاسیس و در سال 1396 با تجهیز به آخرین تکنولوژی نورد فولاد، افتتاح و به بهره برداری رسید. هدف از تاسیس فولاد دقیقی هشترود تولید میلگرد آجدار در سایزهای مختلف بود که امروزه با نام میلگرد هشترود در بازار شناخته می‌شود. 

موسس و مدیرعامل کارخانه فولاد هشترود، آقای مصطفی دقیقی، از سال 1371 فعالیت های کلیدی خود در زمینه فولاد را آغاز کرد و اقدامات لازم برای تولید میلگرد هشترود انجام شد. 

در نهایت بعد از حدود دو دهه فعالیت و تلاش مستمر در این زمینه، موفق به تاسیس کارخانه‌ای عظیم در زمینه تولید مقاطع فولادی در شهرستان هشترود گردید البته عمده تولید این کارخانه میلگرد هشترود می‌‎باشد.  

این شهرستان به دلیل شرایط و موقعیت مکانی مناسب خود، محل مناسبی برای یک کارخانه فولادسازی به شمار می رود.  هدف از تاسیس این شرکت، تولید میلگرد و مقاطع فولادی جهت رفع نیازهای استانی و تکمیل سبد محصولات فولادی کشور می‌باشد.  

میلگرد هشترود یکی از پرفروش‌ترین میلگردها در بازار آهن ایران می‌باشد. در ادامه راجب قیمت میلگرد هشترود صحبت خواهیم. 

امکان ارسال میلگرد هشترود به تمام نقاط کشور وجود دارد چرا که وجود راه‌های ارتباطی مناسب، زمینه ساز حمل ونقل محصولات تولیدی به نقاط مختلف کشور شده است. با توجه به پیش بینی‌های صورت گرفته، فولاد دقیقی هشترود، در آینده‌ای نه چندان دور قادر به ارسال حدود 800 محموله در روز به بخش‌های مختلف کشور خواهد بود.  

  

میلگرد هشترود دقیقی

براساس گفته‌های آقای دقیقی از سرمایه گذاران مجموعه فولاد هشترود، بالغ بر 40 میلیارد تومان هزینه جهت راه اندازی خطوط تولید این کارخانه در نظر گرفته شده است. براساس ظرفیت‌های خطوط تولیدی، پیش بینی می شود که حدود 700 هزار تن میلگرد هشترود به صورت روزانه تولید و روانه بازار شود. در حالی که ظرفیت اسمی کارخانه بر طبق مجوز اخذ شده، سالیانه 200 هزار تن می باشد.  

همچنین این شرکت در برنامه‌های آتی خود، قصد تکمیل و توسعه خطوط تولیدی تیرآهن، ناودانی و نبشی را دارد و علاوه بر تولید میلگرد هشترود، محصولات نامبرده نیز به بازار عرضه خواهد کرد.   

محصولات فولاد هشترود دقیقی شامل موارد زیر می شود:  

  • انواع میلگردهای فولادی  
  • مقاطع فولادی
  • تیرآهن  
  • نبشی  

قیمت میلگرد هشترود 

برای بررسی قیمت روز میلگرد هشترود به وبسایت عصرآهن مراجعه کرده و در صفحه مربوط به تولیدکننده قیمت کارخانه میلگرد هشترود را بررسی نمایید. میلگرد هشترود در سایزهای 8، 10، 12، 14، 16، 18، 20 و 22 تولید می‌شود. 

در صفحه پیش رو قیمت میلگرد هشترود امروز ثبت شده است همچنین با مراجعه به جدول می‌توانید قیمت تمام سایزها را به صورت جداگانه بررسی کنید. 

وزن میلگرد هشترود دقیقی

وزن میلگرد بر قیمت آن تاثیرگذار است بنابراین نیاز است تا به عنوان مصرف‌کننده از وزن محصول خریداری شده اطلاع پیدا کنید و خریدی دقیق ثبت کنید. وزن هر کیلو میلگرد هشترود در جدول بالا قرار داده شده است و به ازای هر سایز در ردیفی جداگانه قابل مشاهده است.  برای خرید میلگرد هشترود با مجموعه عصرآهن از طریق شماره 04133250280 در تماس باشید.   

بررسی کیفیت محصولات فولاد هشترود دقیقی  

میلگرد هشترود در دو نوع A2 و A3 از سایز ۸ الی ۲۰ مطابق با استانداردهای روز ملی و بین المللی تولید می شوند. این شرکت با توجه به دسترسی آسان به جاده بین المللی، نزدیک به شرکت‌های تولید شمش و دسترسی آسان به انرژی و قرارگیری در منطقه پرآب هشترود، نسبت به سایر رقبا از مزایای بیشتری برخوردار می‌باشد.  

میلگرد هشترود با استاندارد A2 اغلب در کارهای عمرانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دسته از محصولات فولادی نسبتا ترد و نیمه خشک هستند، چرا که در مقاومت و خواص مکانیکی محصول مذکور، تغییراتی رخ داده است.  

از این رو توصیه می‌شود تا حد امکان از انجام عملیات جوشکاری روی سطح میلگردهای A2 تولیدی این کارخانه اجتناب گردد تا موجب بروز اشکال در فرآیندهای بعدی نگردد. با توجه به اینکه میلگردهای گرید A3  این کارخانه، بسیار شکننده و خشک می باشد، لذا ممنوعیت جوشکاری برای این نوع از میلگردها نیز وجود دارد.  

به همین علت عملیات خم و راست کردن برای آن‌ها کاملا ممنوع بوده و برای اتصال میلگردها در ستون‌بندی نیز بهتر است از ابزارآلات به جای جوشکاری کمک گرفته شود. میلگرد هشترود با استانداردA3 ، دارای درصد تغییر شکل پایین (حدود 14 درصد) به علت کربن بیشتر در ترکیبات آن می باشد. به همین علت بایستی از تغییر شکل این محصول در زوایای تند اجتناب کرد.  

میلگرد هشترود با استاندارد A2 و A3 نیز جهت مسلح کردن بتن و افزایش مقاومت آن در کارهای ساختمانی و عمرانی استفاده می شود. برای تشخیص نوع میلگرد نیز، بایستی آج‌های حک شده روی محصول را بررسی و ارزیابی کنیم.  

آج‌های مارپیچی دور تا دور شاخه میلگرد، نشان دهنده میلگرد نوع دو یا A2 و آج های جناغی شکل هفت هشتی شکل، نشان دهنده  میلگرد نوع سه یا A3 می باشد.  

اقدامات و افتخارات فولاد دقیقی هشترود 

 امروزه تولید و مصرف فولاد، یکی از شاخص‌های اصلی توسعه یافتگی کشورها به شمار می‌آید. همچنین، حضور صنعت فولاد در یک منطقه بر فرآیند توسعه، اشتغال زایی و تجارت آن منطقه تاثیر به سزایی دارد. بر همین اساس، فولاد دقیقی هشترود که با هدف ایجاد اشتغال و تامین نیازهای صنعت فولاد کشور احداث شده، در چند فاز به بهره برداری رسیده است.  

این مجموعه، زمینه ی اشتغال 2400 نفر نیروی بومی و غیر بومی به صورت مستقیم و غیر مستقیم را فراهم کرده و هم چنین پیش بینی می شود با بهره برداری از خطوط تولیدی جدید و افزایش تجهیزات کارخانه، نزدیک به 500 نیروی دیگر نیز به مجموعه اضافه گردد.  

این کارخانه، با بیش از 30 سال تجربه و پشتوانه در صنعت فولاد و با تولید سالانه 250 هزار تن انواع میلگرد آجدار در سایزهای 8 الی 32 و انواع میلگرد  A2، A3 و A4 به عنوان برترین صادرکننده ی میلگرد در ایران شناخته شده است.  

قیمت میلگرد هشترود توسط خود تولیدکننده و به صورت روزانه تعیین می‌شود و در وبسایت عصرآهن به طور لحظه‌ای ثبت می‌گردد.  

مجتمع دقیقی هشترود با استفاده از آخرین تکنولوژی موجود در این صنعت و با سرلوحه قرار دادن حقوق مشتریان و ارج نهادن به خواسته هایشان موفق به حق درج علامت اختصاری فولاد هشترود (FSDCT) بر روی میلگرد های تولیدی این کارخانه گشته و از دیگر کارخانه ها متمایز شده است.  

با کنترل این نام اختصاری حک شده بر شاخه میلگرد هشترود می‌توان از باکیفیت بودن آن اطمینان حاصل کرد. کیفیت میلگرد هشترود نشان دهنده تلاش و پشتکار مجموعه در تولید محصولات فولادی می‌باشد.  

  

چشم انداز و خط مشی فولاد دقیقی هشترود 

همان طور که گفته شد، تامین نیازهای بازار داخل استان و کشور از اصلی ترین برنامه های فولاد دقیقی هشترود می باشد که با توجه به سرعت پیشرفت، سرمایه گذاری‌های انجام شده در این شرکت و تهیه تجهیزات مدرن و به روز و به تعداد بالا، پیش بینی می‌شود بتواند محصولات فولادی خود را به کشورهای همسایه منطقه خلیج فارس صادر کند. 


امتیاز تولیدکننده

3 از 5

1 نفر رای داده‌اند

کیفیت محصول

3

ارزش خرید نسبت به قیمت

3

زمان تحویل بار

3

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را برای این تولیدکننده بنویسید...

سایر تولیدکنندگان

تولیدکنندگانی که به کارخانه مجتمع فولاد سازان دقیقی هشترود نزدیک هستند!