فولاد ارگ تبریز

فولاد ارگ تبریز

برای بررسی قیمت و وزن میلگرد ارگ تبریز به وبسایت عصرآهن مراجعه کنید و برای خرید میلگرد این کارخانه با شماره 04133250280 تماس بگیرید.

محصولات : میلگرد

کد پستی :-----

آدرس : آذربایجان شرقی، شهر تبریز، جاده صوفیان،شهرک سرمایه گذاری خارجی،خیابان آسیای 2، اوپک غربی

مشاهده قیمت محصولات
فولاد ارگ تبریز

لیست قیمت میلگرد فولاد ارگ تبریز

تمامی قیمت‌ها با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده است.

نام محصولسایزاستانداردکمترین قیمت(تومان)وزن(کیلوگرم)محل بارگیری
میلگرد آجدار فولاد ارگ تبریز
شاخه ۱۲ متری
14A3

ثابت۲۶٬۳۰۰

به‌روزرسانی :
14.52تبريز
میلگرد آجدار فولاد ارگ تبریز
شاخه ۱۲ متری
16A1

ثابت۲۶٬۳۰۰

به‌روزرسانی :
19تبريز
میلگرد آجدار فولاد ارگ تبریز
شاخه ۱۲ متری
18A3

ثابت۲۶٬۳۰۰

به‌روزرسانی :
24تبريز
میلگرد آجدار فولاد ارگ تبریز
شاخه ۱۲ متری
8A2تماس بگیرید4.5تبریز
میلگرد آجدار فولاد ارگ تبریز
شاخه ۱۲ متری
10A2تماس بگیرید7.5تبریز
میلگرد آجدار فولاد ارگ تبریز
شاخه ۱۲ متری
10A3تماس بگیرید7.5تبريز
میلگرد آجدار فولاد ارگ تبریز
شاخه ۱۲ متری
12A3تماس بگیرید10.66تبريز
میلگرد آجدار فولاد ارگ تبریز
شاخه ۱۲ متری
20A3تماس بگیرید29.5تبريز
میلگرد آجدار فولاد ارگ تبریز
شاخه ۱۲ متری
22A3تماس بگیرید35.2تبريز
میلگرد آجدار فولاد ارگ تبریز
شاخه ۱۲ متری
25A3تماس بگیرید49.9تبريز

ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

نمودار تغییرات قیمت

قیمت میلگرد تبریز

میلگرد ارگ تبریز در بازار آهن و فولاد با نام میلگرد تبریز معروف است. برای خرید میلگرد تبریز (میلگرد ارگ تبریز) از دو راه می‌توانید اقدام کنید. یا از انبارهای فروش میلگرد در شهر و یا استان خود خرید کنید که در این حالت ممکن است به سایزبندی کاملی از میلگرد تبریز دسترسی نداشته باشید.

و یا مستقیما از خود کارخانه خرید کنید. در خرید مستقیم از کارخانه هم قیمت میلگرد تبریز مناسب‌تر خواهد بود و هم تمام سایزبندی مورد نیاز در دسترس خواهد بود. بنابراین روش دوم برای خرید میلگرد تبریز بهتر است. 

قبل از خرید بایستی قیمت میلگرد تبریز را بررسی نمایید. با توجه به اینکه قیمت آهن آلات لحظه‌ای تغییر می‌کند اطلاع از قیمت‌ به‌روز آن مهم است. بنابراین وبسایت عصرآهن با به‌روزرسانی لحظه‌ای قیمت‌ها در تلاش است تا مصرف‌کنندگان خرید مناسبی داشته باشند. قیمت میلگرد تبریز امروز در صفحه پیش‌رو روزانه آپدیت می‌شود.

فولاد ارگ تبریز

فولاد ارگ تبریز یکی از تولیدکنندگان در زمینه ساخت و عرضه میلگرد می‌باشد. میلگرد ارگ تبریز امروزه در بسیاری از ساختمان‌ها و پروژه‌ها مصرف می‌شود. در ادامه تاریخچه فعالیت این شرکت در زمینه تولید میلگرد و محصولات فولادی را بررسی خواهیم کرد. لازم به ذکر است قیمت میلگرد ارگ تبریز روزانه توسط خود تولیدکننده تعیین می‌گردد.

شرکت فولاد ارگ تبریز در تیر ماه سال 86 در استان آذربایجان شرقی به ثبت رسید. این شرکت پس از تاسیس، در شهرک سرمایه گذاری خارجی اقدام به خرید زمین کرد و سپس کارهای مسطح کردن و آماده سازی زمین برای ایجاد سوله ها و خط تولید را انجام داد. 

قبل از اینکه میلگرد ارگ تبریز به مرحله تولید برسد این کارخانه در ابتدا به تولید دیگر محصولات آهنی پرداخت. در سال 87 کارهای ساخت سوله و ساختمان‌های تولیدی را به اتمام رساند، در اوایل سال 88 نصب و راه اندازی خط تولید ریخته گری چدن داکتیل تکمیل شد. 

در نیمه دوم سال 87 شروع به تولید آزمایشی نمود و نسبت به اخذ پروانه بهره برداری چدن داکتیل اقدام کرده و در آبان ماه سال 88 از اداره صنایع پروانه بهره برداری اخذ کرد و پس از اخذ پروانه بهره برداری، تولید چدن داکتیل را شروع کرد و در سال 88 این روند تولید ادامه داشت. 

در اوایل سال 89 اقدام به طراحی خط تولید شمش فولادی نمود و در طی سال 89 بعد از راه اندازی خط تولید شمش، اقدام به خرید ماشین آلات خط نورد از کشور ترکیه کرد و ضمن واردات ماشین آلات در شهریور 89 و شروع نصب ماشين آلات در اوایل سال 90 موفق به تولید آزمایشی شمش فولاد شد و به کار خود ادامه داد تا این که توام با تولید آزمایشی شمش، مراحل نصب و راه اندازی خط نورد در سال 90 به پایان رسید.

 این شرکت از سال 91 تولید آزمایشی میلگرد را شروع و موفق به بهره برداری و تولید میلگرد گردید که این پیشرفت با یاری خداوند متعال و در نتیجه تلاش برادران اکبر و اصغر دقیقی به عمل آمده است، این روند تا به ثمر نشستن اهداف بلند مدت شرکت جهت ارتقای کیفیت مطلوب در تولید ملی با اصول استاندارد در بازارهای داخلی و خارجی و رقابت در آن ادامه خواهد داشت.

از آن به بعد میلگرد تبریز در بازار آهن آلات به فروش رسید و بخشی از نیاز مصرف‌کنندگان صنعت آهن را تامین کرد. در ادامه نحوه بررسی قیمت میلگرد ارگ تبریز را بررسی خواهیم کرد.

میلگرد ارگ تبریز

میلگرد ارگ تبریز از سایز 8 تا 20 در استاندارد A3 به تولید می‌رسد. این میلگرد آجدار بوده و در طول شاخه‌های 12 متری به فروش می‌رسد. در وبسایت عصرآهن صفحه‌ای مجزا برای میلگرد ارگ تبریز در نظر گرفته شده است.

برای بررسی جزئیات دقیق مربوط به میلگرد ارگ تبریز به جدول مربوطه مراجعه کنید. در جدولی که در این صفحه تعبیه شده است اطلاعاتی مثل سایز، استاندارد، قیمت، وزن و محل بارگیری میلگرد ارگ تبریز مشخص شده است . با مراجعه به آن می‌توانید اطلاعات لازم را بررسی کنید.

بررسی قیمت میلگرد ارگ تبریز

قیمت میلگرد ارگ تبریز روزانه در وبسایت عصرآهن به روزرسانی می‌گردد این به روزرسانی به صورت لحظه‌ای بوده و شما می‌توانید از آخرین قیمت میلگرد ارگ تبریز باخبر شوید.

عوامل زیادی بر قیمت میلگرد تاثیر می‌گذارد به همین منظور نرخ مقطع فولادی مدنظر روزانه در حال تغییر می‌باشد. برای بررسی نوسانات موجود در بازار و قیمت میلگرد ارگ تبریز به وبسایت عصرآهن مراجعه کنید و یا با شماره 04133250280 تماس بگیرید.

کارشناسان فروش ما در مجموعه عصرآهن در خرید میلگرد ارگ تبریز در انواع سایزها با شما همراهی خواهند کرد و بهترین راهنمایی و پیشنهادها را در اختیار مخاطب خواهند گذاشت. پرفروش ترین میلگرد ارگ تبریز سایز 16 می‌باشد به همین منظور قیمت میلگرد 16 آجدار ارگ تبریز و موجودی آن همراه بقیه سایزها آپدیت می‌شود.

همچنین برای بررسی وزن میلگرد ارگ تبریز به جدول رجوع کنید. وزن هر سایز میلگرد به حسب کیلوگرم و برای شاخه 12 متری نوشته شده است.

امتیاز تولیدکننده

3 از 5

1 نفر رای داده‌اند

کیفیت محصول

3

ارزش خرید نسبت به قیمت

3

زمان تحویل بار

3

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را برای این تولیدکننده بنویسید...

سایر تولیدکنندگان

تولیدکنندگانی که به کارخانه فولاد ارگ تبریز نزدیک هستند!