صنایع فولاد شهریار تبریز

صنایع فولاد شهریار تبریز

صنایع فولاد شهریار تبریز در زمینه ورق گالوانیزه سهم بزرگی از بازار فولاد را تامین می‌کند برای خرید و یا اطلاع از قیمت ورق گالوانیزه فولاد شهریار کلیک کنید.

محصولات : ورق

کد پستی :-----

آدرس : آذربایجان شرقی، شهر تبریز، نرسیده به پلیس راه تبریز - آذرشهر، شهرک صنعتی آخولا، یک کیلومتر بعد از پست برق، شرکت صنایع فولاد شهریار تبریز

مشاهده قیمت محصولات
صنایع فولاد شهریار تبریز

لیست قیمت ورق صنایع فولاد شهریار تبریز

تمامی قیمت‌ها با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده است.

نام محصولضخامتعرضطولکمترین قیمت(تومان)محل بارگیری
ورق گالوانیزه صنایع فولاد شهریار تبریز
رول
21000---

ثابت۶۱٬۲۵۰

به‌روزرسانی :
تبريز
ورق گالوانیزه صنایع فولاد شهریار تبریز
رول
21250---

ثابت۶۱٬۲۵۰

به‌روزرسانی :
تبريز
ورق گالوانیزه صنایع فولاد شهریار تبریز
رول
2.51000---

ثابت۶۵٬۷۵۰

به‌روزرسانی :
تبريز
ورق گالوانیزه صنایع فولاد شهریار تبریز
رول
2.51250---

ثابت۶۵٬۷۵۰

به‌روزرسانی :
تبريز
ورق گالوانیزه صنایع فولاد شهریار تبریز
رول
31000---

ثابت۵۹٬۹۵۰

به‌روزرسانی :
تبريز
ورق گالوانیزه صنایع فولاد شهریار تبریز
رول
31250---

ثابت۶۰٬۰۵۰

به‌روزرسانی :
تبريز
ورق گالوانیزه صنایع فولاد شهریار تبریز
رول
0.61000---تماس بگیریدتبريز
ورق گالوانیزه صنایع فولاد شهریار تبریز
رول
0.51000---تماس بگیریدتبريز

ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

نمودار تغییرات قیمت

 معرفی شرکت صنایع فولاد شهریار تبریز 

در سال 1391 شرکت صنایع فولاد شهریار تبریز، با شماره 34943 به عنوان شرکت سهامی خاص در اداره ثبت شرکت‌‎های استان آذربایجان شرقی به ثبت رسیده است. عملیات احداث این کارخانه در شهرک صنعتی آخولا در فاصله 30 کیلومتری شهر تبریز در زمینی به مساحت 50000 مترمربع در همان سال آغاز گردید. ورق گالوانیزه صنایع فولاد شهریار از جمله باکیفیت‌ترین مقاطع موجود در بازار آهن است.

این شرکت، خط تولید ورق گالوانیزه گرم با ظرفیت 140 هزار تن در سال را راه اندازی کرده است. همچنین با مطالعات بسیار در خصوص تولید ورق های گالوانیزه ضخیم، جدیدترین متد را انتخاب کرده و اقدام به تهیه، مونتاژ و نصب ماشین آلات نموده است.  

ماشین آلات خط تولید صنایع فولاد شهریار تبریز، امکان انجام عملیات گالوانیزاسیون پیوسته به روش غوطه‌وری گرم را دارا می باشند. این عملیات بر روی انواع ورق به ضخامت های 0.4 تا 3.5 میلی متر قابل انجام می باشد. استفاده از تجهیزات پیشرفته در ساخت روی قیمت ورق گالوانیزه صنایع فولاد شهریار تاثیرگذار است.

اهداف و چشم انداز صنایع فولاد شهریار تبریز 

 هدف از تاسیس شرکت صنایع فولاد شهریار تبریز، تامین بخشی از نیاز صنایع کشور و کشورهای منطقه در زمینه تولید ورق‌های پوشش‌دار اعم از رول ورق گالوانیزه و شیت ورق گالوانیزه می‌باشد. در راستای چشم انداز این شرکت نیز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛  

•    توسعه مجموعه جهت آماده سازی و هم چنین تولید مواد اولیه موردنیاز

•    انجام فرآیندهای مختلف جهت تولید انواع ورق‌های صنعتی  

•    تولید محصولات نهایی و موردنیاز در صنایع پایین دستی   

از دیگر اهداف کاری صنایع فولاد شهریار تبریز، صادرات محصولات با کیفیت به کشورهای همسایه و تامین نیاز مشتریان خارجی می باشد. چرا که این هدف به علت موقعیت جغرافیایی خاص شرکت و واقع شدن در منطقه شمال‌غرب کشور و هم چنین در راستای توسعه شرکت و کمک به اقتصاد داخلی کشورمان لازم و ضروری می‌باشد.  

این شرکت با تلاش و همت مضاعف مجموعه خود، امیدوار است بتواند گامی مهم در پیشبرد صنعت کشور برداشته و به اشتغال زایی در جامعه کمک کند.  

ویژگی های بارز مجموعه صنایع فولاد شهریار تبریز 

از جمله ویژگی‌های بارز این شرکت که آن را از سایر شرکت‌ها و مجموعه‌های فعال در این زمینه متمایز می‌کند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:  

•    امکان تولید ورق های گالوانیزه گرم از 0.4 تا 3.5 میلی متر  

•    تولید ورق ها به روش های غوطه وری گرم پیوسته   

•    تولید ورق‌های با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی  

•    امکان صادرات محصول به کشورهای آذربایجان، ارمنستان، نخجوان، گرجستان، شمال عراق و شرق ترکیه به علت همجواری با این کشورها  

محصولات صنایع فولاد شهریار تبریز  

محصولات این شرکت شامل دو بخش عمده می باشد؛ رول ورق گالوانیزه و شیت ورق گالوانیزه. رول ورق گالوانیزه صنایع فولاد شهریار پس از تولید به صورت رول درآمده و آماده ارسال می‌شوند و شیت ورق گالوانیزه، از برش ورق های گالوانیزه توسط خط اتوماتیک برشکاری صنایع فولاد شهریار تبریز بدست می‌آید.  

شیت ورق‌ گالوانیزه صنایع فولاد شهریار در ابعاد استاندارد 1000x2000، 1250x2500، 1000x6000، 1250x6000 برشکاری و بسته بندی می شوند. همچنین امکان سفارش ابعاد خاص و سفارشی توسط مشتری وجود دارد.  

این شرکت در واحد کنترل کیفی خود، حین تولید و همچنین در پایان تولید آزمایش‌های مختلفی از قبیل آزمون کشش، آزمون ضخامت پوشش، آزمون چسبندگی پوشش، آزمون خواص متالوژیکی پوشش و غیره را مطابق با استانداردهای روز ایران و دنیا انجام می‌دهد. این آزمایشات جهت اطمینان از کیفیت و مرغوبیت ورق‌های تولیدی انجام می‌شود.  

معرفی خط تولید ورق گالوانیزه 

 ورق‌ گالوانیزه صنایع فولاد شهریار تبریز به روش غوطه وری گرم تولید می‌شوند که از مزایای آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:  

•    مقرون به صرفه بودن  

•    امکان تولید ضخامت‌های سفارشی و کنترل شده   

•    مقاومت و چسبندگی بالای پوشش‌های گالوانیزه  

مراحل تولید کلاف گالوانیزه در خط تولید به صورت زیر است:  

در ابتدای خط گالوانیزه، رول‌هایی که از انبار مواد اولیه وارد می‌شوند، به کمک دستگاه‌های رول بازکن، باز می‌شوند. ابتدا و انتهای ورق را برش زده، به یکدیگر جوش می‌زنند و در انتها وارد خط تولید می‌شود. این فرآیند موجب می‌شود رول‌ها به صورت یک نوار پیوسته وارد خط تولید شود. 

سپس ورق گالوانیزه صنایع فولاد شهریار توسط مواد قلیایی شستشو داده شده، و سطح ورق چربی زدایی می شود.   ورق را با اسید شستشو داده و تمام اکسیدهای روی آهن را از بین می‌برند. سپس از فلاکس تانک عبور کرده و وارد کوره‌های پیشگرم می‌شود.  ورق وارد حمام مذاب روی شده و لایه نازکی از فلز روی (Zinc)، بر روی هر دو سطح ورق می نشیند.  

ضخامت فلز روی توسط جت هوا تنظیم می شود. سپس در مرحله خنک کاری به کمک دمش هوا، دمای ورق را به دمای محیط رسانده، ورق را در تانک آب غوطه ور کرده و سرد می کنند. در نهایت به کمک دمش هوای گرم، ورق را خشک می کنند. دستگاه ضخامت سنج، ضخامت فلز روی بر روی ورق را کنترل می کند.   

بعد از خشک شدن ورق، عملیات شیمیایی کروماته کردن انجام می شود. این کار از سطح ورق گالوانیزه  در برابر رطوبت محافظت می‌کند و باعث کاهش خطر شوره سفید روی سطح ورق می‌گردد. در انتها پس از بازرسی‌های متعدد، ورق پیوسته توسط قیچی برش داده شده و توسط دستگاه رول جمع کن به صورت کلاف در می آید.  رول ورق گالوانیزه تولید شده به سفارش مشتری، بسته بندی و روانه بازار می شود. لازم به ذکر است که در مراحل مختلف تولید وحتی در پایان خط تولید به صورت مداوم نمونه برداری شده و این نمونه ها در آزمایشگاه بررسی می شوند. 

قیمت ورق گالوانیزه فولاد شهریار

قیمت ورق روزانه در حال نوسان است و براساس قیمت شمش تعیین می‌شود. برای اطلاع از قیمت ورق گالوانیزه صنایع فولاد شهریار به وبسایت عصرآهن مراجعه کنید و از تغییر نرخ لحظه‌ای مطلع شوید. همچنین برای خرید ورق می‌توانید با شماره 0414180 در تماس باشید.

در صفحه پیش رو تمامی اطلاعات مربوط به ورق گالوانیزه صنایع فولاد شهریار قرار داده شده است. همچنین در پایین صفحه می‌توانید از نوسان قیمت که به صورت نمودار تهیه شده استفاده کنید.

امتیاز تولیدکننده

3 از 5

1 نفر رای داده‌اند

کیفیت محصول

3

ارزش خرید نسبت به قیمت

3

زمان تحویل بار

3

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را برای این تولیدکننده بنویسید...

سایر تولیدکنندگان

تولیدکنندگانی که به کارخانه صنایع فولاد شهریار تبریز نزدیک هستند!