فولاد ظفر بناب
فولاد ظفر بناب

فولاد ظفر بناب

محصولات :

میلگرد، تیر‌آهن، ناودانی

آدرس :

آذربایجان شرقی، شهر بناب، شهرک صنعتی سهند، جنب منبع آب

کد پستی :

5554137916

قیمت محصولات

نام محصولسایزاستانداردکمترین قیمت(تومان)وزن(kg)محل بارگیری
تاکنون محصولی برای نمایش وجود ندارد
support-team

جهت مشاوره و خرید

با واحد فروش عصرآهن در تماس باشید...

تماس با واحد فروش۳۳۲۵۰۲۸۰ - ۰۴۱

نمودار تغییرات قیمت

درباره مجتمع فولاد ظفر بناب

مجتمع فولاد ظفر بناب به عنوان یکی از بزرگ ترین واحد های تولیدی میلگرد در شمال غرب کشور می باشد که در سال 1386 شمسی به بهره برداری رسید. کارخانه ظفر بناب نیز در استان آذربایجان شرقی و شهرستان بناب، در شهرک صنعتی سهند قرار گرفته است. رسالت و هدف ظفر بناب، گسترش تولید میلگرد و همچنین اشتغال زایی و افزایش رونق اقتصادی در منطقه می باشد که توانست این وظیفه ملی را به خوبی به مرحله عمل برساند. این واحد تولیدی، در 3 شیفت کاری در حال فعالیت می باشد که توانست به ظرفیت تولید سالانه 200 هزار تن دست پیدا کند. مجتمع فولاد ظفر بناب بعد از اجرای عملیات فاز اول این کارخانه در سال 1386 شمسی، فاز دوم در سال 1390 شمسی به بهره برداری رسید. فاز دوم این مجموعه بیشتر با نام فولاد ظفر نوین گستر بناب شناخته می شود که ظرفیت اسمی تولید آن در حدود 300 هزار تن در سال می باشد. به دنبال بهره برداری از فاز دوم، میزان اشتغال زایی مجموعه به 600 نفر مستقیم و بیش از 5000 نفر غیر مستقیم رسید. مجموع محصولات تولید شده ظفر بناب از فاز اول و دوم در مجموع، انواع میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی می باشد. و در نهایت در سال 1395 شمسی، اجرای عملیات فاز سوم آغاز و در سال 1396 شمسی به بهره برداری رسید. در این فاز نیز ظرفیت اسمی تولید به صورت سالانه، 200 هزار تن می باشد.

محصولات مجتمع فولاد ظفر بناب

همانطور که اشاره گردید، عمده محصولات مورد تولید مجتمع ظفر بناب، انواع میلگرد، نبشی، ناودانی و تیرآهن می باشد. محصولات این شرکت دارای استاندارد های لازم چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ سلامت محیط زیست را دارا می باشد. در همین راستا مجتمع فولاد ظفر بناب گواهینامه های ISO14001 و ISO – OHAS-18001 در زمینه استقرار نظام مدیریت محیط زیست و گواهینامهISO90001  برای کیفیت بالای محصولات را دریافت نموده است.

میلگرد ظفر بناب

میلگرد ظفر بناب یکی از پرفروش ترین محصولات این شرکت می باشد که دارای استانداردهای DIN اروپا و ASTM آمریکا و استاندارد ملی ایران می باشد. علامت اختصاری میلگرد ظفر بناب، ZN. به صورت حک شده  بر روی هر شاخه میلگرد ظفر می باشد. میلگردهای آجدار این مجموعه در دو نوع A2 و A3 و سایزهای 8 تا 32  و در طول 12 متر تولید می‌شوند.

قیمت میلگرد بناب

به دلیل کیفیت بالای میلگرد این کارخانه، قیمت میلگرد ظفر بناب در بازار به نسبت دیگر کارخانجات همجوار آن بالاتر اعلام می‌شود. البته باید این را هم در نظر بگیرید که وزن هر شاخه میلگرد ظفر بناب به نسبت دیگر تولید کنندگان سبک‌تر است. قیمت میلگرد بناب همیشه به صورت روزانه تعیین و خرید و فروش می شود. در صورتی که شما نیز به عنوان یک خریدار، نیاز به اطلاع از قیمت میلگرد ظفر بناب درب کارخانه دارید، می توانید از طریق همین صفحه از قیمت روز میلگرد بناب اطلاع یابید. همچنین  برای خرید و مشاوره می‌توانید از کارشناسان خبره عصرآهن بهره‌مند شوید.

سایر تولیدکنندگان

لیست همه تولیدکنندگان

نحوه خرید از عصرآهن

عصرآهن همکاری گسترده‌ای با تمام تولید کنندگان کشور دارد و طی سالیان متمادی عاملیت فروش رسمی کارخانجات ایران بوده است. برای خرید مستقیم از کارخانه کافی است با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.
با پشتیبانی تیم فروش در تمامی مراحل خرید مستقیم آهن از کارخانه شما یک خرید راحت و بی‌دردسر را تجربه خواهید کرد.

تماس با کارشناسان فروش

تماس با واحد فروش۳۳۲۵۰۲۸۰ - ۰۴۱
 • icon

  مرحله اول

  تماس با واحد فروش عصرآهن

 • icon

  مرحله دوم

  ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

  صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

 • icon

  مرحله سوم

  نحوه تسویه حساب

  واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

 • icon

  مرحله چهارم

  ارسال و تحویل بار

  صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

 • icon

  مرحله پنجم

  تسویه نهایی

  واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری