فولاد ظفر بناب

فولاد ظفر بناب

برای دسترسی به قیمت روز میلگرد ظفر بناب و دیگر محصولات آن کلیک کنید، میلگرد ۱۶ ظفر بناب از پرفروش‌ترین محصولات ظفر بناب می‌باشد.

محصولات : میلگرد، تیر‌آهن، ناودانی

کد پستی :5554137916

آدرس : آذربایجان شرقی، شهر بناب، شهرک صنعتی سهند، جنب منبع آب

مشاهده روی نقشهمشاهده قیمت محصولات
فولاد ظفر بناب

لیست قیمت میلگرد فولاد ظفر بناب

تمامی قیمت‌ها با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده است.

نام محصولسایزاستانداردکمترین قیمت(تومان)وزن(کیلوگرم)محل بارگیری
میلگرد آجدار فولاد ظفر بناب
شاخه ۱۲ متری
8A2

ثابت۲۸٬۶۰۰

به‌روزرسانی :
4.2بناب
میلگرد آجدار فولاد ظفر بناب
شاخه ۱۲ متری
10A2

ثابت۲۸٬۴۰۰

به‌روزرسانی :
6.2بناب
میلگرد آجدار فولاد ظفر بناب
شاخه ۱۲ متری
12A3

ثابت۲۸٬۴۰۰

به‌روزرسانی :
10.2بناب
میلگرد آجدار فولاد ظفر بناب
شاخه ۱۲ متری
14A3

ثابت۲۸٬۱۰۰

به‌روزرسانی :
13.6بناب
میلگرد آجدار فولاد ظفر بناب
شاخه ۱۲ متری
16A3

ثابت۲۸٬۱۰۰

به‌روزرسانی :
18بناب
میلگرد آجدار فولاد ظفر بناب
شاخه ۱۲ متری
18A3

ثابت۲۸٬۱۰۰

به‌روزرسانی :
22.8بناب
میلگرد آجدار فولاد ظفر بناب
شاخه ۱۲ متری
20A3

ثابت۲۸٬۱۰۰

به‌روزرسانی :
28بناب
میلگرد آجدار فولاد ظفر بناب
شاخه ۱۲ متری
22A3

ثابت۲۸٬۱۰۰

به‌روزرسانی :
34بناب
میلگرد آجدار فولاد ظفر بناب
شاخه ۱۲ متری
25A3

ثابت۲۸٬۱۰۰

به‌روزرسانی :
46.2بناب
میلگرد آجدار فولاد ظفر بناب
شاخه ۱۲ متری
28A3

ثابت۲۸٬۱۰۰

به‌روزرسانی :
57.96بناب

ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

نمودار تغییرات قیمت

میلگرد ظفر بناب

میلگرد ظفر بناب یکی از پرفروش ترین محصولات فولاد ظفر بناب می‌باشد که دارای استانداردهای DIN اروپا و ASTM آمریکا و استاندارد ملی ایران است. علامت اختصاری میلگرد ظفر بناب ZNبوده که به صورت حک شده  بر روی هر شاخه میلگرد ظفر قابل مشاهده است. میلگردهای آجدار این مجموعه در دو نوع A2 و  A3 در سایزهای 8 تا 32  و طول 12 متر تولید می‌شوند. همچنین کارخانه ظفر بناب با اضافه کردن میلگرد A4 به سبد محصولات خود لیست تولیدی خود را تکمیل‌تر کرده است.

برای بررسی وزن و قیمت میلگرد ظفر بناب  از لیست بالای همین صفحه می‌توانید استفاده کنید؛ در صفحه مربوط به میلگرد ظفر بناب تمامی اطلاعات مورد نیاز خریدار قرار داده شده است. همچنین نمودار تغییرات قیمت در بازه‌های زمانی مختلف برای بررسی بهتر در اختیار کاربر قرار داده شده است.برای خرید تیرآهن، ناودانی و میلگرد ظفر بناب از طریق شماره 04133250280 با کارشناسان و مشاوران بخش فروش ما در ارتباط باشید.

لازم به ذکر است قیمت میلگرد بناب روزانه با توجه به نوسانات موجود در بازار تغییر می‌کند بنابراین در عصرآهن نیز به قیمت روز دسترسی خواهید داشت.

قیمت میلگرد بناب

به دلیل کیفیت بالای میلگرد این کارخانه، قیمت میلگرد بناب در بازار به نسبت دیگر کارخانجات همجوار آن بالاتر اعلام می‌شود. البته باید این را هم در نظر بگیرید که وزن هر شاخه میلگرد ظفر بناب به نسبت دیگر تولید کنندگان سبک‌تر است.

قیمت میلگرد بناب همیشه به صورت روزانه تعیین و خرید و فروش می شود. در صورتی که شما نیز به عنوان یک خریدار، نیاز به اطلاع از قیمت میلگرد ظفر بناب درب کارخانه دارید، می توانید از طریق همین صفحه از قیمت روز میلگرد بناب اطلاع یابید.

قیمت میلگرد 8 بناب

میلگرد ظفر بناب بسیار مناسب برای استفاده در صنعت ساختمان سازی می‌باشد. از جمله پرفروش ترین آنها میلگرد سایز 8، 12، 14 و 16 است. برای بررسی قیمت میلگرد 8 بناب، قیمت میلگرد 12 بناب و دیگر سایزهای میلگرد ظفر بناب به جدول بالا مراجعه کنید و یا با کارشناسان فروش عصرآهن در تماس باشید.

مجتمع فولاد ظفر بناب

مجتمع فولاد ظفر بناب به عنوان یکی از بزرگ ترین واحدهای تولیدی میلگرد در شمال غرب کشور می‌باشد که در سال 1386 شمسی به بهره برداری رسید. کارخانه ظفر بناب در استان آذربایجان شرقی و شهرستان بناب، در شهرک صنعتی سهند قرار گرفته است. رسالت و هدف ظفر بناب، گسترش تولید میلگرد و همچنین اشتغال زایی و افزایش رونق اقتصادی در منطقه می باشد که توانست این وظیفه ملی را به خوبی به مرحله عمل برساند. این واحد تولیدی، در 3 شیفت کاری در حال فعالیت می باشد که توانست به ظرفیت تولید سالانه 200 هزار تن دست پیدا کند.

کارخانه میلگرد بناب بعد از اجرای عملیات فاز اول این کارخانه در سال 1386 شمسی و فاز دوم در سال 1390 شمسی به بهره برداری رسید. فاز دوم این مجموعه بیشتر با نام فولاد ظفر نوین گستر بناب شناخته می شود که ظرفیت اسمی تولید آن در حدود 300 هزار تن در سال می باشد. به دنبال بهره برداری از فاز دوم، میزان اشتغال زایی مجموعه به 600 نفر مستقیم و بیش از 5000 نفر غیر مستقیم رسید.

مجموع محصولات تولید شده ظفر بناب از فاز اول و دوم شامل انواع میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی می‌باشد. و در نهایت در سال 1395 شمسی، اجرای عملیات فاز سوم آغاز و در سال 1396 شمسی به بهره برداری رسید. در این فاز نیز ظرفیت اسمی تولید به صورت سالانه 200 هزار تن می باشد. فاز چهارم مجتمع فولاد ظفر بناب در آبان ماه سال 1400 با بهره برداری اولیه از بخش ذوب فولاد ظفر بناب انجام گردید.

محصولات مجتمع فولاد ظفر بناب

همانطور که اشاره گردید، عمده محصولات تولید شده در مجتمع ظفر بناب شامل انواع میلگرد، نبشی، ناودانی و تیرآهن می باشد. محصولات این شرکت استانداردهای لازم چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ سلامت محیط زیست را دارا می باشد. در همین راستا مجتمع فولاد ظفر بناب گواهینامه‌های ISO14001 و ISO – OHAS-18001 در زمینه استقرار نظام مدیریت محیط زیست و گواهینامهISO90001   برای کیفیت بالای محصولات را دریافت نموده است. کارخانه میلگرد ظفر بناب در راستای تولید انواع میلگرد فعالیت خود را در بازار آهن ایران پر رنگ کرده است.

برای دسترسی به تیرآهن ظفر بناب، ناودانی ظفر بناب و نبشی بناب همچنین دسترسی به مشخصات آنها با ما در ارتباط باشید، عصرآهن با همکاری گسترده خود با کارخانه ظفر بناب سعی دارد خدمات ارزنده‌ای به خریدار و فروشنده ارائه دهد. قیمت میلگرد بناب و دیگر محصولات آن را از عصرآهن بپرسید. 

خرید میلگرد ظفر بناب از عصرآهن

برای خرید میلگرد بناب از عصرآهن ابتدا با مجموعه توسط شماره 0414180 تماس بگیرید. بعد از ارتباط با کارشناس و بعد از استعلام قیمت میلگرد بناب می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید. مجموعه عصرآهن به دلیل ارتباط موثری که با اکثر تولیدکنندگان و کارخانه فولاد ظفر بناب دارد می‌تواند به خریداران در انجام خرید کمک شایانی بکند.

در خرید از عصرآهن ابتدا پیش فاکتور صادر می‌شود و بعد از واریز مبلغ تایید شده سفارش به محل تخلیه ارسال می‌گردد. در خرید میلگرد ظفر بناب یکی از مهم‌ترین عوامل، بررسی قیمت میلگرد بناب می‌باشد. بهترین و راحت‌ترین راه برای بررسی قیمت میلگرد بناب این است که به وبسایت عصرآهن مراجعه کنید و قیمت لحظه‌ای را مشاهده کنید.

فرآیند خرید از عصرآهن را در زیر توضیح می‌دهیم:

  • تماس تلفنی با مجموعه عصرآهن
  • استعلام قیمت و موجودی
  • ثبت سفارش و صدور پیش فاکتور
  • واریز مبلغ پیش فاکتور
  • تایید فاکتور و ارسال بار از کارخانه به محل تخلیه
  • تسویه حساب نهایی

البته لازم به ذکر است برای خرید مستقیم از کارخانه باید حداقل 22 تن میلگرد سفارش دهید در غیر این صورت سفارش شما از انبار خریداری خواهد شد. در خرید مستقیم از کارخانه قیمت نهایی مقرون به صرفه‌تر خواهد بود. 

برای پروژه‌های بزرگ که میلگرد در حجم زیاد نیاز می‌باشد بهتر است مقاطع مورد نظر از کارخانه خریداری شود. البته در خرید از درب کارخانه به مسافت ارسال باید توجه داشت. هر چه‌قدر مسافت بین کارخانه و محل تخلیه زیاد باشد هزینه ارسال بیشتر خواهد بود بنابراین بهتر است برای داشتن خرید مقرون به‌صرفه، نزدیک‌ترین تولیدکننده را انتخاب کنید.

امتیاز تولیدکننده

3 از 5

1 نفر رای داده‌اند

کیفیت محصول

3

ارزش خرید نسبت به قیمت

3

زمان تحویل بار

3

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را برای این تولیدکننده بنویسید...

محمد بیروتی


وزن و قیمت میلگرد 18 و 16 بناب رو می‌خوام؟ برای امروز لطفا


عصر‌آهن

پاسخ به محمد بیروتی


سلام قیمت تمامی سایز های میلگرد بناب در ساعت ۱۲ هر روز بروز رسانی و در جدول بالای همین صفحه قابل مشاهده هست. در کنار قیمت به وزن هر سایز میلگرد ظفر بناب می توانید دسترسی داشته باشید.


سایر تولیدکنندگان

تولیدکنندگانی که به کارخانه فولاد ظفر بناب نزدیک هستند!