فولاد آذربایجان(میانه)

فولاد آذربایجان(میانه)

فولاد آذربایجان(میانه) اولین تولید کننده میلگرد در شمالغرب ایران می‌باشد. قیمت میلگرد میانه به صورت روزانه در سایت عصر آهن بروز رسانی می‌شود.

محصولات : میلگرد

کد پستی :5346179111

آدرس : آذربایجان شرقی، شهر میانه، جنب ایستگاه راه آهن، مجتمع فولاد میانه

مشاهده روی نقشهمشاهده قیمت محصولات
فولاد آذربایجان(میانه)

لیست قیمت میلگرد فولاد آذربایجان(میانه)

تمامی قیمت‌ها با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده است.

نام محصولسایزاستانداردکمترین قیمت(تومان)وزن(کیلوگرم)محل بارگیری
میلگرد آجدار فولاد آذربایجان(میانه)
شاخه ۱۲ متری
14A3

ثابت۲۶٬۵۰۰

به‌روزرسانی :
14.52میانه
میلگرد آجدار فولاد آذربایجان(میانه)
شاخه ۱۲ متری
16A3

ثابت۲۶٬۵۰۰

به‌روزرسانی :
19میانه
میلگرد آجدار فولاد آذربایجان(میانه)
شاخه ۱۲ متری
18A3

ثابت۲۶٬۵۰۰

به‌روزرسانی :
24ميانه
میلگرد آجدار فولاد آذربایجان(میانه)
شاخه ۱۲ متری
20A3

ثابت۲۶٬۵۰۰

به‌روزرسانی :
29.5ميانه
میلگرد آجدار فولاد آذربایجان(میانه)
شاخه ۱۲ متری
25A3

ثابت۲۶٬۵۰۰

به‌روزرسانی :
46.5میانه
میلگرد آجدار فولاد آذربایجان(میانه)
شاخه ۱۲ متری
28A3

ثابت۲۶٬۵۰۰

به‌روزرسانی :
57.96میانه
میلگرد آجدار فولاد آذربایجان(میانه)
شاخه ۱۲ متری
32A3

ثابت۲۶٬۵۰۰

به‌روزرسانی :
75.7میانه
میلگرد آجدار فولاد آذربایجان(میانه)
شاخه ۱۲ متری
10A3تماس بگیرید7.4ميانه
میلگرد آجدار فولاد آذربایجان(میانه)
شاخه ۱۲ متری
12A3تماس بگیرید10.66ميانه
میلگرد آجدار فولاد آذربایجان(میانه)
شاخه ۱۲ متری
22A3تماس بگیرید36میانه

ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

نمودار تغییرات قیمت

میلگرد میانه

شرکت فولاد میانه یکی از تامین‌کنندگان میلگرد آجدار جناغی (A3) بازار داخلی است که محصولات این کارخانه به شکل شاخه‌ای و طبق استاندارد INSO 3132 تولید می‌شوند. میلگرد میانه در سایزهای 10 الی 32 در بازار ایران موجود است و شما می‌توانید تولیدات این کارخانه را از سایت عصرآهن سفارش دهید.

با اینکه وزن استاندارد خاصی برای تولید میگرد در اختیار کارخانه‌های فولادی قرار گرفته، اما با این حال تولیدات هر کارخانه‌ای از لحاظ وزن با هم متفاوت هستند. البته کارخانه‌های فولادی فقط مجاز به تولید میلگرد در بازه‌ی وزنی خاصی هستند و وزنی غیر از این استاندارد غیرقابل قبول است.

میلگرد میانه با دو f برعکس و داخل هم که بر روی بدنه‌ی میلگرد حک می‌شود، قابل شناسایی است. بر روی میلگرد میانه ابتدا نام اختصاری آن(دو تا f برعکس)، نوع آج، روش تولید(علامت تولید میلگرد به روش ترمکس) و سپس سایز میلگرد حک می‌شود.

قیمت میلگرد میانه

قیمت میلگرد میانه در ابتدای تاسیس و شروع تولید فولاد آذربایجان، با احتساب قیمت شمش آهن، هزینه های تولید و با اضافه کردن مارجین سود تولید کننده، تعیین می‌گردید.

با شروع فعالیت بورس کالا و عرضه میلگرد میانه در بورس، قیمت میلگرد میانه متناسب با قیمت عرضه بورس تعیین گردیده، و در محدوده قیمت فوق به فروش می‌رسید.

در حال حاضر روال تعیین قیمت میلگرد میانه تغییر کرده و بیشتر از سمت واسطه‌ها و صاحبان بار به صورت روزانه قیمت گذاری می‌شود. فولاد آذربایجان بیشتر تولیدات خود را در بورس کالا عرضه می‌کند و واحد بازرگانی فولاد میانه  به درخواست‌های بالای ۳۰۰ تن، با توجه به میزان درخواست قیمت اعلام می‌کند.


در حال حاضر در استان آذربایجان شرقی با توجه به کیفیت محصولات فولاد آذربایجان، قیمت میلگرد میانه از سایر کارخانه های استان مناسب و به‌صرفه‌تر می باشد. شما می‌توانید برای خرید و استعلام قیمت میلگرد میانه با شماره تلفن ۰۴۱۳۳۲۵۰۲۸۰ تماس بگیرید.


قیمت میلگرد 16 میانه

میلگرد 16 میانه یکی از پرفروش ترین سایزهای این کارخانه است که در وزن 19 کیلوگرم به تولید می‌رسد. این میلگرد در شاخه 12 متری و استاندارد A3 قابل خرید است. قیمت میلگرد 16 میانه روزانه در وبسایت عصرآهن آپدیت می‌شود از این رو با مراجعه به وبسایت عصرآهن از قیمت روز این میلگرد آجدار مطلع شوید. 

قیمت میلگرد میانه در وب‌سایت عصرآهن:


قیمت میلگرد میانه امروز

در ستون سایز و استاندارد هم می‌توانید اطلاعات لازم را بررسی کنید:


خرید میلگرد میانه

همچنین می‌توانید قیمت میلگرد میانه را از نموداری که در پایین جدول گذاشته شده است، بررسی کنید:


نمودار قیمت میلگرد میانه


درباره فولاد آذربایجان(میانه)

شرکت فولاد آذربایجان که با نام مجتمع فولاد میانه نیز شناخته‌ می‌شود، در تاریخ 1368 شمسی با ظرفیت تولیدی 550 هزار تنی در سال، در شهرستان میانه از توابع استان آذربایجان شرقی کلنگ زنی گردید تا به مرحله احداث برسد. 

تنها محصول تولیدی مجتمع فولاد میانه در حال حاضر میلگرد است و قیمت میلگرد میانه به صورت روزانه در همین صفحه از سایت عصرآهن بروزرسانی می‌شود. میلگرد میانه مطابق با استاندارد ملی ایران 3132 تولید می‌شود و از استحکام کششی و تسلیم خوبی برخوردار است.

تاریخچه شرکت فولاد آذربایجان(میانه)

فولاد آذربایجان اولین کارخانه با تکنولوژی پرد در ایران، از زیر مجموعه هلدینگ ایمیدرو و شرکت ملی فولاد ایران می‌باشد. بهره برداری فولاد میانه در سال 1379 شمسی و به همت پرسنل زحمت کش مجموعه و با فرآهم شدن ماشین آلات، تجهیزات مربوطه و همچنین آماده سازی خطوط تولید، صورت گرفت. 

‌‌

بنا به توضیحات مدیر عامل شرکت فولاد آذربایجان آقای مهرداد ناجی یکی از مشکلاتی که معمولا صنعت فولاد در ایران با آن مواجه می‌باشد، ناقص بودن زنجیره و عدم توازن در آن است و در مجتمع صنعتی فولاد میانه نیز با تکمیل واحد فولادسازی آن، زنجیره فولاد از آهن اسفنجی تا میلگرد را در خاورمیانه به وجود آورده است. 

به همین دلیل قیمت میلگرد میانه همیشه به نسبت رقبا پایین تر بوده و خرید آن به‌صرفه می‌باشد. مساحت زمین مربوطه به شرکت فولاد آذربایجان، 46 هکتار است که به صورت دقیق‌تر در فاصله سه کیلومتری  و در جنوب شرقی میانه که نزدیک به ایستگاه راه آهن، قرار گرفته است. 

انرژی برقی یا الکتریکی مورد نیاز این مجتمع نیز توسط شبکه برقی 60 کیلو واتی تامین می‌شود. این مجموعه توانسته است با تولید 550 هزار و 567 تن تولید اسمی در سال 1382 شمسی، فعالیت موفق خود را به ثبت رساند. با استناد بر گزارش بانک مرکزی و آمارهای توسعه صنعتی، طرح فولاد میانه با سه طرح بزرگ دیگر در مجموع یک میلیارد یورو از بانک صنعت و معدن دریافت نموده‌اند که بیش از 38 درصد تسهیلات تخصیصی به طرح‌های فولادی است. 

همچنین این مجموعه برای آسان‌تر کردن حمل و نقل برای محصولات و دسترسی داشتن به مسیر بین المللی، جاده‌ای به طول 6 کیلومتر احداث کرده است. میزان اشتغال زایی مجموعه صنعتی فولاد آذربایجان نیز، به صورت 400 نفر پرسنل فعال مستقیم و بیش از 4500 نفر غیرمستقیم می‌باشد.

ماشین آلات و تجهیزات کارخانه فولاد آذربایجان(میانه)

این کارخانه برای اینکه بتواند محصولات باکیفیت ایرانی تولید کند، به پیشرفته‌ترین و بروزترین دستگاه‌ها و تکنولوژی‌ها مجهز می‌باشد. مجتمع فولاد آذربایجان در بخش خطوط نورد گرم خود، دارای کوره پیش گرم با ظرفیت تولید صد تن محصول فولادی در یک ساعت را دارا می‌باشد.‌ 

به منظور برش محصولات، این مجتمع با روش سرد از قیچی‌های پاندولی و برای برش با روش گرم از قیچی‌های اضطراری استفاده می‌گردد. به منظور ارسال شمش به کوره از میز شارژ خودکار بهره گرفته می‌شود و حتی سیستم‌های بسته بندی در این مجتمع به صورت تمام اتوماتیک می‌باشد. 

جهت پوسته زدایی میلگرد میانه در این مجتمع از دستگاه های مخصوصی بهره گرفته می شود. لازم به ذکر است 18 عدد استند نورد با کنترل سرعت هوشمند وجود دارد، برای تابگیری و حتی خنک کردن محصولات تولیدی و فولادی سیستم‌های ویژه‌ای تخصیص داده شده است که کار در این صنعت را راحت می‌سازد.

افتخارات و دستاوردهای مجتمع فولاد آذربایجان (میانه)

همانطور که اشاره گردید، به سبب تکیه بر تکنولوژی‌های روز دنیا و بالا بردن کیفیت‌ها در کنار کاهش هزینه‌های مصرفی و تولیدی به خاطر کاهش انرژی مورد نیاز برای تولیدات محصولات فولادی و بالا بردن دانش فنی کارکنان، این شرکت توانسته است گواهینامه‌ها و تقدیرنامه‌هایی را از بخش‌های مختلف کسب نماید که شامل پروانه تحقیق و توسعه امکانات آزمایشگاهی، مجوز درج علامت انحصاری روی محصولات، گواهی تایید صلاحیت آزمایشگاه و گواهی مدیریت کیفیت می‌باشد. با توجه به کیفیت بالای میلگرد میانه و قیمت مناسب آن عصر آهن خرید آن را پیشنهاد می‌کند.

خرید میلگرد از کارخانه میانه

برای پروژه‌هایی که ظرفیت بیش از 22 تن نیاز داشته باشند بهتر است که ثبت سفارش آنها از خود کارخانه انجام شود؛ قیمت خرید از درب کارخانه نسبت به خرید از انبار مناسب‌تر خواهد بود. همچنین اگر محل تخلیه به محل کارخانه نزدیک باشد هزینه ارسال کمتری پرداخت می‌شود.

برای خرید میلگرد میانه از کارخانه و به قیمت مناسب با ما در تماس باشید، سفارش شما بعد از تایید، از کارخانه به محل تخلیه ارسال خواهد شد. برای تماس با ما با شماره 0414180 در تماس باشید.

سوالات متداول کارخانه فولاد آذربایجان(میانه)

در زیر به سوالات پر تکرار کاربران پاسخ داده‌ایم، از راه‌های ارتباطی می‌توانید با ما در تماس باشید.

وب‌سایت عصرآهن روزانه به‌صورت لحظه‌ای قیمت میلگرد میانه را آپدیت می‌کند. برای دسترسی به قیمت به وب‌سایت مراجعه کنید یا از طریق شماره 041418 با ما در ارتباط باشید.
با ثبت سفارش‌ از عصرآهن برای خریدهای بالای 22 تن، محصول مستقیما از کارخانه ارسال خواهد شد.
هزینه حمل و نقل براساس مسافت متغییر است برای اطلاع از هزینه ارسال از طریق شماره 04133250280 با کارشناسان ما در تماس باشید.
بعد از ثبت سفارش از جانب خریدار با توجه به موجودی کارخانه، بارگیری یک الی دو روز کاری بعد انجام می‌شود.
هیچ فرقی. فولاد آذربایجان به علت قرار گرفتن در شهر میانه، در بازار بیشتر با نام فولاد میانه شناخته می‌شود.

امتیاز تولیدکننده

4.5 از 5

2 نفر رای داده‌اند

کیفیت محصول

4.5

ارزش خرید نسبت به قیمت

5

زمان تحویل بار

4

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را برای این تولیدکننده بنویسید...

محمد ان


درود،من میخوام میلگرد بگیرم ولی جا ندارم،امکانش هست تو کارخونه بمونه جنسم؟پول میگیرن بابتش؟


محمد بیروتی


مجتمع فولاد میانه تولیدکننده خوبی هست ولی متاسفانه سایزبندی کامل نداره


آرش سروی

پاسخ به محمد بیروتی


بله متاسفانه در فولاد آذر بایجان این مورد هست و گاها باید برای موجود شدن یک سایز چندین هفته صبر کرد.


سایر تولیدکنندگان

تولیدکنندگانی که به کارخانه فولاد آذربایجان(میانه) نزدیک هستند!