فولاد آذربایجان(میانه)
فولاد آذربایجان(میانه)

فولاد آذربایجان(میانه)

محصولات :

میلگرد

آدرس :

آذربایجان شرقی، شهر میانه، جنب ایستگاه راه آهن، مجتمع فولاد میانه

کد پستی :

5346179111

قیمت محصولات

نام محصولسایزاستانداردکمترین قیمت(تومان)وزن(kg)محل بارگیری
میلگرد آجدار فولاد آذربایجان(میانه)
شاخه ۱۲ متری
۱۸
۱۵۰

۱۷٬۶۵۰

بروز رسانی :
۲۴ميانه
میلگرد آجدار فولاد آذربایجان(میانه)
شاخه ۱۲ متری
۱۰تماس بگیرید۷.۴ميانه
میلگرد آجدار فولاد آذربایجان(میانه)
شاخه ۱۲ متری
۱۲تماس بگیرید۱۰.۶۶ميانه
میلگرد آجدار فولاد آذربایجان(میانه)
شاخه ۱۲ متری
۱۴تماس بگیرید۱۴.۵۲میانه
میلگرد آجدار فولاد آذربایجان(میانه)
شاخه ۱۲ متری
۱۶تماس بگیرید۱۹میانه
میلگرد آجدار فولاد آذربایجان(میانه)
شاخه ۱۲ متری
۲۰تماس بگیرید۲۹.۵ميانه
میلگرد آجدار فولاد آذربایجان(میانه)
شاخه ۱۲ متری
۲۲تماس بگیرید۳۶میانه
میلگرد آجدار فولاد آذربایجان(میانه)
شاخه ۱۲ متری
۲۵تماس بگیرید۴۶.۵میانه
میلگرد آجدار فولاد آذربایجان(میانه)
شاخه ۱۲ متری
۲۸تماس بگیرید۵۷.۹۶میانه
میلگرد آجدار فولاد آذربایجان(میانه)
شاخه ۱۲ متری
۳۲تماس بگیرید۷۵.۷میانه
support-team

جهت مشاوره و خرید

با واحد فروش عصرآهن در تماس باشید...

واحد فروش۴۱۸۰ - ۰۴۱

نمودار تغییرات قیمت

میلگرد میانه

شرکت فولاد میانه یکی از تامین‌کنندگان میلگرد آجدار جناغی(A3) بازار داخلی است که محصولات این کارخانه به شکل شاخه‌ای و طبق استاندارد INSO 3132 تولید می‌شوند. میلگرد میانه در سایزهای 10 الی 32 در بازار ایران موجود است و شما می‌توانید تولیدات این کارخانه را از سایت عصرآهن سفارش دهید.

با اینکه وزن استاندارد خاصی برای تولید میگرد در اختیار کارخانه‌های فولادی قرار گرفته، اما با این حال تولیدات هر کارخانه‌ای از لحاظ وزن با هم متفاوت هستند. البته کارخانه‌های فولادی فقط مجاز به تولید میلگرد در بازه‌ی وزنی خاصی هستند و وزنی غیر از این استاندارد غیرقابل قبول است.

میلگرد میانه با دو f برعکس و داخل هم که بر روی بدنه‌ی میلگرد حک می‌شود، قابل شناسایی است. بر روی میلگرد میانه ابتدا نام اختصاری آن(دو تا f برعکس)، نوع آج، روش تولید(علامت تولید میلگرد به روش ترمکس)و سپس سایز میلگرد حک می‌شود.

قیمت میلگرد میانه

قیمت میلگرد میانه در ابتدای تاسیس و شروع تولید فولاد آذربایجان، با احتساب قیمت شمش آهن، هزینه های تولید و با اضافه کردن مارجین سود تولید کننده، تعیین می‌گردید.

با شروع فعالیت بورس کالا و عرضه میلگرد میانه در بورس، قیمت میلگرد میانه متناسب با قیمت عرضه بورس تعیین گردیده، و در محدوده قیمت فوق به فروش می‌رسید.

در حال حاضر روال تعیین قیمت میلگرد میانه تغییر کرده و بیشتر از سمت واسطه ها و صاحبان بار به صورت روزانه قیمت گذاری می‌شود. فولاد آذربایجان بیشتر تولیدات خود را در بورس کالا عرضه می‌کند و واحد بازرگانی فولاد میانه  به درخواست‌های بالای ۳۰۰ تن، با توجه به میزان درخواست قیمت اعلام می‌کند.
در حال حاضر در استان آذربایجان شرقی با توجه به کیفیت محصولات فولاد آذربایجان، قیمت میلگرد میانه از سایر کارخانه های استان مناسب و به‌صرفه‌تر می باشد. شما می‌توانید برای خرید و استعلام قیمت میلگرد میانه با شماره تلفن ۰۴۱۳۳۲۵۰۲۸۰ تماس بگیرید.

قیمت میلگرد 16 میانه

میلگرد 16 میانه یکی از پرفروش ترین سایزهای این کارخانه است که در وزن 19 کیلوگرم به تولید می‌رسد. این میلگرد در شاخه 12 متری و استاندارد A3 قابل خرید است. قیمت میلگرد 16 میانه روزانه در وبسایت عصرآهن آپدیت می‌شود از این رو با مراجعه به وبسایت عصرآهن از قیمت روز این میلگرد آجدار مطلع شوید. همچنین برای خرید میلگرد میانه از کارخانه و به قیمت مناسب با ما در تماس باشید.

درباره فولاد آذربایجان(میانه)

شرکت فولاد آذربایجان که با نام مجتمع فولاد میانه نیز شناخته‌ می‌شود، در تاریخ 1368 شمسی با ظرفیت تولیدی 550 هزار تنی در سال، در شهرستان میانه از توابع استان آذربایجان شرقی کلنگ زنی گردید تا به مرحله احداث برسد. تنها محصول تولیدی مجتمع فولاد میانه در حال حاضر میلگرد است و قیمت میلگرد میانه به صورت روزانه در همین صفحه از سایت عصرآهن بروزرسانی می‌شود. میلگرد میانه مطابق با استاندارد ملی ایران 3132 تولید می‌شود و از استحکام کششی و تسلیم خوبی برخوردار است.

تاریخچه شرکت فولاد آذربایجان(میانه)

فولاد آذربایجان اولین کارخانه با تکنولوژی پرد در ایران، از زیر مجموعه هلدینگ ایمیدرو و شرکت ملی فولاد ایران می‌باشد. بهره برداری فولاد میانه در سال 1379 شمسی و به همت پرسنل زحمت کش مجموعه و با فرآهم شدن ماشین آلات، تجهیزات مربوطه و همچنین آماده سازی خطوط تولید، صورت گرفت. بنا به توضیحات مدیر عامل شرکت فولاد آذربایجان آقای مهرداد ناجی یکی از مشکلاتی که معمولا صنعت فولاد در ایران با آن مواجه می‌باشد، ناقص بودن زنجیره و عدم توازن در آن است و در مجتمع صنعتی فولاد میانه نیز با تکمیل واحد فولادسازی آن، زنجیره فولاد از آهن اسفنجی تا میلگرد را در خاورمیانه به وجود آورده است. به همین دلیل قیمت میلگرد میانه همیشه به نسبت رقبا پایین تر بوده و خرید آن به‌صرفه می‌باشد. مساحت زمین مربوطه به شرکت فولاد آذربایجان، 46 هکتار است که به صورت دقیق‌تر در فاصله سه کیلومتری  و در جنوب شرقی میانه که نزدیک به ایستگاه راه آهن، قرار گرفته است. انرژی برقی یا الکتریکی مورد نیاز این مجتمع نیز توسط شبکه برقی 60 کیلو واتی تامین می‌شود. این مجموعه توانسته است با تولید 550 هزار و 567 تن تولید اسمی در سال 1382 شمسی، فعالیت موفق خود را به ثبت رساند. با استناد بر گزارش بانک مرکزی و آمارهای توسعه صنعتی، طرح فولاد میانه با سه طرح بزرگ دیگر در مجموع یک میلیارد یورو از بانک صنعت و معدن دریافت نموده‌اند که بیش از 38 درصد تسهیلات تخصیصی به طرح‌های فولادی است. همچنین این مجموعه برای آسان‌تر کردن حمل و نقل برای محصولات و دسترسی داشتن به مسیر بین المللی، جاده‌ای به طول 6 کیلومتر احداث کرده است. میزان اشتغال زایی مجموعه صنعتی فولاد آذربایجان نیز، به صورت 400 نفر پرسنل فعال مستقیم و بیش از 4500 نفر غیرمستقیم می‌باشد.

ماشین آلات و تجهیزات کارخانه فولاد آذربایجان(میانه)

این کارخانه برای اینکه بتواند محصولات باکیفیت ایرانی تولید کند، به پیشرفته‌ترین و بروزترین دستگاه‌ها و تکنولوژی‌ها مجهز می‌باشد. مجتمع فولاد آذربایجان در بخش خطوط نورد گرم خود، دارای کوره پیش گرم با ظرفیت تولید صد تن محصول فولادی در یک ساعت را دارا می‌باشد.‌ به منظور برش محصولات، این مجتمع با روش سرد از قیچی‌های پاندولی و برای برش با روش گرم از قیچی‌های اضطراری استفاده می‌گردد. به منظور ارسال شمش به کوره از میز شارژ خودکار بهره گرفته می‌شود و حتی سیستم‌های بسته بندی در این مجتمع به صورت تمام اتوماتیک می‌باشد. جهت پوسته زدایی میلگرد میانه در این مجتمع از دستگاه های مخصوصی بهره گرفته می شود. لازم به ذکر است 18 عدد استند نورد با کنترل سرعت هوشمند وجود دارد، برای تابگیری و حتی خنک کردن محصولات تولیدی و فولادی سیستم‌های ویژه‌ای تخصیص داده شده است که کار در این صنعت را راحت می‌سازد.

افتخارات و دستاوردهای مجتمع فولاد آذربایجان(میانه)

همانطور که اشاره گردید، به سبب تکیه بر تکنولوژی‌های روز دنیا و بالا بردن کیفیت‌ها در کنار کاهش هزینه‌های مصرفی و تولیدی به خاطر کاهش انرژی مورد نیاز برای تولیدات محصولات فولادی و بالا بردن دانش فنی کارکنان، این شرکت توانسته است گواهینامه‌ها و تقدیرنامه‌هایی را از بخش‌های مختلف کسب نماید که شامل پروانه تحقیق و توسعه امکانات آزمایشگاهی، مجوز درج علامت انحصاری روی محصولات، گواهی تایید صلاحیت آزمایشگاه و گواهی مدیریت کیفیت می‌باشد. با توجه به کیفیت بالای میلگرد میانه و قیمت مناسب آن عصر آهن خرید آن را پیشنهاد می‌کند.

کیفیت محصول :

ضعیفخوب

ارزش خرید نسبت به قیمت :

ضعیفخوب

زمان تحویل بار :

ضعیفخوب
محمد بیروتی

مجتمع فولاد میانه تولیدکننده خوبی هست ولی متاسفانه سایزبندی کامل نداره


آرش سروی

بله متاسفانه در فولاد آذر بایجان این مورد هست و گاها باید برای موجود شدن یک سایز چندین هفته صبر کرد.


سایر تولیدکنندگان

لیست همه تولیدکنندگان

نحوه خرید از عصرآهن

عصرآهن همکاری گسترده‌ای با تمام تولید کنندگان کشور دارد و طی سالیان متمادی عاملیت فروش رسمی کارخانجات ایران بوده است. برای خرید مستقیم از کارخانه کافی است با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.
با پشتیبانی تیم فروش در تمامی مراحل خرید مستقیم آهن از کارخانه شما یک خرید راحت و بی‌دردسر را تجربه خواهید کرد.

تماس با کارشناسان فروش

واحد فروش۳۳۲۵۰۲۸۰ - ۰۴۱
 • icon

  مرحله اول

  تماس با واحد فروش عصرآهن

 • icon

  مرحله دوم

  ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

  صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

 • icon

  مرحله سوم

  نحوه تسویه حساب

  واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

 • icon

  مرحله چهارم

  ارسال و تحویل بار

  صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

 • icon

  مرحله پنجم

  تسویه نهایی

  واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری