مگا استیل ایوانکی

مگا استیل ایوانکی

مگا استیل ایوانکی از جمله تولیدکنندگان ناودانی و نبشی می‌باشد. برای بررسی قیمت ناودانی مگا استیل ایوانکی و موجودی آن به وبسایت عصرآهن مراجعه کنید.

محصولات : ناودانی، نبشی

کد پستی :-----

آدرس : سمنان، شهر ایوانکی، شهرک صنعتی ایوانکی، میدان صنعت، بلوار تلاش، انتهای تلاش ششم، بلوار پارس ۲

مشاهده قیمت محصولات
مگا استیل ایوانکی

لیست قیمت ناودانی مگا استیل ایوانکی

تمامی قیمت‌ها با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده است.

نام محصولسایزطولکمترین قیمت(تومان)وزن تقریبی(کیلوگرم)محل بارگیری
ناودانی مگا استیل ایوانکی
سبک
146تماس بگیرید70ایوانکی

ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

نمودار تغییرات قیمت

فولاد مگا استیل ایوانکی

فولاد مگا استیل ایوانکی شرکت فولاد مگا استیل ایوانکی در سال 1396 در شهرک صنعتی ایوانکی واقع در استان سمنان به بهره برداری رسید، این شرکت در واقع اجرای فاز دوم فولاد اشتهارد می‌باشد و دو شرکت نام برده شده با هم مجتمع مگا استیل و فولاد اشتهارد را تشکیل می‌دهند. 

این شرکت با استفاده از ماشین آلات مدرن و تکنولوژی روز موفق شده است با تولید انواع محصولات در حوزه نبشی و ناودانی در اندازه‌های مختلف، نیاز مشتریان خود را در کمترین زمان ممکن تامین نماید.

ظرفیت تولید این شرکت 120 هزار تن در سال می‌باشد. شما مشتریان عزیز همواره می‌توانید آخرین قیمت محصولات مگا استیل و جزئیات هر محصول را از وبسایت عصرآهن مشاهده نموده و برای خرید و یا دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش عصرآهن تماس حاصل فرمایید.

محصولات مگا استیل ایوانکی

کارخانه مگا استیل ایوانکی مقاطع ناودانی و نبشی تولید می‌کند. ناودانی مگا استیل ایوانکی و نبشی مگا استیل ایوانکی در ابعاد و سایزهای متنوع به تولید می‌رسد.

ناودانی مگا استیل ایوانکی

ناودانی مگا استیل ایوانکی بیشتر در سایزهای 8، 10 و 12 تولید می‌شود. برای بررسی ناودانی مگا استیل و وزن‌بندی، قیمت، سایز و دیگر اطلاعات تکمیلی در همین صفحه به جدول بالا مراجعه کنید.

نبشی مگا استیل ایوانکی

نبشی مگا استیل ایوانکی بیشتر در سایزهای 4، 8، 10 و 12 با بال مساوی تولید می‌شود. برای بررسی وزن، سایز و قیمت نبشی مگا استیل ایوانکی به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

نبشی مگا استیل ایوانکی در دو نوع فابریک و پرسی تولید می‌شود و اولویت ساخت این مقاطع با استفاده از ورق فولادی انجام می‌پذیرد. مشخصات کلی نبشی و ناودانی مگا استیل در جدول بالا قابل مشاهده است.

قبل از خرید ناودانی مگا استیل ایوانکی و نبشی مگا استیل ایوانکی بهتر است با مجموعه عصرآهن در تماس باشید. کارشناسان فروش ما موجودی و سایزبندی مقطع مورد نیاز شما را بررسی کرده و بعد از استعلام قیمت و موجودی، شما را در جریان خواهند گذاشت.

قیمت ناودانی مگا استیل ایوانکی

برای بررسی قیمت ناودانی مگا استیل ایوانکی و نبشی این کارخانه در همین صفحه به جدول بالا می‌توانید مراجعه کنید. در وبسایت عصرآهن قیمت ناودانی مگا استیل، جدیدترین نرخ ارائه شده توسط خود کارخانه می‌باشد. حتما قبل از خرید جدیدترین قیمت ناودانی مگا استیل و موجود آن را بررسی کنید.


امتیاز تولیدکننده

3 از 5

1 نفر رای داده‌اند

کیفیت محصول

3

ارزش خرید نسبت به قیمت

3

زمان تحویل بار

3

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را برای این تولیدکننده بنویسید...

سایر تولیدکنندگان

تولیدکنندگانی که به کارخانه مگا استیل ایوانکی نزدیک هستند!