گروه صنعتی شکفته

گروه صنعتی شکفته

ناودانی و نبشی شکفته مشهد از تولیدات اصلی نورد مقاطع فولادی شکفته می‌باشد که حجم تولیدی آنها در حدود 100 هزار تن در سال می باشد برای خرید و یا اطلاع از قیمت نبشی کلیک کنید.

محصولات : نبشی، ناودانی

کد پستی :-----

آدرس : خراسان رضوی، شهر مشهد، کیلومتر 20 جاده مشهد-قوچان، شهرک صنعتی فناوری های برتر

مشاهده قیمت محصولات
گروه صنعتی شکفته

لیست قیمت نبشی گروه صنعتی شکفته

تمامی قیمت‌ها با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده است.

نام محصولسایزضخامتکمترین قیمت(تومان)طول شاخهمحل بارگیری
نبشی گروه صنعتی شکفته
33

۱۰۰۲۷٬۵۵۰

به‌روزرسانی :
6مشهد
نبشی گروه صنعتی شکفته
32.5

۱۰۰۲۷٬۳۵۰

به‌روزرسانی :
6مشهد
نبشی گروه صنعتی شکفته
44

۱۰۰۲۷٬۵۵۰

به‌روزرسانی :
6مشهد
نبشی گروه صنعتی شکفته
43

۱۰۰۲۷٬۶۵۰

به‌روزرسانی :
6مشهد
نبشی گروه صنعتی شکفته
66

۱۰۰۲۷٬۴۰۰

به‌روزرسانی :
6مشهد
نبشی گروه صنعتی شکفته
88

۱۰۰۲۷٬۴۰۰

به‌روزرسانی :
6مشهد
نبشی گروه صنعتی شکفته
87

۱۰۰۲۷٬۵۰۰

به‌روزرسانی :
6مشهد
نبشی گروه صنعتی شکفته
1010

۱۰۰۲۷٬۵۰۰

به‌روزرسانی :
6مشهد
نبشی گروه صنعتی شکفته
55تماس بگیرید6مشهد
نبشی گروه صنعتی شکفته
54تماس بگیرید6مشهد

ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

نمودار تغییرات قیمت

قیمت نبشی شکفته مشهد

نبشی شکفته مشهد در سایز 3 تا 10 در شاخه‌های 6 متری تولید شده و به دست خریداران می‌رسد. در ساخت نبشی از متریال‌های با کیفیتی استفاده می‌شود که در مرغوب بودن آن تاثیر بسزایی دارد. نبشی در دو روش فابریک و پرسی تولید می‌گردد که به دلیل کیفیت بالای نبشی فابریک، قیمت آن بیشتر از نمونه دیگر می‌باشد. قیمت نبشی شکفته مشهد روزانه در وبسایت عصرآهن آپدیت می‌شود با مراجعه به آن از قیمت روز مطلع شوید.

در صفحه پیش رو می‌توانید به جدول سایزبندی، قیمت محصول، موجودی کارخانه شکفته مشهد و نمودار تغییرات قیمت آن دسترسی داشته باشید.

گروه صنعتی شکفته

تاریخچه گروه صنعتی شکفته مشهد به دهه 1330 بازمی‌گردد. این مجموعه در ابتدا در قالب کارگاه ساده ریخته گری و تولید انواع لوازم سنجش به مدیریت حبیب شکفته فعالیت خود را آغاز کرد و در این راستا تا دهه 1360 پیشرفت هایی به دست آورد. در اواسط دهه 1360 موفق به تولید ماشین آلات کارخانه‌های قند و شکر، ماشین آلات کشاورزی، قطعات گاز رسانی، قطعات فورج، قطعات ریلی و قطعات خودرو شد.

کارخانه فولاد شکفته در راستای تولید نیازهای روز افزون کشور در اواخر دهه 1360 موفق به تولید قطعات فولادی شد، سپس در اواسط دهه 70 با طراحی دستگاه های نورد گرم که توسط همین مجموعه طراحی و راه اندازی شدند تولید مقاطع فولادی نورد گرم را آغاز کرد. گروه صنعتی شکفته با توسعه روز افزون خطوط تولیدی در طول سال های 1360 تا 1380 خطوط تولیدی مختلف از جمله نورد مقاطع فولادی شکفته، نورد فولاد خاوران، فولاد کبکان، فولاد تابان کویر یزد، فولاد الماس یزد، فولاد فرم تابران و پروژه مجتمع فولاد رشتخوار را توسعه داده است. این مجموعه با تمرکز بر تولید محصولات فولادی کشور موفق به افزودن موارد ذیل در خطوط تولیدی خود شده است:

• فلزات اساسی

• سپری فولاد شکفته مشهد

• نبشی شکفته مشهد

• ناودانی شکفته مشهد

• ریختگری فولاد و آهن در واحد ذوب

ناودانی و نبشی شکفته مشهد از تولیدات اصلی نورد مقاطع فولادی شکفته می‌باشد که حجم تولیدی آنها در حدود 100 هزار تن در سال است. ناودانی شکفته مشهد از جمله ناودانی‌های بال شیب دار سبک می‌باشد که در طول ثابت 6 متر در کارخانه تولید می شوند. ناودانی‌های تولیدی گروه صنعتی شکفته طبق آخرین استانداردهای بین المللی DIN 1026-1،  DIN EN10279 آلمان، GOST 8240  روسیه و INSO 4477-1  با حداقل تلرانس ابعادی در سایزهای 8، 10، 12 و 14 به روش نورد گرم تولید می شوند.

نبشی شکفته مشهد از دیگر محصولات تولیدی این مجموعه می‌باشد که به صورت بال مساوی تولید می‌شود. نبشی مشهد براساس استاندارد بین المللی DIN EN 10056-1,2 آلمان و ISO 657-5 در سایزهای 3، 4، 5، 6، 7 و 8 و طول 6 متر در کارخانه تولید می‌شوند. کنترل کیفی محصولات فولاد شکفته مشهد طبق استاندارد ملی و بین المللی زیر نظر ناظرین بخش فنی تولید می‌گردد و پس از تولید تحت بازرسی‌های مکانیکی و شیمیایی قرار می‌گیرند و در صورت وجود مشکل عیب یابی می‌شوند.

توانمندی‌های ویژه گروه صنعتی شکفته مشهد

این مجموعه با تلفیق دانش و تجربه مدیران و مهندسان مجرب موفق توسعه روزافزون در راستای اجرای پروژه‌های فولادی، طراحی، ساخت و اجرای خطوط نورد، بکارگیری دانش و تکنولوژی جهت ساخت خطوط گندله شده است. برای خرید ناودانی و نبشی شکفته مشهد به وبسایت عصرآهن مراجعه کنید و یا از طریق شماره 04133250280 با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید.

امتیاز تولیدکننده

3 از 5

1 نفر رای داده‌اند

کیفیت محصول

3

ارزش خرید نسبت به قیمت

3

زمان تحویل بار

3

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را برای این تولیدکننده بنویسید...

سایر تولیدکنندگان

تولیدکنندگانی که به کارخانه گروه صنعتی شکفته نزدیک هستند!