گروه صنعتی شکفته
گروه صنعتی شکفته

گروه صنعتی شکفته

محصولات :

نبشی، ناودانی

آدرس :

خراسان رضوی، شهر مشهد، کیلومتر 20 جاده مشهد-قوچان، شهرک صنعتی فناوری های برتر

کد پستی :

-----

قیمت محصولات

نام محصولسایزضخامتکمترین قیمت(تومان)طول شاخهمحل بارگیری
نبشی گروه صنعتی شکفته
۳۳

۱۹٬۱۵۰

بروز رسانی :
۶مشهد
نبشی گروه صنعتی شکفته
۳۲.۵

۱۹٬۱۵۰

بروز رسانی :
۶مشهد
نبشی گروه صنعتی شکفته
۴۴

۱۸٬۴۵۰

بروز رسانی :
۶مشهد
نبشی گروه صنعتی شکفته
۴۳

۱۸٬۹۵۰

بروز رسانی :
۶مشهد
نبشی گروه صنعتی شکفته
۵۴

۱۸٬۸۵۰

بروز رسانی :
۶مشهد
نبشی گروه صنعتی شکفته
۵۵

۱۸٬۷۵۰

بروز رسانی :
۶مشهد
نبشی گروه صنعتی شکفته
۶۵

۱۸٬۸۵۰

بروز رسانی :
۶مشهد
نبشی گروه صنعتی شکفته
۸۸

۱۸٬۷۵۰

بروز رسانی :
۶مشهد
نبشی گروه صنعتی شکفته
۸۷

۱۸٬۸۵۰

بروز رسانی :
۶مشهد
نبشی گروه صنعتی شکفته
۶۶تماس بگیرید۶مشهد
support-team

جهت مشاوره و خرید

با واحد فروش عصرآهن در تماس باشید...

واحد فروش۴۱۸۰ - ۰۴۱

نمودار تغییرات قیمت

قیمت نبشی شکفته مشهد

نبشی شکفته مشهد در سایز 3 تا 10 در شاخه‌های 6 متری تولید شده و به دست خریداران می‌رسد. در ساخت نبشی از متریال‌های با کیفیتی استفاده می‌شود که در مرغوب بودن آن تاثیر بسزایی دارد. نبشی در دو روش فابریک و پرسی تولید می‌گردد که به دلیل کیفیت بالای نبشی فابریک، قیمت آن بیشتر از نمونه دیگر می‌باشد. قیمت نبشی شکفته مشهد روزانه در وبسایت عصرآهن آپدیت می‌شود با مراجعه به آن از قیمت روز مطلع شوید.

در صفحه پیش رو می‌توانید به جدول سایزبندی، قیمت محصول، موجودی کارخانه شکفته مشهد و نمودار تغییرات قیمت آن دسترسی داشته باشید.

گروه صنعتی شکفته

تاریخچه گروه صنعتی شکفته مشهد به دهه 1330 بازمی‌گردد. این مجموعه در ابتدا در قالب کارگاه ساده ریخته گری و تولید انواع لوازم سنجش به مدیریت حبیب شکفته فعالیت خود را آغاز کرد و در این راستا تا دهه 1360 پیشرفت هایی به دست آورد. در اواسط دهه 1360 موفق به تولید ماشین آلات کارخانه‌های قند و شکر، ماشین آلات کشاورزی، قطعات گاز رسانی، قطعات فورج، قطعات ریلی و قطعات خودرو شد.

کارخانه فولاد شکفته در راستای تولید نیازهای روز افزون کشور در اواخر دهه 1360 موفق به تولید قطعات فولادی شد، سپس در اواسط دهه 70 با طراحی دستگاه های نورد گرم که توسط همین مجموعه طراحی و راه اندازی شدند تولید مقاطع فولادی نورد گرم را آغاز کرد. گروه صنعتی شکفته با توسعه روز افزون خطوط تولیدی در طول سال های 1360 تا 1380 خطوط تولیدی مختلف از جمله نورد مقاطع فولادی شکفته، نورد فولاد خاوران، فولاد کبکان، فولاد تابان کویر یزد، فولاد الماس یزد، فولاد فرم تابران و پروژه مجتمع فولاد رشتخوار را توسعه داده است. این مجموعه با تمرکز بر تولید محصولات فولادی کشور موفق به افزودن موارد ذیل در خطوط تولیدی خود شده است:

• فلزات اساسی

• سپری فولاد شکفته مشهد

• نبشی شکفته مشهد

• ناودانی شکفته مشهد

• ریختگری فولاد و آهن در واحد ذوب

ناودانی و نبشی شکفته مشهد از تولیدات اصلی نورد مقاطع فولادی شکفته می‌باشد که حجم تولیدی آنها در حدود 100 هزار تن در سال است. ناودانی شکفته مشهد از جمله ناودانی‌های بال شیب دار سبک می‌باشد که در طول ثابت 6 متر در کارخانه تولید می شوند. ناودانی‌های تولیدی گروه صنعتی شکفته طبق آخرین استانداردهای بین المللی DIN 1026-1،  DIN EN10279 آلمان، GOST 8240  روسیه و INSO 4477-1  با حداقل تلرانس ابعادی در سایزهای 8، 10، 12 و 14 به روش نورد گرم تولید می شوند.

نبشی شکفته مشهد از دیگر محصولات تولیدی این مجموعه می‌باشد که به صورت بال مساوی تولید می‌شود. نبشی مشهد براساس استاندارد بین المللی DIN EN 10056-1,2 آلمان و ISO 657-5 در سایزهای 3، 4، 5، 6، 7 و 8 و طول 6 متر در کارخانه تولید می‌شوند. کنترل کیفی محصولات فولاد شکفته مشهد طبق استاندارد ملی و بین المللی زیر نظر ناظرین بخش فنی تولید می‌گردد و پس از تولید تحت بازرسی‌های مکانیکی و شیمیایی قرار می‌گیرند و در صورت وجود مشکل عیب یابی می‌شوند.

توانمندی‌های ویژه گروه صنعتی شکفته مشهد

این مجموعه با تلفیق دانش و تجربه مدیران و مهندسان مجرب موفق توسعه روزافزون در راستای اجرای پروژه‌های فولادی، طراحی، ساخت و اجرای خطوط نورد، بکارگیری دانش و تکنولوژی جهت ساخت خطوط گندله شده است. برای خرید ناودانی و نبشی شکفته مشهد به وبسایت عصرآهن مراجعه کنید و یا از طریق شماره 04133250280 با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید.

کیفیت محصول :

ضعیفخوب

ارزش خرید نسبت به قیمت :

ضعیفخوب

زمان تحویل بار :

ضعیفخوب

سایر تولیدکنندگان

لیست همه تولیدکنندگان

نحوه خرید از عصرآهن

عصرآهن همکاری گسترده‌ای با تمام تولید کنندگان کشور دارد و طی سالیان متمادی عاملیت فروش رسمی کارخانجات ایران بوده است. برای خرید مستقیم از کارخانه کافی است با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.
با پشتیبانی تیم فروش در تمامی مراحل خرید مستقیم آهن از کارخانه شما یک خرید راحت و بی‌دردسر را تجربه خواهید کرد.

تماس با کارشناسان فروش

واحد فروش۳۳۲۵۰۲۸۰ - ۰۴۱
 • icon

  مرحله اول

  تماس با واحد فروش عصرآهن

 • icon

  مرحله دوم

  ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

  صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

 • icon

  مرحله سوم

  نحوه تسویه حساب

  واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

 • icon

  مرحله چهارم

  ارسال و تحویل بار

  صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

 • icon

  مرحله پنجم

  تسویه نهایی

  واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری