آذر فولاد امین

مکان: آذربایجان شرقی

شرکت صنایع آذر فولاد امین از تولیدکنندگان انواع میلگرد آجدار A2 و A3 در شمال غرب کشور است. این کارخانه در منطقه تیکمه داش استان آذربایجان شرقی واقع شده است.

آذر فولاد امین

درباره آذر فولاد امین

محصولات : میلگرد

کد پستی : 5498134546

آدرس : آذربایجان شرقی، شهر تیکمه داش، کیلومتر 12 جاده بستان آباد به میانه، جنب پست برق تیکمه داش   مشاهده روی نقشه

شرکت آذر فولاد امین

شرکت آذر فولاد امین تبریز، یکی از موفق‌ترین تولید کنندگان مقاطع فولادی در بازار فولاد ایران و منطقه است. این شرکت با اخذ گواهینامه ISO9001 از شرکت BAS انگلستان، در سال 96 به دستاورد بسیار مهمی دست یافت. گواهینامه کیفیتی این شرکت تضمین می‌کند که محصولات ارائه شده، دارای استانداردهای بین‌ المللی کیفیت و مرغوبیت هستند.

محصولات این کارخانه شامل میلگردهایی با گریدهای متنوع بر اساس استانداردهای INSO 3132 و GOST 5781 می‌باشد، که شامل گریدهای All برای سایزهای 8 و 10 و Alll برای سایزهای 8-32 است. علاوه بر این، این کارخانه قادر به تولید گرید AIV نیز به صورت سفارشی می‌باشد.

آذر فولاد امین با تمرکز بر توانمندی‌های تولیدی، آزمایشگاهی و نیروی انسانی متخصص خود، محصولاتی با کیفیت بالا را تولید کرده و تاکنون بخشی از نیازهای کشور و منطقه را تامین نموده است. این توانمندی‌ها، این کارخانه را به سوی خودکفایی و همکاری با سایر واحدهای صنعتی داخلی برای رشد و توسعه‌ی بیشتر هدایت می‌کند.

در اوایل سال 1390 شمسی شرکت آذر فولاد امین آغاز به کار کرد. محل احداث این کارخانه در زمینی به مساحت 14 هکتار می‌باشد و شرکت آذر فولاد امین پس از دریافت مجوزهای تاسیس خط تولید نورد آهن و خط تولید ذوب، با نام تجاری AFA Steel فعالیت رسمی خود را شروع کرد.

بعد از احداث کارخانه آذر فولاد امین، این واحد تولیدی شروع به تولید محصولات فولادی نظیر میلگرد نمود. احداث این کارخانه در 3 فاز صورت گرفت که در فاز اول، کارخانه نورد میلگرد با ظرفیت اسمی سیصد هزار تن در سال احداث گردید. 

در فاز دوم، کارخانه فولاد سازی شمش، با ظرفیت چهارصد هزار تن در سال، احداث خواهد شد. در نهایت فاز سوم نیزکارخانه با ظرفیت اسمی چهارصد هزار تن در سال به احداث بهره برداری خواهد شد.

گواهینامه های کارخانه فولاد امین

  · اخذ گواهینامه ISO9001 

· دارای گواهینامه سیستم‌ های مدیریت از شرکت BAS انگلستان 

· پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری 

· پروانه بهره برداری از وزارت صنعت، معدن و تجارت   

 استانداردهای معادل میلگرد تولیدی این شرکت به شرح زیر میباشد: 

• DIN 488-2:2009

• ISO 6935-2:2019

• GOST 5781-82:1993

• JIS G 3112:2010

• BS 4449:2009

• ATSM A 615:2005 


کیفیت تولیدات کارخانه آذر فولاد امین

به سبب تکمیل شدن دستگاه‌ها و تجهیزات آزمایشگاهی آذر فولاد امین، تمامی محصولات بعد از سپری کردن مراحل آزمایشگاهی بر اساس استانداردهای داخلی و بین المللی، به مرحله تولید می‌رسند. صنایع آذر فولاد امین جزو تولیدکنندگان برتر کشوری محسوب می‌شود که برای تمامی محصولات ارسالی خود، همراه بار ارسالی، گواهی مرغوبیت کالا صادر کرده و برای مشتری ارسال می‌کند. 

شرکت آذر فولاد امین در مدت زمان فعالیت خود توانسته است به پیشرفت قابل قبولی در زمینه تکنولوژی در کشور و منطقه دست یابد و هم اکنون بسیاری از محصولات این کارخانه در داخل کشور و همچنین کشورهای همسایه مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

به پاس فعالیت‌های مفید و مثبت شرکت، این واحد تولیدی امیدوار است بتواند در زمینه خودکفایی گام‌های بلندی را بردارد.

محصولات صنایع آذر فولاد امین

در حال حاضر فاز اول و دوم این کارخانه به بهره‌برداری رسیده است و شاهد تولید انواع میلگرد آجدار و شمش فولادی از سمت این کارخانه‌ هستیم.

میلگرد صنایع آذر فولاد امین

شرکت آذر فولاد امین تبریز با تمرکز بر تولید میلگردهای با کیفیت بالا در ابعاد مختلف، نامی مطرح در بازار مصرف فولاد ایران دارد. این میلگردها با گریدهای A2 و A3 و در سایزهای 8 تا 32 میلی‌متر تولید می‌شوند.

محصولات این شرکت پس از تولید، به آزمایشگاه کنترل کیفیت ارسال می‌شوند. تطابق با استانداردهای لازم، باعث دریافت گواهی مرغوبیت محصولات می‌شود و سپس به مشتریان تحویل داده می‌شوند.

جهت تولید قطعات و مجموعه‌های نورد، مجموعه ماشین‌ سازی داخلی شرکت، به یکی از بزرگترین مجموعه‌های تولید قطعات نورد تبدیل شده است. بیش از 70 درصد تجهیزات خط نورد این شرکت پس از طراحی توسط پرسنل متخصص داخلی ساخته و مونتاژ شده است.

در سال‌های اخیر، این مجموعه نیز به تجهیزات CCM و سوله‌های فلزی فولادسازی افزوده است. با امکانات سخت ‌افزاری و نرم ‌افزاری مناسب و تیم متخصص، این مجموعه به یکی از مراکز برتر در طراحی، ساخت و نصب قطعات و سازه‌های فلزی و تجهیزات فولادی در کشور تبدیل شده است.

تجهیزات و ماشین آلات این مجموعه شامل موارد زیر می باشد:

• دستگاه فرز دروازه ای

• دستگاه تراش سی ان سی

• دستگاه آج زنی و مارک زنی

• دستگاه تراش اونیورسال

• دستگاه دریل

مشخصات فنی میلگرد آذر امین

کارخانه آذرفولاد امین تیکمه‌داش از سال ۱۳۹۲ با موفقیت گواهینامه ISO 9001 را اخذ نموده و در حال حاضر، گواهینامه‌های مرتبط با سیستم‌های مدیریت را از شرکت BAS انگلستان در اختیار دارد.

میلگردهای آجدار آذر امین دارای گرید A2 با آج 340 هستند که تنش تسلیم آنها در محدوده‌ 500 تا 600 و مقاومت کشش در حدود 340 تا 425 قرار دارد. از سوی دیگر، گرید A3 این میلگردها دارای تنش تسلیم میان 600 تا 700 و مقاومت کشش بین 400 تا 500 است.

وزن میلگرد فولاد امین 

میلگردهای تولیدی توسط آذر فولاد امین، به ‌صورت مطابق با استانداردهای مختلف با وزنی سبک و مناسب عرضه می‌شوند که این یکی از مزایای این کارخانه محسوب می‌شود. به‌عنوان مثال، وزن هر شاخه 12 متری میلگرد سایز 14، حدودا 14 کیلوگرم، در حالی که سایز 20 حدود 28.5 کیلوگرم و میلگرد سایز 32 نزدیک به 73.2 کیلوگرم وزن دارد.

تشخیص اصالت میلگرد آذر فولاد امین تیکمه داش

نماد اختصاری برای میلگردهای فولاد امین AFA است که بر روی بدنه محصولات این کارخانه نشان داده می‌شود. این نماد دارای حروف CT نیز است که C به معنای میلگرد آجدار جناغی با آج 400 و T به روش تولید ترمکس (خنک ‌کاری) اشاره دارد

 خرید از آذرفولاد امین 

برای خرید محصولات آذر فولاد امین، می‌توانید از طریق شرکت‌های بازرگانی نیز سفارش دهید. به عنوان مثال، مجموعه عصرآهن با 30 سال سابقه در تامین مقاطع فولادی برای مصرف داخلی و صادراتی، شرایط خرید ایده ‌آل را فراهم می‌کند. قیمت میلگرد آذر امین را می‌توانید از سایت و کانال تلگرام عصرآهن پیگیری کنید و با تماس با کارشناسان فروش شرکت سفارش خود را ثبت کرده و به خرید محصولات آذرامین بپردازید. 

می‌توانید در صورت تقاضای بالای 22 تن (یک ظرفیت)، نیز از طریق مجموعه عصرآهن برای خرید اعتباری اقدام کنید.

ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

factories-banner

کدام تولیدکننده به شما نزدیک‌تر است؟

دسترسی بسیار آسان به موقعیت مکانی تولیدکنندگان فولاد ایران

مشاهده روی نقشه
برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.arrow
۴۱۸۰ - ۰۴۱