فولاد امیرکبیر خزر

مکان: گیلان

اگر بخواهیم تولیدکنندگان برتر میلگرد استان گیلان را نام ببریم، قطعا فولاد امیرکبیر یکی از آنها خواهد بود. برای بررسی میلگرد این کارخانه روی دکمه بالا کلیک کنید.

فولاد امیرکبیر خزر

درباره فولاد امیرکبیر خزر

محصولات : میلگرد

کد پستی : 1915643364

آدرس : گیلان، شهر رشت، شهر صنعتی لاکان، فاز 2، انتهای بلوار مدرس   مشاهده روی نقشه

شرکت فولاد امیرکبیر خزر

فولاد امیرکبیر خزر در سال 1383 شمسی از سوی سازمان صنایع و معادن استان گیلان در زمینی به مساحت حدود پانزده هکتار واقع در شهرک صنعتی رشت تأسیس شد و طی اقدامات عملیاتی اولیه، تولید میلگرد فولادی با ظرفیت پانصد تن انجام گرفت. سرانجام فولاد امیرکبیر خزر در سال 1385 شمسی با بهره گیری از چهارصد نفر نیروی انسانی از دو خط تولید میلگرد آجدار در سایزهای 10 تا 22 بهره برداری گردید.

بر اساس گزارش های دریافتی از مدیرعامل فولاد امیرکبیر خزر جناب آقای مهندس مهرداد سعادت، شرکت فولاد امیرکبیر خزر بخش بزرگی از نیازهای فولادی داخل کشور را در حال تامین کردن می باشد. مجتمع امیرکبیر خزر طی اقداماتی توسعه طلبانه در حوزه فنی و ملی، در سال نیمه اول 1390 شمسی اقدام به راه اندازی و بهره برداری خط تولید میله گرد فولادی آجدار در در سایز های 8 تا 32 با ظرفیت 250 هزار تن در سال نمود که این طرح موجب اشتغال بیش از 600 نفر نیروی انسانی مستقیم و بیش از 3000 نفر نیروی انسانی غیر مستقیم شده است.

دستاوردهای شرکت فولاد امیرکبیر خزر

این شرکت در سال 91 با اقدام به صادرات محصول به کشور افغانستان، پا به عرصه بازار جهانی گذاشت و در سال های اخیر شاهد توسعه فعالیت این شرکت در خصوص صادرات میلگرد به کشورهای مختلف می‌باشیم. از دستاوردها و افتخارات فولاد امیرکبیر می توان به موارد زیر اشاره کرد: انتخاب کارآفرین برتر استان گیلان از سوی دبیرخانه جشنواره کارآفرینان برتر، انتخاب کارآفرین برتر از سوی وزارت کار و امور اجتماعی، انتخاب واحد تولیدی برتر از سوی سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی استان گیلان، اخذ گواهینامه‌های سیستم مدیریت یکپارچه ایزو، انتخاب واحد تولیدی نمونه از سوی اداره کل استاندارد استان گیلان، اخذ رتبه برترین در حوزه صادرات و واردات از سوی اتاق بازرگانی - صنایع - معادن و کشاورزی.

معرفی واحد تولیدی نورد گرم

در مجتمع فولاد امیرکبیر خزر ماشین آلات و بخش واحدهای تولیدی شامل انبارش شمش، ماشین آلات گداختگی شمش آهن، ماشین آلات نورد، ماشین آلات بسته بندی، آزمایشگاه کنترل کیفیت، ماشین آلات پشتیبانی، تاسیسات برق رسانی، تاسیسات آب‌رسانی، تاسیسات سوخت رسانی، تاسیسات روانکاری، تاسیسات هوای فشرده، ماشین آلات حمل و نقل کارگاهی می باشد و این مجموعه در حال توسعه است.


ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

factories-banner

کدام تولیدکننده به شما نزدیک‌تر است؟

دسترسی بسیار آسان به موقعیت مکانی تولیدکنندگان فولاد ایران

مشاهده روی نقشه
برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.arrow
۴۱۸۰ - ۰۴۱