فولاد آناهیتا گیلان

مکان: گیلان

فولاد آناهیتا گیلان یکی از تولیدکنندگان میلگرد در استان گیلان است. این کارخانه بخش عظیمی از نیاز مصرف‌کنندگان و پروژه‌های شمالی کشور را تامین می‌کند.

فولاد آناهیتا گیلان

درباره فولاد آناهیتا گیلان

محصولات : میلگرد

کد پستی : 4337188446

آدرس : گیلان، شهر رشت، شهرک صنعتی، بلوار صنعت 2، خیابان پنجم   مشاهده روی نقشه

فولاد آناهیتا گیلان

مجموعه فولاد آناهیتا گیلان در سال 1389 با هدف تولید انواع میلگرد فولادی آغاز به کار کرد که مجوز تولید و ساخت کارخانه میلگرد آناهیتا در تاریخ 1390 اخذ شد. کارخانه فولاد آناهیتا در استان گیلان در شهرستان رشت در مساحت بیش از 20 هکتار با به کارگیری 250 نیروی مستقیم و 1300 نیروی غیرمستقیم، خط تولید میلگرد آناهیتا را فعال نگه داشته است.

ظرفیت تولید سالانه میله گرد آناهیتا، 320 هزار تن در سال می‌باشد. مجتمع فولاد آناهیتا گیلان با به کارگیری نیروی متخصص و کارآمد به تولید مقاطع فولادی مشغول است. میلگرد تولیدی این کارخانه منطبق بر استاندارد ملی  3132 ISIRI است.

این کارخانه در اهداف سازمانی خود جلب رضایت مشتریان از طریق ارائه خدمات مناسب، بهبود کیفیت تولید مقاطع، بهینه‌ سازی مصرف انرژی، افزایش ایمنی و اتکا به مدیریت زیست محیطی را قرار داده است و هر روز برای نزدیک شدن به بهترین درجه این موارد تلاش می‌کند. 

موقعیت کارخانه فولاد آناهیتا گیلان

همان طور که از نام آن پیداست این کارخانه در استان گیلان قرار دارد و پروژه‌های مناطق شمالی کشور نزدیک است. اگر بخواهیم آدرس دقیق فولاد آناهیتا گیلان را بیان کنیم باید گفت این کارخانه در شهر رشت، شهرک صنعتی، بلوار صنعت 2، خیابان پنجم واقع شده است.

نزدیک بودن کارخانه میلگرد به محل پروژه پارامتر مهمی به‌شمار می‌آید. چراکه هرچقدر مسافت ارسال نزدیک باشد، هزینه ارسال نیز کمتر خواهد بود. 

خرید میلگرد از کارخانه به‌صرفه است چون قیمت میلگرد کارخانه کمتر از قیمت میلگرد بازار است. از این رو بیشتر مصرف‌کنندگان ترجیح می‌دهند مستقیما از کارخانه خرید کنند.

ولی در خرید از کارخانه باید بیشتر از 22 تن سفارش داده شود. در هنگام خرید میلگرد گیلان از کارخانه این مورد را در نظر داشته باشید.

همچنین برای خرید میلگرد گیلان از کارخانه و خرید میلگرد گیلان از انبار با مجموعه عصرآهن تماس بگیرید.


ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

factories-banner

کدام تولیدکننده به شما نزدیک‌تر است؟

دسترسی بسیار آسان به موقعیت مکانی تولیدکنندگان فولاد ایران

مشاهده روی نقشه
برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.arrow
۴۱۸۰ - ۰۴۱