فولاد ارگ تبریز

آذربایجان شرقی

فولاد ارگ تبریز از نزدیک‌ترین تولیدکنندگان میلگرد به شهر تبریز است. اگر قصد دارید میلگرد تبریز را از نزدیک بررسی کنید روی لینک زیر کلیک کنید.

فولاد ارگ تبریز

درباره فولاد ارگ تبریز

محصولات : میلگرد

کد پستی : -----

آدرس : آذربایجان شرقی، شهر صوفیان، جاده صوفیان،شهرک سرمایه گذاری خارجی،خیابان آسیای 2، اوپک غربی   مشاهده روی نقشه

فولاد ارگ تبریز

فولاد ارگ تبریز یکی از تولیدکنندگان در زمینه ساخت و عرضه میلگرد می‌باشد. میلگرد ارگ تبریز امروزه در بسیاری از ساختمان‌ها و پروژه‌ها مصرف می‌شود. در ادامه تاریخچه فعالیت این شرکت در زمینه تولید میلگرد و محصولات فولادی را بررسی خواهیم کرد. لازم به ذکر است قیمت میلگرد ارگ تبریز روزانه توسط خود تولیدکننده تعیین می‌گردد.

شرکت فولاد ارگ تبریز در تیر ماه سال 86 در استان آذربایجان شرقی به ثبت رسید. این شرکت پس از تاسیس در شهرک سرمایه گذاری خارجی اقدام به خرید زمین کرد و سپس کارهای مسطح کردن و آماده‌سازی زمین برای ایجاد سوله‌ها و خط تولید را انجام داد. 

قبل از اینکه میلگرد ارگ تبریز به مرحله تولید برسد این کارخانه در ابتدا به تولید دیگر محصولات آهنی پرداخت. در سال 87 کارهای ساخت سوله و ساختمان‌های تولیدی را به اتمام رساند، در اوایل سال 88 نصب و راه اندازی خط تولید ریخته گری چدن داکتیل تکمیل شد. 

در نیمه دوم سال 87 شروع به تولید آزمایشی نمود و نسبت به اخذ پروانه بهره برداری چدن داکتیل اقدام کرده و در آبان ماه سال 88 از اداره صنایع، پروانه بهره برداری اخذ کرد و پس از اخذ پروانه بهره برداری، تولید چدن داکتیل را شروع کرد و در سال 88 این روند تولید ادامه داشت. 

در اوایل سال 89 اقدام به طراحی خط تولید شمش فولادی نمود و در طی سال 89 بعد از راه اندازی خط تولید شمش، اقدام به خرید ماشین آلات خط نورد از کشور ترکیه کرد و ضمن واردات ماشین آلات در شهریور 89 و شروع نصب ماشين آلات در اوایل سال 90 موفق به تولید آزمایشی شمش فولاد شد و به کار خود ادامه داد تا این که توام با تولید آزمایشی شمش، مراحل نصب و راه اندازی خط نورد در سال 90 به پایان رسید.

 این شرکت از سال 91 تولید آزمایشی میلگرد را شروع و موفق به بهره برداری و تولید میلگرد گردید که این پیشرفت با یاری خداوند متعال و در نتیجه تلاش برادران اکبر و اصغر دقیقی به عمل آمده است، این روند تا به ثمر نشستن اهداف بلند مدت شرکت جهت ارتقای کیفیت مطلوب در تولید ملی با اصول استاندارد در بازارهای داخلی و خارجی و رقابت در آن ادامه خواهد داشت.ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

factories-banner

کدام تولیدکننده به شما نزدیک‌تر است؟

دسترسی بسیار آسان به موقعیت مکانی تولیدکنندگان فولاد ایران

مشاهده روی نقشه