فولاد ارگ تبریز

مکان: آذربایجان شرقی

فولاد ارگ تبریز از نزدیک‌ترین تولیدکنندگان میلگرد به شهر تبریز است. اگر قصد دارید میلگرد تبریز را از نزدیک بررسی کنید روی لینک زیر کلیک کنید.

فولاد ارگ تبریز

درباره فولاد ارگ تبریز

محصولات : میلگرد

کد پستی : -----

آدرس : آذربایجان شرقی، شهر صوفیان، جاده صوفیان،شهرک سرمایه گذاری خارجی،خیابان آسیای 2، اوپک غربی   مشاهده روی نقشه

فولاد ارگ تبریز

فولاد ارگ تبریز یکی از تولیدکنندگان در زمینه ساخت و عرضه میلگرد می‌باشد. میلگرد ارگ تبریز امروزه در بسیاری از ساختمان‌ها و پروژه‌ها مصرف می‌شود. در ادامه تاریخچه فعالیت این شرکت در زمینه تولید میلگرد و محصولات فولادی را بررسی خواهیم کرد. لازم به ذکر است قیمت میلگرد ارگ تبریز روزانه توسط خود تولیدکننده تعیین می‌گردد.

شرکت فولاد ارگ تبریز در تیر ماه سال ۸۶ در استان آذربایجان شرقی به ثبت رسید. این شرکت پس از تاسیس در شهرک سرمایه گذاری خارجی اقدام به خرید زمین کرد و سپس کارهای مسطح کردن و آماده‌سازی زمین برای ایجاد سوله‌ها و خط تولید را انجام داد. 

قبل از اینکه میلگرد ارگ تبریز به مرحله تولید برسد این کارخانه در ابتدا به تولید دیگر محصولات آهنی پرداخت. در سال ۸۷ کارهای ساخت سوله و ساختمان‌های تولیدی را به اتمام رساند، در اوایل سال ۸۸ نصب و راه اندازی خط تولید ریخته گری چدن داکتیل تکمیل شد. 

در نیمه دوم سال ۸۷ شروع به تولید آزمایشی نمود و نسبت به اخذ پروانه بهره برداری چدن داکتیل اقدام کرده و در آبان ماه سال ۸۸ از اداره صنایع، پروانه بهره برداری اخذ کرد و پس از اخذ پروانه بهره برداری، تولید چدن داکتیل را شروع کرد و در سال ۸۸ این روند تولید ادامه داشت. 

در اوایل سال ۸۹ اقدام به طراحی خط تولید شمش فولادی نمود و در طی سال ۸۸ بعد از راه اندازی خط تولید شمش، اقدام به خرید ماشین آلات خط نورد از کشور ترکیه کرد و ضمن واردات ماشین آلات در شهریور ۸۹ و شروع نصب ماشين آلات در اوایل سال ۹۰ موفق به تولید آزمایشی شمش فولاد شد و به کار خود ادامه داد تا این که توام با تولید آزمایشی شمش، مراحل نصب و راه اندازی خط نورد در سال ۹۰ به پایان رسید.

 این شرکت از سال ۹۱ تولید آزمایشی میلگرد را شروع و موفق به بهره برداری و تولید میلگرد گردید که این پیشرفت با یاری خداوند متعال و در نتیجه تلاش برادران اکبر و اصغر دقیقی به عمل آمده است، این روند تا به ثمر نشستن اهداف بلند مدت شرکت جهت ارتقای کیفیت مطلوب در تولید ملی با اصول استاندارد در بازارهای داخلی و خارجی و رقابت در آن ادامه خواهد داشت.

محصولات مجتمع فولاد ارگ تبریز

میلگرد یکی از مهم‌ترین محصولاتی است که در مجتمع فولاد ارگ تبریز تولید و به بازار عرضه می‌شود. فولاد ارگ تبریز میلگردهای خود را در سایزهای ۱۶ تا ۲۸ و به استانداردهای روسی A3 تولید می‌کند که این گرید عموما برای تقویت و استحکام بتن و سازه‌ها در بیشتر موارد به کار می‌رود.

علاوه بر میلگرد، مجموعه فولاد ارگ تبریز انواع محصولات فولادی و مقاطع مختلف را تولید می‌کند. این مجموعه به ‌طور همزمان با تولید میلگردهای آزمایشی، خطوط تولید شمش‌های فولادی در ابعاد ۱۲۵ * ۱۲۵ را طراحی و ماشین ‌آلات و تجهیزات مرتبط با تولیدات خود را از ترکیه وارد کرده است. سال ۱۳۹۱ می‌تواند به عنوان نقطه عطفی در تولید میلگرد این مجموعه محسوب شود.

بر روی محصولات فولاد ارگ تبریز مانند میلگرد، علامت انحصاری FAT قرار دارد، نشان دهنده اصالت و کیفیت محصولات این مجموعه است.

قیمت میلگرد فولاد ارگ تبریز

محصولات تولیدی در مجتمع فولاد ارگ تبریز همگی به استانداردهای ملی و بین ‌المللی تطابق دارند. این شرکت تولیدی با اهتمام به مشتریان و بهبود کیفیت محصولات، هدف دارد تا جایگاه قوی‌ای در بازارهای داخلی و خارجی داشته باشد و با تولید محصولات با کیفیت عالی و گسترش خطوط تولید، علاوه بر تامین نیازهای داخلی، محصولات اضافی خود را به کشورهای همسایه صادر کند.

با توجه به نوسانات بازار ارز و محصولات فولادی، برای اطلاع از قیمت‌های لحظه‌ای و دقیق می‌توانید به جدول موجود در بالای صفحه جاری مراجعه کنید. همچنین، می‌توانید برای مشاوره درمورد نحوه خرید میلگرد فولاد ارگ تبریز، با کارشناسان مجموعه عصرآهن در تماس باشید. یکی از راه‌های خرید با اطمینان محصولات فلزی، خرید از مراکز و فروشگاه‌های معتبر است.

خرید محصولات فولادی از شرکت فولاد ارگ تبریز از طریق عصرآهن بسیار آسان است. در عصرآهن، می‌توانید به صورت مستقیم از کارخانه‌های تولیدی خرید خود را با قیمت‌های مصوبه روزانه انجام دهید. 

ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

factories-banner

کدام تولیدکننده به شما نزدیک‌تر است؟

دسترسی بسیار آسان به موقعیت مکانی تولیدکنندگان فولاد ایران

مشاهده روی نقشه
برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.arrow
۴۱۸۰ - ۰۴۱