پروفیل فولادی اصفهان

مکان: اصفهان

شركت پروفیل فولادی اصفهان بيش از 35 سال در تولید و عرضه پروفیل فولادی، تجربه خیلی زیادی کسب کرده است. برای خرید از این کارخانه با ما در تماس باشید.

پروفیل فولادی اصفهان

درباره پروفیل فولادی اصفهان

محصولات :

کد پستی : 7436674441

آدرس : اصفهان، شهر خمینی شهر، سه راه درچه، کیلومتر 2 جاده نجف آباد، رو به روی كارخانه قند كامياب، كوچه سرد خانه   مشاهده روی نقشه

شركت پروفیل فولادی اصفهان بيش از 35 سال در تولید و عرضه پروفیل فولادی، تجربه خیلی زیادی کسب کرده است و حتی یكی از بزرگترین تولیدكنندگان محصولات فلزی کشور ایران می باشد که تولید بیش از 130 نوع محصول فلزی متنوع را در دستور کار خود دارد. کارخانه پروفیل فولادی اصفهان، كادر فنی و مهندسی مجربی دارد و با داشتن ماشين آلات تخصصی و ابزار آلات دقيق روز دنيا توانسته است نامی آشنا و خیلی معتبر در زمينه پروفیل فولادی کشور و حتی در بین کشورهای منطقه را به خود كسب نماید. مجموعه كارخانه های شركت پروفیل فولادی اصفهان در استان اصفهان، منطقه صنعتی درچه مباركه و اشترجان قرار گرفته اند كه از نظر اقلیمی و حتی منطقه ای برای ارسال بار به تمامی نقاط كشور سهولت ویژه ای دارند و حتی در مسیر و مرکز ترانزیت داخلی آهن آلات نیز قرار گرفته است. مدیر عامل این واحد تولیدی و صنعتی جناب آقای قاسمعلی جباری می باشد. این شرکت عظیم تولیدکننده پروفیل، در سایه همت مدیران با تجربه و تلاش کارکنان و مهندسان فنی و خلاق خود توانسته سبد متنوع محصولات خود را علاوه بر بازار داخلی به بازار های بین المللی نیز صادر نماید. محصولات و تولیدات شرکت پروفیل فولادی اصفهان انواع چهارچوب فلزی، نبشی، تسمه، لوله، ناودانی، کرکره، کرومیت، زهوار، نوار برشی، ورق شیت، پروفیل درب و پنجره، قوطی، سپری آهنی، تجهیزات گالوانیزه از افتخارات شركت پروفیل فولادی اصفهان می توان به كسب نشان طلای كيفيت از موسسه بی آی دی پاريس، ثبت اختراع تیرآهن فولادی با جان سينوسی در ايران و سوئيس، دارای گواهينامه ایزو ازشرکت توف رايلند آلمان، نخبه کشوری صنعت و معدن، رياست سنديكای تولييد كنندگان لوله وپروفيل، واحد نمونه استانی و واحد نمونه كشوری، تولیدكننده نمونه و صادركننده برجسته، كارفرمای نمونه استان اصفهان، دارای لوح های تقدیر از خانه صنعت و معدن و كانون مديران ماشين ساز و حتی اداره كل استاندارد و تحقيقات صنعتی، اشاره نمود. 

ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

factories-banner

کدام تولیدکننده به شما نزدیک‌تر است؟

دسترسی بسیار آسان به موقعیت مکانی تولیدکنندگان فولاد ایران

مشاهده روی نقشه
برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.
۴۱۸۰ - ۰۴۱