صنایع فولاد هیربد زرندیه

مکان: مرکزی

شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه (فولاد هیربد) در سال 1391 در شهرک صنعتی مأمونیه واقع در شهرستان زرندیه استان مرکزی به بهره برداری رسید.

صنایع فولاد هیربد زرندیه

درباره صنایع فولاد هیربد زرندیه

محصولات : میلگرد

کد پستی : -----

آدرس : مرکزی، شهر زرندیه، شهرک صنعتی مأمونیه، انتهای خیابان هشتم   مشاهده روی نقشه

کارخانه صنایع فولاد هیربد زرندیه 

صنایع فولاد هیربد زرندیه (فولاد هیربد) با تکیه بر عرضه پیوسته و همگرا و با تفکر ناب کارآفرینی با سرمایه گذاری 12 هزار میلیاردی توسط بخش خصوصی در سال 1391 در شهرک صنعتی مأمونیه واقع در شهرستان زرندیه استان مرکزی به بهره برداری رسید. 

محصولات تولیدی این مجموعه شامل مقاطع زیر است:

  • شمش فولادی در ابعاد مختلف؛ 
  • میلگرد فولادی در سایزهای 8 الی 36؛ 
  • انواع لوله و پروفیل‌های صنعتی و ساختمانی. 

این مجموعه با به‌کارگیری متخصصان ماهر و متعهد و تجهیزات مدرن و به‌روز، موفق به تولید محصولات کم نظیر و متنوع شده است.  لازم به ذکر است که ظرفیت تولیدی این شرکت بالغ بر 2.2 میلیون تن در سال است. کارخانۀ فولاد هیربد شامل دو مجموعه صنایع فولاد هیربد زرندیه و صنایع ذوب امید آریان زرندیه است که در مجموع 452 نفر در این واحدهای تولیدی مشغول به کار هستند. 

مجتمع فولاد هیربد زرندیه شامل خط تولید میلگرد (نورد گرم)، خط تولید انواع لوله و پروفیل و همچنین دو کارخانه مجزای ماشین سازی است. سالن‌های این مجموعه 8 هکتار هستند که در زمینی به مساحت 35 هکتار واقع شده‎‌اند. 

مجتمع صنایع فولاد ذوب امید آریان زرندیه شامل خط تولید شمش و خط تولید میلگرد (نورد گرم) است که در زمینی به وسعت 14 هکتار قرار دارد. 

خط تولید لوله و پروفیل کارخانه لوله و پروفیل هیربد دارای 23 خط تولید بوده که شامل خطوط نواربری، برش ورق شیت و رول برگردان است. این مجموعه با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوبیت در کنار فناوری‌های پیشرفته در خط تولید و با تکیه بر استانداردهای ملی و بین المللی، لوله و پروفیل هیربد را تبدیل به پیشتاز صنعت لوله و پروفیل نموده است.

کارخانه ذوب فولاد هیربد

در مجتمع صنایع ذوب امید آریان زرندیه واقع شده است. خط تولید این مجموعه شامل چهار بوته کوره القایی 20 تنی، دستگاه ریخته‌گری مداوم (CCM) است. شمش‌های تولیدی کارخانه ذوب فولاد هیربد به‌صورت شمش‌های آلیاژی و غیرآلیاژی در سایزهای 100*100 تا 150*150 میلی‌متر در طول‌های دلخواه ریخته‌گری و تولید می‌شوند. ظرفیت تولید این مجموعه در حدود سیصد هزار تن در سال است.

 

ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

factories-banner

کدام تولیدکننده به شما نزدیک‌تر است؟

دسترسی بسیار آسان به موقعیت مکانی تولیدکنندگان فولاد ایران

مشاهده روی نقشه
برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.arrow
۴۱۸۰ - ۰۴۱