جهان فولاد غرب

مکان: کرمانشاه

کارخانه جهان فولاد غرب در سال 1384 در نزدیکی کرمانشاه تاسیس شد؛ در فاز اول این کارخانه تولید سایزهای پرفروش تیرآهن قرار دارد.

جهان فولاد غرب

درباره جهان فولاد غرب

محصولات : تیر‌آهن

کد پستی : -----

آدرس : کرمانشاه، شهر هرسین، کیلومتر 35 جاده کرمانشاه-هرسین   مشاهده روی نقشه

درباره جهان فولاد غرب

تاسیس کارخانه جهان فولاد غرب کرمانشاه در سال 1384 در نزدیکی کرمانشاه انجام شد. این کارخانه با طی مراحل ساخت و کسب پروانه برای تولید پس از سه سال یعنی در سال 1386 به طور کامل افتتاح شد و شروع به فعالیت کرد. 

در فاز اول این کارخانه، خط تولید تیرآهن فعال شد و در کوتاه مدت، تیرآهن این کارخانه جزو مقاطع فولادی بازار آهن ایران شد. با گذر زمان جهان فولاد غرب علاوه‌بر تیرآهن کرمانشاه، نبشی، ناودانی و میلگرد را نیز به کالاهای تولید خود اضافه کرد. 

میزان تولید کارخانه فولاد غرب، سالانه 300 هزار تن می‌باشد. محصولات فولادی این کارخانه به روش نورد گرم تولید می‌شوند. 

لازم به ذکر است تیرآهن کرمانشاه و دیگر محصولات تولید شده در فولاد غرب کرمانشاه توسط واحد کنترل کیفی بررسی می‌شود. هم مواد اولیه و شمش ورودی به کارخانه و همچنین مقاطع تولید شده نمونه‌گیری می‌شوند.

موقعیت جغرافیایی جهان فولاد غرب

اشاره کردیم که کارخانه فولاد غرب در کرمانشاه واقع شده است. با توجه به اینکه استان کرمانشاه در مرز کشور واقع شده است برای صادرات به دیگر کشورها گزینه بسیار مناسبی است. همچنین با توجه به موقعیت قرارگیری این کارخانه، به‌راحتی می‌توان گفت میلگرد و تیرآهن فولاد غرب کرمانشاه، برای پروژه‌های غرب کشور مقرون‌به‌صرفه خواهد بود.

به این دلیل که هزینه ارسال بر قیمت نهایی خرید محصول اضافه می‌شود بنابراین هرچه مسافت کمتر هزینه ارسال نیز کمتر خواهد بود.

بهتر است بدانید در مجموعه عصرآهن می‌توانید مقاطع مورد نیاز خود را پیش خرید کنید. یعنی سفارش خود را ثبت کنید و بعد از چند ماه تحویل بگیرید. این شرایط بدون هزینه انبارداری انجام خواهد شد و محافظت و مراقبت از محصول خریداری شده برعهده ما خواهد بود.

همان طور که می‌دانید تولید تیرآهن در کشور ایران به کارخانجات انگشت‌شماری محدود شده است؛ کارخانه جهان فولاد غرب یکی از کارخانجاتی است که تیرآهن تولید می‌کند و به سراسر ایران عرضه می‌نماید. 

برای خرید محصولات کارخانه جهان فولاد غرب یا باید از طریق تماس با عاملیت فروش اقدام به خرید کنید یا با مراجعه به انبارهای آهن. خرید با هر دو روش با در نظر گرفتن شرایط خریدار انجام می‌شود.


ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

factories-banner

کدام تولیدکننده به شما نزدیک‌تر است؟

دسترسی بسیار آسان به موقعیت مکانی تولیدکنندگان فولاد ایران

مشاهده روی نقشه
برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.arrow
۴۱۸۰ - ۰۴۱