فولاد کاویان

مکان: خوزستان

شرکت فولاد کاویان، اولین تولیدکننده ورق ضخیم در ایران است و در استان خوزستان، شهر اهواز واقع شده است. کیفیت محصولات این کارخانه در بازار آهن بی‌رقیب است.

فولاد کاویان

درباره فولاد کاویان

محصولات : ورق

کد پستی : -----

آدرس : خوزستان، شهر اهواز، کیلومتر 9 جاده خرمشهر   مشاهده روی نقشه

درباره فولاد کاویان

شرکت فولاد کاویان در سال 1372 با هدف تولید ورق‌های فولادی در کیلومتر 9 جاده خرمشهر واقع در استان خوزستان تأسیس شد. این مجموعه در سال 1374 با مجموعه‌های گروه ملی فولاد ایران و مجتمع فولاد اهواز ادغام شد. 

ظرفیت تولیدی فولاد کاویان حدود 840 هزار تن در سال بوده و یکی از تولیدکنندگان مطرح ورق سنگین فولادی در سطح کشور است. افزایش کیفیت محصولات تولیدی و تضمین کیفیت محصولات با رعایت اصول و حفظ محیط زیست از اهداف توسعه طلبانه این مجموعه است که طی سال‌های متمادی مورد توجه قرار گرفته است. 

محصولات فولاد کاویان شامل ورق سیاه است که در بازار آهن‌آلات به ورق سیاه کاویان یا ورق کاویان معروف است. لازم به ذکر است شرکت فولاد کاویان، اولین تولیدکننده ورق ضخیم در کشور است و برای تولید محصولات خود از استانداردهای ملی و بین‌المللی بهره‌مند می‌شود. کیفیت محصولات تولید شده در  کارخانۀ فولاد کاویان در بازار آهن بی‌رقیب است.

تجهیزات روز مجموعه فولاد کاویان 

کارخانه فولاد کاویان با استفاده از تجهیزات به‌روز خود موفق به تولید ورق سیاه فولادی با بهترین کیفیت شده که این عامل سبب جلب رضایت مشتریان این کارخانه شده است. خط تولیدی این مجموعه دارای دو کوره با قابلیت اعمال حرارت از سمت بالا بوده که ظرفیت هر کدام از آن‌ها 100 و 200 تن است. 

اسلب که به عنوان ماده اولیه تولید ورق مورد استفاده قرار می‌گیرد درون این کوره‌ها شارژ می‌شوند تا به درجه حرارت موردنظر برسند. ایستگاه آب فشار قوی که شامل پمپ فشار قوی، مخزن آب و هوا است، جهت پوسته زدایی ورق فولادی مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

ورق‌های فولادی پس از پوسته زدایی وارد قفسه‌های نورد می‌شوند که پس از رسیدن به ضخامت مورد نظر توسط دستگاه‌های برش، در اندازه‌های موردنظر به صورت فابریک برش داده می‌شوند. در نهایت خط تولیدی، بستر خنک‌کننده دارد که ظرفیت آن در حدود 180 تن در سال است. 

از دیگر واحدهای این مجموعه بخش تصفیه‌خانه صنعتی است که جهت تصفیه پسماندهای صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. 


ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

factories-banner

کدام تولیدکننده به شما نزدیک‌تر است؟

دسترسی بسیار آسان به موقعیت مکانی تولیدکنندگان فولاد ایران

مشاهده روی نقشه
برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.arrow
۴۱۸۰ - ۰۴۱