فولاد صنعت بناب (شاهین بناب)

آذربایجان شرقی

مجتمع فولاد شاهین بناب در سال 1383 با هدف تولید میلگرد آجدار فولادی شروع به فعالیت کرده است. این کارخانه یکی از بهترین تولیدکنندگان میلگرد در شمال‌غرب کشور است.

فولاد صنعت بناب (شاهین بناب)

درباره فولاد صنعت بناب (شاهین بناب)

محصولات : میلگرد

کد پستی : 5554137131

آدرس : آذربایجان شرقی، شهر بناب، شهرک صنعتی   مشاهده روی نقشه

مجتمع فولاد شاهین بناب

فولاد صنعت بناب (شاهین بناب)  با هدف تولید میلگرد آجدار در شهرک صنعتی بناب واقع در استان آذربایجان شرقی در سال 1383 آغاز به فعالیت کرد. اولین واحد تولیدی این مجموعه با نام شاهین بناب شروع به فعالیت نمود. از این رو تمامی محصولات مجموعه فولاد صنعت بناب با نام شاهین بناب در بازار شناخته می‌شود.

این مجتمع شامل 4 شرکت زیرمجموعه مجتمع فولاد صنعت سهند، پروژه گسترش فولاد شهریار، فولاد شاهين بناب و فولاد صنعت شهريار است که هر کدام خط تولید متفاوتی در زمینه تولید آهن آلات دارد. شرکت فولاد شاهین بناب در سه زمینه نورد گرم میلگرد، ذوب و ریخته‌گری شمش فولادی فعال است.

این مجموعه فولادی دارای دو واحد ذوب ( کوره قوس الکتریکی و کوره های القایی) می‌باشد. واحد ذوب و ریخته گری مجتمع فولاد صنعت بناب، اولین کارخانه دارنده کوره قوس الکتریکی در منطقه شمالغرب کشور است که در سال ۱۳۹۲ به بهره برداری رسیده است. 

 این کارخانه از لحاظ موقعیت مکانی به جاده اصلی، راه‌آهن، خطوط انتقال گاز و آب و نیروگاه دسترسی دارد.

محصولات فولاد شاهین بناب

فولاد صنعت بناب و شرکت‌های تابعه آن در راستای تولید تیرآهن، شمش، نبشی، ناودانی و مفتول نقش مهمی در بازار آهن ایران و به‌ویژه شمال غرب کشور ایفا می‌کنند. فولاد صنعت شهریار یکی از زیر مجموعه‌های فولاد صنعت بناب و اولین خط ذوب و ریخته گری در شمال غرب، وظیفه تولید شمش فولادی از سنگ آهن و آهن قراضه را بر عهده دارد. 

بیشترین تولید فولاد صنعت بناب (شاهین بناب) میلگرد آجدار از سایز ۸ الی ۳۲ است. علامت اختصاری میلگرد شاهین بناب BS  بوده که بر روی هر شاخه میلگرد حک شده است. در مجموع این تولیدکننده به طور سالانه یک میلیون و 950 هزار تن در بخش نورد گرم و 450 هزار تن در بخش ذوب و ریخته‌گری ظرفیت تولید دارد.

میلگرد تولیدی این مجموعه با نام میلگرد شاهین بناب  در بازار شناخته می‌شود و از لحاظ کیفیت جزو میلگردهای با کیفیت کشور است.

پروژه گسترش فولاد شهریار

مجتمع فولاد صنعت بناب پروژه های توسعه را نیز در برنامه کاری قرار داده و با جدیت در حال تکمیل خطوط و افزایش ظرفیت تولید می‌باشد. گسترش فولاد شهریار از جمله این پروژه ها است و هم اکنون در مرحله اجرا می‌باشد.

ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

factories-banner

کدام تولیدکننده به شما نزدیک‌تر است؟

دسترسی بسیار آسان به موقعیت مکانی تولیدکنندگان فولاد ایران

مشاهده روی نقشه