صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه

مکان: یزد

صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه در استان یزد و در مرکز ایران واقع شده است، این کارخانه در سال 1391 تاسیس شد و در زمینۀ تولید میلگرد فعالیت دارد.

صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه

درباره صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه

محصولات : میلگرد

کد پستی : 8934171846

آدرس : یزد، شهر ابرکوه، کیلومتر 15 جاده ابرکوه به یزد   مشاهده روی نقشه

صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه 

صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه یزد با هدف توسعه صنایع فولادی و همکاری با واحدهای صنعتی مشابه و ایجاد تعامل و توازن بین مواد اولیه و محصولات تولیدی در 23 اسفند ماه سال 1391 با استفاده از سرمایه گذاری دو شرکت عظیم صنعتی و معدنی چادرملو و سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات به ثبت رسید و تولید رسمی خود را از سال 1395 آغاز کرد. 

این مجتمع با اشتغال زایی در منطقه محروم و توسعه نیروی انسانی کارآمد و تحصیل کرده در منطقه، موفق به ایجاد اشتغال برای 300 کارمند شده است. این مجتمع با شماره ملی 10320859743 دارای پروانه بهره برداری جهت تولید میلگرد آجدار به صورت کلاف یا شاخه‌ای از جنس فولاد ساده کربنی و کم آلیاژی و میلگرد ساده از جنس فولاد ساده کربنی و کم آلیاژی به صورت کلاف است.

در حال حاضر قادر به تولید 450 تن میلگرد آجدار 8 الی 32 در سال و 1232 محصول در ماه است. طرح احداث میلگرد کلاف و کارخانه فولادسازی با ظرفیت تولید سالانه 600 هزار تن در سال شمش فولادی از اهداف در حال توسعه این مجموعه است. 

صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه درصدد پیشرفت روزافزون خود موفق به دریافت گواهینامه‌های BS OHSAS 18001:2007، ISO 14001:2004، ISO 9001:2008، پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری شده است. مجتمع فولاد سرمد ابرکوه یزد با به‌کارگیری آخرین سطح تکنولوژیِ روز دنیا از شرکت STG ایتالیا و با تکیه بر دانش و تجربه کارشناسان و مدیران داخلی موفق به تولید میلگرد در سایزهای 8 الی 32 با استفاده از شمش‌های تولیدی کارخانه‌های معتبرشده است. میلگردهای تولیدی طبق استاندارد ملی 3132 بوده و حتی کیفیتی مرغوب‌تر از استاندارد نام برده را دارند.

موقعیت جغرافیایی فولاد سرمد ابرکوه 

این کارخانه در استان یزد، ابرکوه، کیلومتر 15 جاده ابرکوه به یزد واقع شده است. برای تأمین آهن اسفنجی و مواد اولیه برای تولید مقاطع فولادی از دو کارخانه که در نزدیکی فولاد سرمد قرار دارند، استفاده می‌شوند. این کارخانه به دلیل نزدیکی به راه‌های اصلی و ترانزیت شمال - جنوب و شرق به غرب کشور در بهترین موقعیت حمل‌ونقلی قرار دارد. 

نیاز استان‌ها و مناطق نزدیک به این کارخانه تامین شده و همچنین فرصت‌های شغلی بسیاری برای افراد جویای کار به وجود آمده است.


ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

factories-banner

کدام تولیدکننده به شما نزدیک‌تر است؟

دسترسی بسیار آسان به موقعیت مکانی تولیدکنندگان فولاد ایران

مشاهده روی نقشه
برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.arrow
۴۱۸۰ - ۰۴۱