فولاد سپهر ایرانیان

مکان: تهران

فولاد سپهر ایرانیان یکی از تولید کننده های میلگرد و نبشی در ایران می باشد. از مهمترین مزایای شرکت فولاد سپهر ایرانیان می توان به واقع شدن در پایتخت ایران و دسترسی سریع و آسان به محصولات تولیدی این شرکت اشاره کرد.

فولاد سپهر ایرانیان

درباره فولاد سپهر ایرانیان

محصولات :

کد پستی : -----

آدرس : تهران، شهر تهران، اتوبان تهران ساوه، سه راه آدران، شهرک زواره ای، خیابان هشتم، کوچه دوم، پلاک 110   مشاهده روی نقشه

کارخانه فولاد سپهر ایرانیان در سال 1389 با هدف تولید انواع میلگردهای آجدار و ساده در زمینی به مساحت 22000 مترمربع واقع در شهرک زواره ای اتوبان تهران-ساوه راه اندازی شد و در مدت زمانی کوتاه جایگاه مخصوصی در میان تولید کنندگان محصولات آهنی به دست آورد. میلگردهای آجدار ساختمانی شرکت فولاد سپهر ایرانیان در سایزهای 8 الی 32 در گریدهای A2  و A3 و میلگردهای ساده این مجموعه در سایزهای 8 الی 32 تولید می شوند. میلگردهای تولیدی این شرکت دارای علامت اختصاری FSI-TC می باشند که با فواصل معین بر روی محصول حک شده است. در سال 1397 با همت مدیران و مهندسان مجرب، نبشی 3 و 4 به سبد کالای تولیدی این مجموعه افزوده شد. ناودانی سایز 6 الی 10 نیز از محصولات تولیدی در حال توسعه این مجموعه به شمار می رود. محصولات شرکت فولاد سپهر ایرانیان مطابق با استاندارد ملی شماره 4148 و استاندارد بین المللی DIN488  در آزمایشگاه کنترل کیفیت مورد بررسی قرار گرفته و اطمینان خاطر لازم جهت مصرف مشتریان حاصل می شود. از مهمترین مزایای شرکت فولاد سپهر ایرانیان می توان به واقع شدن در پایتخت ایران و دسترسی سریع و آسان به محصولات تولیدی این شرکت، کیفیت بالای محصولات و برخورداری از گواهینامه استاندارد ملی، قیمت رقابتی محصولات به دلیل روش های مدیریتی استاندارد جهت کاهش هزینه های تولید و بسته بندی استاندارد و یکسان محصولات اشاره کرد. 

ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

factories-banner

کدام تولیدکننده به شما نزدیک‌تر است؟

دسترسی بسیار آسان به موقعیت مکانی تولیدکنندگان فولاد ایران

مشاهده روی نقشه
برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.
۴۱۸۰ - ۰۴۱