فولاد سیادن ابهر

مکان: زنجان

شرکت فولاد سیادن ابهر در استان زنجان قرار دارد و بخشی از میلگرد بازار آهن را تأمین می‌کند، حجم تولید سالانه این کارخانه به 288 هزار تن در سال می‌رسد.

فولاد سیادن ابهر

درباره فولاد سیادن ابهر

محصولات : میلگرد

کد پستی : -----

آدرس : زنجان، شهر زنجان، کيلومتر 7 جاده تاكستان - پشت پست برق 230 كيلو ولت   مشاهده روی نقشه

شرکت فولاد سیادن ابهر

مجتمع فولاد سیادن ابهر در سال 1385 شروع به فعالیت در حوزه محصولات فولادی کرده است، اما کسب پروانه استاندارد این کارخانه برای تولید میلگرد مربوط به سال 1371 می‌شود. این کارخانه با در برگرفتن زمینی به مساحت 24 هزار متر مربع در استان زنجان به تولید مقاطع فولادی مشغول است. سبد محصولات فولاد سیادن ابهر شامل میلگرد و شمش بیلت بوده ک‌ میلگرد ابهر در زمره پرفروش ترین محصولات این کارخانه است.

لازم به ذکر است این تولیدکننده، افتخارات و دستاوردهای زیادی را به دست آورده، از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به کار آفرین برتر در استان زنجان در سال 1390 اشاره کرد.

مجتمع سیادن ابهر در تلاش است تا با به کارگیری از تکنولوژی‌های مدرن و استفاده از نیروی کار ماهر و متخصص، فروش خود را بهتر از قبل کند. حجم تولید سیادن ابهر به 288 هزار تن در سال می‌رسد.

کارخانه میلگرد ابهر با یک خط نورد مقاطع فولادی، تولید انواع میلگرد را با پروانه استاندارد ملی به شماره 3132 و پروانه بهره برداری به تولید تجاری رسانده و در بازار از طریق بورس کالا، تولیدات خود را به فروش می‌رساند.

برای تهیه میلگرد این کارخانه ابتدا باید استعلام قیمت بگیرید برای این کار بایستی به وبسایت عصرآهن مراجعه کنید، ما روزانه به صورت لحظه‌ای قیمت‌ها را به روز رسانی می‌کنیم. همچنین می‌توانید با مشاوران و کارشناسان ما از طریق شماره 04133250280 در ارتباط باشید. برای خرید میلگرد سیادن ابهر درب کارخانه با ما تماس بگیرید.

کارخانه فولاد سیادن ابهر در سال 1385 تاسیس شد. این کارخانه در زمینی به متراژ 24 هزار متر مربع مشغول به تولید میلگرد است. در حال حاضر این مجموعه عظیم با به‌کارگیری بیش از 250 نفر در صنعت تولید مقاطع فولادی مشغول است.

در وبسایت عصرآهن برای هر تولیدکننده صفحه ویژه‌ای در نظر گرفته شده است؛ در صفحه مربوط به کارخانه فولاد سیادن ابهر تمامی اطلاعات مربوط به این کارخانه نوشته می‌شود. با ورود به صفحه میلگرد این کارخانه سایز، استاندارد، قیمت، وزن، نمودار تغییر قیمت در بازه زمانی اخیر و دیگر اطلاعات لازم دسترسی خواهید داشت.

موقعیت جغرافیایی میلگرد ابهر

کارخانه میلگرد سیادن ابهر در استان زنجان، شهر ابهر، کیلومتر 7 جاده تاکستان واقع شده است. با توجه به موقعیت جغرافیایی این کارخانه، هزینه ارسال میلگرد ابهر به شهرها و نقاط نزدیک به شهر زنجان مناسب‌تر خواهد بود.

هزینه باربری بر عهده مشتری بوده و در برآورد نهایی خرید ثبت می‌شود، بنابراین هر چه‌قدر مسافت نزدیک‌تر باشد هزینه کمتر خواهد بود.


ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

factories-banner

کدام تولیدکننده به شما نزدیک‌تر است؟

دسترسی بسیار آسان به موقعیت مکانی تولیدکنندگان فولاد ایران

مشاهده روی نقشه
برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.
۴۱۸۰ - ۰۴۱