فولاد ظفر بناب

مکان: آذربایجان شرقی

یکی دیگر از تولیدکنندگان مقاطع فولادی در شهرستان بناب، فولاد ظفر بناب است؛ میلگرد و تیرآهن این کارخانه در بازار آهن طرفدار زیادی دارد.

فولاد ظفر بناب

درباره فولاد ظفر بناب

محصولات : میلگرد، تیر‌آهن

کد پستی : 5554137916

آدرس : آذربایجان شرقی، شهر بناب، شهرک صنعتی سهند، جنب منبع آب   مشاهده روی نقشه

مجتمع فولاد ظفر بناب

مجتمع فولاد ظفر بناب یکی از بزرگ‌ترین واحدهای تولیدی میلگرد در شمال غرب کشور است که در سال 1386 شمسی به بهره برداری رسید. کارخانه ظفر بناب در استان آذربایجان شرقی و شهرستان بناب، در شهرک صنعتی سهند قرار گرفته است. رسالت و هدف ظفر بناب، گسترش تولید میلگرد و همچنین اشتغال زایی و افزایش رونق اقتصادی در منطقه می‌باشد که توانست این وظیفه ملی را به خوبی به مرحله عمل برساند. این واحد تولیدی در 3 شیفت کاری در حال فعالیت است که توانست به ظرفیت تولید سالانه 200 هزار تن دست پیدا کند.

کارخانه میلگرد بناب بعد از اجرای عملیات فاز اول این کارخانه در سال 1386 شمسی و فاز دوم در سال 1390 شمسی به بهره برداری رسید. فاز دوم این مجموعه بیشتر با نام فولاد ظفر نوین گستر بناب شناخته می‌شود که ظرفیت اسمی تولید آن در حدود 300 هزار تن در سال است. 

به دنبال بهره برداری از فاز دوم، میزان اشتغال زایی مجموعه به 600 نفر مستقیم و بیش از 5000 نفر غیرمستقیم رسید.

مجموع محصولات تولید شده ظفر بناب از فاز اول و دوم شامل انواع میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی است که و در نهایت در سال 1395 شمسی، اجرای عملیات فاز سوم آغاز و در سال 1396 شمسی به بهره برداری رسید. در این فاز نیز ظرفیت اسمی تولید محصول به صورت سالانه 200 هزار تن است. 

فاز چهارم فولاد ظفر بناب در آبان ماه سال 1400 با بهره برداری اولیه از بخش ذوب فولاد ظفر بناب انجام گردید. این کارخانه یکی از معروف‌ترین و پرطرفدارترین کارخانه‌ها در ایران است.

مجتمع فولاد ظفر بناب در نظر دارد با تولید محصولات باکیفیت، حفاظت از محیط زیست و منابع انرژی را سرلوحه قرار داده است. برای دسترسی به محصولات مجتمع فولاد ظفر بناب حتما به صفحه این کارخانه در وب‌سایت عصرآهن سر بزنید.

محصولات کارخانه ظفر بناب

با توجه به فعالیت ۳ فاز مختلف در مجموعه ظفر بناب این شرکت تنوع و گستردگی بالایی در تولید محصولات را دارا است. انواع میلگرد، نبشی، ناودانی و تیرآهن از جمله محصولات این کارخانه هستند که در ادامه به بررسی آن‌ها پرداخته و توضیح مختصری درباره هرکدام خواهیم داد.

میلگرد ظفر بناب

میلگرد‌های ظفر بناب، تحت علامت تجاری ZN.CT، توسط خطوط تولید ظفر و نوین گستر به بازار عرضه می‌شوند. این میلگردها در دو گرید مختلف A2 و A3، به طول ۱۲ متر و در اندازه‌های ۸ الی ۳۲ میلی‌متر تولید می‌شوند و با توجه به استانداردهای ملی ایران، DIN  اروپا و ASTM  آمریکا ساخته می‌شوند. جهت مشاهده قیمت میلگرد بناب، می‌توانید به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

تیرآهن ظفر بناب

تیرآهن‌های کارخانه ظفر بناب از نوع بال ‌پهن موازی نیمه‌ سبک در ابعاد ۱۲ تا ۲۷ میلی‌متر و با تطابق استانداردهای ۱۶۳۴۸-۱-۷ و ۱۷۹۱-۱-۲ ساخته می‌شوند. این کارخانه در سال ۱۴۰۱ جایگاه برجسته‌ای در میان تولید کنندگان تیرآهن به دست آورده است.

نبشی ظفر بناب

نبشی‌های تولید شده در کارخانه ظفر بناب از نوع نبشی بال مساوی، با ابعاد ۴۰۴۰۴، ۵۰۵۰۵، ۶۰۶۰۶، ۷۰۷۰۷، ۹۰۹۰۹، و ۱۰۰۱۰۰۱۰ موجود هستند. این محصولات طبق استانداردهای ملی ایران، ۱۰۲۸ DIN آلمان و ۱۰۰۵۶ EN اتحادیه اروپا تولید می‌شوند.

ناودانی ظفر بناب

ناودانی‌های کارخانه ظفر بناب در دو نوع سبک و سنگین و با ابعاد ۸۰ تا ۱۶۰ میلی‌متر تولید می‌شوند. ناودانی‌های سبک، با وزن کمتر از استاندارد اشتال، طبق استاندارد روسی ساخته می‌شوند، در حالی که ناودانی‌های سنگین بر اساس استانداردهای اروپایی تولید می‌شوند و وزن آن‌ها مطابق با وزن استاندارد اشتال است.

 اهداف و چشم‌ انداز‌های کارخانه ظفر بناب

اهداف و چشم‌انداز‌های کارخانه ظفر بناب شامل دریافت گواهی ‌نامه‌های بین‌ المللی، توجه به مسائل محیط ‌زیستی و اقدامات عملی در زمینه‌هایی همچون کاشت نهال، ایجاد سیستم‌های تصفیه آب، احداث ذوب ‌آهن، تولید ورق‌های فولادی، بهبود بستر حمل و نقل ریلی و جاده‌ای و افزایش کیفیت و حجم تولید محصولات می‌باشد.


ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

factories-banner

کدام تولیدکننده به شما نزدیک‌تر است؟

دسترسی بسیار آسان به موقعیت مکانی تولیدکنندگان فولاد ایران

مشاهده روی نقشه
برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.arrow
۴۱۸۰ - ۰۴۱