صبا فولاد زاگرس

مکان: چهارمحال وبختیاری

در استان چهارمحال و بختیاری تعداد تولیدکنندگان فولاد بسیار محدود است. صبا فولاد زاگرس از تولیدکنندگان میلگرد این استان بوده و انواع میلگرد فولادی را در سبد تولید خود دارد. برای مشاهده قیمت میلگرد زاگرس از دکمه بالای صفحه استفاده کنید.

صبا فولاد زاگرس

درباره صبا فولاد زاگرس

محصولات : میلگرد

کد پستی : -----

آدرس : چهارمحال وبختیاری، شهر شهرکرد، کیلومتر 35 جاده بروجن، شهرک صنعتی سفیددشت   مشاهده روی نقشه

شرکت صبا فولاد زاگرس

شرکت صبا فولاد زاگرس با احداث مجتمع صنعتی در دو فاز تولید مقاطع فولادی و فولادسازی، گام بزرگی در راستای افزایش تولیدات داخلی در شهرک صنعتی سفید دشت چهارمحال و بختیاری ایفا می‌نماید. 

در فاز نخست، کارخانه نورد مقاطع فولادی به ظرفیت 60 تن در ساعت (420 هزار تن در سال) با مشارکت پیمانکاران داخلی و خارجی در حال اجرا می‌باشد که تجهیزات خط نورد به همراه دانش فنی و طراحی‌های تفصیلی از شرکت‌های CVS RM ،SIMENS تهیه گردیده است. 

اصلی‌ترین محصول تولیدی این کارخانه، میلگرد زاگرس است که در بازار آهن با نام میلگرد شهرکرد و یا میلگرد صبا فولاد زاگرس شناخته شده است.

استراتژی اصلی در انتخاب ماشین‌آلات و تجهیزات، دستیابی به راندمان و کیفیت مناسب، مصرف بهینه و مسائل زیست محیطی بوده که با استفاده از دانش فنی روز، مشاوران و پرسنل کارآموزیده و مجرب دست یافتنی است. 

این خط دارای کوره پیشگرم نوع فشاری به همراه 18 قفسه نوردی، سیستم ترمکس، بستر خنک‌کننده و سیستم بسته‌بندی اتوماتیک می‌باشد. کلیه محصولات در آزمایشگاه کنترل کیفیت مورد آزمایش‌های کشش و خمش قرار گرفته و گواهی کیفیت برای آنها صادر می‌گردد. 

در فاز دوم، کارخانه فولادسازی جهت تولید شمس فولادی احداث می‌گردد و تاکنون فرآیندهای بررسی فنی، مالی و امکان‌سنجی طرح با موفقیت به پایان رسیده و همچنین مجوزهای مربوطه را اخذ و مصوبات اعتباری لازم در این زمینه با استفاده از تسهیلات طرح آمایش صنعتی در بانک صنعت و معدن مهیا شده است. 

موقعیت جغرافیایی صبا فولاد زاگرس

شرکت صبا فولاد زاگرس در استان چهارمحال و بختیاری در شهرکرد واقع شده است. در بخش جنوبی کشور تولیدکنندگان میلگرد محدودی وجود دارند ازاین‌رو وجود کارخانه صبا فولاد زاگرس و تولید میلگرد زاگرس برای پروژه‌های انجام شده در این منطقه مناسب است.

همچنین به دلیل نزدیک بودن این کارخانه به استان‌ها و مناطق جنوبی کشور، هزینه ارسال میلگرد زاگرس خریداری شده کمتر خواهد بود. هزینه ارسال از کارخانه میلگرد زاگرس با هزینه ارسال از کارخانه‌های دورتر مقایسه می‌شود. کمتر بودن هزینه ارسال در برآورد نهایی قیمت میلگرد زاگرس تاثیر خواهد داشت.


ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

factories-banner

کدام تولیدکننده به شما نزدیک‌تر است؟

دسترسی بسیار آسان به موقعیت مکانی تولیدکنندگان فولاد ایران

مشاهده روی نقشه
برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.arrow
۴۱۸۰ - ۰۴۱