login
ورود
04133250280 با ما در تماس باشید
phone

اخبار لحظه ای
 • 03:04 1399/4/24 نرخ رسمی ورق سیاه فولا مبارکه
 • 02:36 1399/4/24 نرخ رسمی میلگرد و تیرآهن ذوب آهن اصفهان
 • 02:20 1399/4/24 نرخ رسمی میلگرد فولاد ارگ تبریز
 • 02:15 1399/4/24 قیمت نبشی فولاد شکفته مشهد 500 تومان کاهش
 • 02:07 1399/4/24 قیمت دوم نبشی آذر نبش تبریز 400 تومان افزایش
 • 01:46 1399/4/24 قیمت دوم میلگرد کیان کاشان 100 تومان کاهش
 • 01:44 1399/4/24 قیمت دوم نبشی، ناودانی و تیرآهن فولاد ناب تبریز
 • 01:35 1399/4/24 نرخ رسمی میلگرد صبا فولاد زاگرس
 • 01:28 1399/4/24 قیمت میلگرد فولاد البرز تاکستان ثابت
 • 01:23 1399/4/24 قیمت نبشی آذر نبش تبریز 400 الی 550 تومان کاهش
 • 01:17 1399/4/24 قیمت میلگرد فولاد آذربایجان (میانه) ثابت
 • 01:15 1399/4/24 قیمت میلگرد فولاد خراسان (نیشابور) ثابت
 • 01:07 1399/4/24 نرخ رسمی میلگرد فولاد امیرکبیر خزر
 • 01:02 1399/4/24 قیمت میلگرد فولاد کاوه تیکمه داش ثابت
 • 01:00 1399/4/24 نرخ رسمی میلگرد پرشین فولاد
 • 12:56 1399/4/24 قیمت میلگرد فولاد بافق ثابت
 • 12:48 1399/4/24 نرخ رسمی میلگرد گروه کارخانجات درپاد تبریز (درشاهین)
 • 12:43 1399/4/24 قیمت میلگرد فولاد شاهین بناب 100 تومان افزایش
 • 12:39 1399/4/24 قیمت نبشی، ناودانی و تیرآهن فولاد ناب تبریز ثابت
 • 12:31 1399/4/24 قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب ثابت
اخبار بیشتر

درباره عصر آهن



بازار اینترنتی عصر آهن، فعالیت تخصصی خود را به عنوان پلتفرمی آنلاین برای معرفی محصولات آهن و فولاد و تولیدکننده ها و فروشنده ها با بهره گیری از متخصصین نخبه و با تجربه در زمینه کسب و کارهای اینترنتی و هوشمند سازی معاملات در فروردین 1398 آغاز نموده است.

استارت آپ عصر آهن

بازار اینترنتی عصر آهن، بستری آنلاین است که فعالان صنعت آهن و فولاد اعم از تولید کنندگان، توزیع کنندگان و مصرف کنندگان را به صورت امن، سریع و رایگان به یکدیگر مرتبط می سازد و خریداران می توانند با بهره گیری از بروزترین قیمت ها و آخرین اخبار بازار آهن، محصولات خود را با قیمت مناسب تهیه کنند.

مجموعه عصر آهن میراث دار تجربه 30 ساله ای است که با اشتیاق به ایده های جدید و ارائه راهکارهای خلاقانه برای صنعت آهن و فولاد و در نهایت برای ایجاد یک زندگی خوب برای همه با دانش روز همراه شده است.
این همراهی در تیم مدیریت مجموعه عصر آهن با بکارگیری افراد نخبه در جایگاه درست به خوبی به چشم می خورد.
بنیانگذار مجموعه عصر آهن مهندس آرش سروی می باشد که بعد از پایان یافتن تحصیلاتش در شهر آخن کشور آلمان به عنوان مدیر ارشد پروژه در شرکت آکات که یک شرکت بازرگانی صاحب نام در صنعت آهن و فولاد و نماینده رسمی بیلشتاین آلمان در ایران است، شروع به فعالیت نموده و اکنون بعد از چهار سال فعالیت حرفه ای، اقدام به راه اندازی مجموعه عصر آهن به عنوان یک بستر امن و سریع برای حوزه آهن و فولاد کرده است.
شرکت بازرگانی آکات تجربه 30 ساله ای در صنعت آهن و فولاد دارد و از سال 1368 با مدیریت مهندس ابراهیم سروی (پدر مهندس آرش و آرمین سروی) شروع به فعالیت نموده است.
شرکت بازرگانی آکات، نمایندگی رسمی کارخانجات تولیدی همچون فولاد کویر کاشان، فولاد آذربایجان (میانه)، آذر فولاد امین و ... را دارا می باشد.
مهندس آرمین سروی برادر کوچک آرش سروی، مدیر دپارتمان بازرگانی عصر آهن می باشد، او جوانی پر انرژی و خلاق است که تحصیلات ارشد و تخصصی خود را در حوزه مدیریت تمام کرده است و بیش از 11 سال سابقه فعالیت در حوزه آهن و فولاد را دارد.

از دیگر اعضای ارشد این مجموعه، مهندس داود یوسفی می باشد که به عنوان تحلیل‌گر ارشد کسب و کار و مشاور نوروبیزینسی در مجموعه عصر آهن فعالیت تخصصی دارد و همیشه رهیافت های نوینی برای ارائه به مجموعه های در حال رشد دارد.

رسالت مجموعه عصر آهن:
مجموعه عصر آهن به دنبال ایجاد فضایی امن برای معاملات عادلانه حوزه آهن و فولاد می باشد. و با بهره گیری از تجربه 30 ساله خود در این حوزه به خوبی با مشکلات جوزه آهن و فولاد آشنایی کامل دارد به همین جهت مجموعه عصر آهن به دنبال ارائه راهکار با بهره گیری از دانش روز متناسب با نیاز مشتری امروز می باشد.

قوانین عمومی سایت www.asreahan.com

کلیه اقدامات و عملکرد سایت / اپلیکیشن عصرآهن منطبق با قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران اعم از قانون اساسی، قانون مدنی،  قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و... است.
- شما توافق می‏‌کنید که استفاده از سایت www.asreahan.com  به معنی پذیرش هرگونه تغییر و بروزرسانی این قوانین و مقررات می گردد.
- کاربران پس از ورود به سایت جهت ادامه روند خرید و یا فروش  خود با انتخاب گزینه " پذیرش شرایط " یعنی در جهت پذیرش و امضاء قرارداد اقدام کرده است.

 

تعاریف و مفاهیم :

1) کاربر یا مشتری: مشتری یا کاربر به شخصی (اعم از حقیقی یا حقوقی) یا گفته می‌شود که با ورود اطلاعات کاربری خود در فرم ثبت نام ، استفاده از خدمات سایت www.asreahan.com امکان پذیر می شود. (مطابق قانون تجارت الکترونیک)

2) پلتفرم / عصر آهن: عصر آهن اپلیکیشن نوینی است که به عنوان پلتفرمی آنلاین مخصوص فعالان صنعت آهن و فولاد می باشد که کلیه فعالان این صنعت اعم از تولید کنندگان مقاطع فولادی، بازرگانان مقاطع فولادی، عمده فروشان، توزیع کنندگان، خرده فروشان و مصرف کنندگان بالاخص پیمان کاران پروژه های عمرانی می توانند به یکدیگر مرتبط شوند و به قیمت های به روز آهن و فولاد، اخبار روز بازار آهن و فولاد، اطلاعات کامل تولید کنندگان و بازرگانان، دسترسی پیدا کنند.

تامین کنندگان / فروشنده: فروشندگان یا تامین کنندگان، کاربران خاصی هستند که پس از ارائه مدارک خاص و تایید صلاحیت می توانند از طریق  پنل عصر آهن محصولات قابل عرضه خود را قیمت گذاری و به نمایش بگذارند. 

 

شرح فرایند فروشندگان در سایت www.asreahan.com

1- فروشندگان در سایت عصر آهن بعد ثبت نام موفق با تایید ادمین سایت به پنل کاربری خود دسترسی می یابند، که می توانند از طریق این پنل محصولات قابل عرضه خود را قیمت گذاری و به نمایش بگذارند. محصولات با قیمت و شماره تماس فروشنده گان در سایت به نمایش گذاشته می شوند. بازدید کنندگان سایت می توانند با استفاده از این شماره تماس با فروشندگان ارتباط برقرار کرده و به خرید محصولات اقدام کنند. 

2- کلیه تامین کننده گان و فروشندگان بایستی پیش از ثبت نام، تمامی قوانین و مقررات عصر آهن را مطالعه و با اطلاع از تمامی شرایط و ضوابط، ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

3- امکان تغییر قوانین و مقررات نسبت به شرایط سایت و بازارآنلاین وجود دارد و مسئولیت مطالعه و آگاهی از این تغییرات بر عهده فروشندگان میباشد.

4- کلیه فروشندگان تنها مجاز به ایجاد یک حساب کاربری در ازای هر مدرک هویتی می باشند و در صورتی که مشخص شود از نام یک شخص حقیقی یا حقوقی چندین حساب کاربری وجود دارد، عصر آهن مجاز به غیرفعال نمودن حساب های کاربری و قطع ارائه خدمات می باشد.

تذکر: سایت عصر آهن هیچگونه مداخله ای در خرید و فروش فروشندگان و خریداران نمی کند و فقط صرفا بستری برای معرفی می باشد.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

- سایت www.asreahan.com به اطلاعات خصوصی کاربران و متقاضیان که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
- سایت www.asreahan.com متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی کاربران دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. بکارگیری برنامه ها و دانش بروز جهت حفظ امنیت سایت.
- کاربران اعم از مشتریان و فروشندگان مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده ایشان می باشد.

 

قوانین اختصاصی سایت www.asreahan.com

1- کاربران اعم از خریداران و فروشندگان  باید هنگام ثبت آگهی مورد نظر خود، فرم را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، این درخواست قابل پیگیری نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت ، ....  در پیج .....  توسط کاربران (متقاضیان)، تامین کنندگان به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، سایت www.asreahan.com جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
2- سایت عصر آهن فقط يک پلتفرم مي باشد و تمامي ارتباطات بين آهن فروش و مشتری به صورت مستقيم و بدون هيچ دخالت و يا واسطه گری از سمت عصر آهن می باشد.

 

شرایط ثبت آگهی فروش  برای تامین کنندگان 

- امکان ثبت آگهی در سایت www.asreahan.com برای عموم/ مشاغل فعال در حوزه آهن آلات و مشاغل مرتبط  وجود دارد، سایت عصر آهن قبل از درج آگهی فروش موارد ذیل را بررسی و تایید می نماید :
شرايط تعیین صلاحیت ثبت نام تامین کننده و فروشنده گان:
1- بازديد حضوري از محل فروشنده توسط كارشناسان عصر آهن
2- تاييد فروشنده توسط همكار و يا تجار قابل اعتماد
3- فروشنده بايد دارای محل ثابتی برای ارايه خدمات و شماره تلفن ثابت داشته باشد
4- فروشندگان در هنگام ثبت نام علاوه بر تکمیل مشخصلات حقیقی و حقوقی، مدارک مورد نیاز شامل: (برای اشخاص حقیقی: تصویر کارت ملی و تصویر پروانه کسب؛ و برای اشخاص حقوقی: تصویر آگهی ثبت شرکت و تصویر آگهی آخرین تغییرات شرکت و تصویر گواهی ارزش افزوده) را بارگزاری می کنند.

 

شرایط روند خرید در سایت www.asreahan.com

1- هر یک از کاربران و خریداران می توانند از منوی معرفی محصولات عمومی و اختصاصی (مختص به یک فروشنده خاص) اطلاعات مرتبط با مشخصات عمومی و اختصاصی محصولات را مشاهده و پس از رویت شماره تماس فروشندگان برای انجام خرید به فروشنده معرفی شده تماس گرفته و خرید خود را با توجه به شرایط اعلامی فروشنده انجام دهد.
2- انجام فرایند خرید محصولات اعم از اعلام سفارش، اعلام پیش فاکتور و فاکتور، نحوه قیمت گذاری، تحویل و پرداخت مبلغ تماما توسط فروشنده و بدون واسطه گری سایت عصر آهن انجام می پذیرد. لذا سایت عصر آهن هیچگونه مسئولیت و اعتراضی را در این خصوص نمی پذیرد.

 

آگهی های غیر قابل ثبت در www.asreahan.com

- آگهی های مغایرت با قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران
- آگهی های مصداق محتوای مجرمانه در آیین‌نامه فهرست مصادیق محتوای مجرمانه
- آگهی های دارای تصاویر شخصی بدون حجاب اسلامی 
- آگهی های دارای تصویر نمایش آرم ، پرچم، لوگو و یا المانهای گروه ،احزاب و اقلیت های سیاسی و یا دینی و کشورهای ممنوعه مطابق قوانین جمهوری اسلامی و شرع مقدس. 
- آگهی های کذب که توسط فردی غیر از صاحب اطلاعات بارگذاری و یا مستند سازی شده باشد.

 

تعهدات سایت www.asreahan.com خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، و کلیه پرسنل و مجموعه  عصر آهن ضمن اهتمام ویژه در جهت حفظ اسرار تجاری و اطلاعات کاربران با مشاهده هرگونه تخلف، به شدت با عوامل خاطی برخورد و پیگیر احقاق حقوق کاربران سایت خواهد بود. 

در صورت داشتن هرگونه سوال لطفاً به قسمت " پاسخ به سوالات متداول عصر آهن " و یا " تماس با عصر آهن " بروید.

تماس با عصر آهن
هرگونه سوال یا مشاوره رایگان و یا اطلاعات خاصی می خواهید با روش های زیر با عصر آهن تماس بگیرید :

درباره ما
امکان مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی وجود دارد. محل ما در محدوده طرح ترافیک و همچنین طرح زوج و فرد قرار ندارد . نزدیک ترین ایستگاه مترو، ایستگاه دانشگاه است .
درباره ما
آدرس :
ایران، آذربایجان شرقی، تبریز، خیابان امام خمینی، فلکه دانشگاه، برج تجاری بلور، طبقه6، واحدB، کدپستی: 5156913616
درباره ما
تماس ضروری در وقت غیر اداری با عصر آهن :
پاسخگویی سریع 7 روز هفته با شماره تماس واتزاپ 09143159445 امکان پذیر هست .
درباره ما
تلفن عصر آهن :
04133250280
درباره ما
ایمیل های عصر آهن :
ایمیل مدیریت : info[at]asreahan.com ایمیل پشتیبانی : support[at]asreahan.com
درباره ما
فکس عصر آهن : 04133250280
فکس کاملاً خودکار است و در هر ساعت از شبانه روز می توانید فکس بفرستید . اگر فکسی که فرستادید خیلی مهم است لطفاً با تماس تلفنی اطلاع دهید . در فکس حتما اطلاعات دقیق تماس خود را ذکر کنید.



برای آگاهی از کمترین قیمت روزانه آهن و اخبار لحظه ای بازار آهن ، عضو رسانه های اجتماعی عصر آهن بشوید :
لیست مقایسه
  تماس با عصر آهن
  تماس با عصر آهن