لیست قیمت میلگرد میانه (فولاد آذربایجان)


مکان: آذربایجان شرقیزمان حمل و بارگیری: 1 الی 2 روز کاری
نام محصولسایزاستانداردکمترین قیمت(تومان)وزن(کیلوگرم)محل بارگیری
میلگرد آجدار 14 میانه (فولاد آذربایجان)
شاخه ۱۲ متری
14A3

۱۰۰۲۲٬۸۱۸

به‌روزرسانی :
14.52میانه
میلگرد آجدار 16 میانه (فولاد آذربایجان)
شاخه ۱۲ متری
16A3

۱۰۰۲۲٬۸۱۸

به‌روزرسانی :
19میانه
میلگرد آجدار 18 میانه (فولاد آذربایجان)
شاخه ۱۲ متری
18A3

۱۰۰۲۲٬۸۱۸

به‌روزرسانی :
24ميانه
میلگرد آجدار 20 میانه (فولاد آذربایجان)
شاخه ۱۲ متری
20A3

۱۰۰۲۲٬۸۱۸

به‌روزرسانی :
29.5ميانه
میلگرد آجدار 22 میانه (فولاد آذربایجان)
شاخه ۱۲ متری
22A3

۱۰۰۲۲٬۸۱۸

به‌روزرسانی :
36میانه
میلگرد آجدار 25 میانه (فولاد آذربایجان)
شاخه ۱۲ متری
25A3

۱۰۰۲۲٬۸۱۸

به‌روزرسانی :
46.5میانه
میلگرد آجدار 28 میانه (فولاد آذربایجان)
شاخه ۱۲ متری
28A3

۱۰۰۲۲٬۸۱۸

به‌روزرسانی :
57.96میانه
میلگرد آجدار 32 میانه (فولاد آذربایجان)
شاخه ۱۲ متری
32A3

۱۰۰۲۲٬۸۱۸

به‌روزرسانی :
75.7میانه
میلگرد آجدار 10 میانه (فولاد آذربایجان)
شاخه ۱۲ متری
10A3تماس بگیرید7.4ميانه
میلگرد آجدار 12 میانه (فولاد آذربایجان)
شاخه ۱۲ متری
12A3تماس بگیرید10.66ميانه

سوالات متداول میلگرد میانه (فولاد آذربایجان)

در زیر به سوالات پر تکرار کاربران پاسخ داده‌ایم، از راه‌های ارتباطی می‌توانید با ما در تماس باشید.

ما روزانه به‌صورت لحظه‌ای قیمت میلگرد میانه را آپدیت می‌کنیم و در این صفحه قرار می‌دهیم. همچنین می‌توانید برای اطلاع قیمت و موجودی از طریق شماره 041418 با ما در ارتباط باشید.
با ثبت سفارش‌ از عصرآهن برای خریدهای بالای 22 تن، میلگرد مستقیما از کارخانه ارسال می‌شود.
بعد از ثبت سفارش از جانب شما با توجه به موجودی کارخانه، بارگیری در طول ۳ روز کاری بعد انجام می‌شود.

ثبت سفارش میلگرد از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

نمودار تغییرات قیمت میلگرد میانه (فولاد آذربایجان)

قیمت میلگرد میانه روزانه در این صفحه بروزرسانی می‌شود. روزانه قیمت میلگرد میانه توسط صاحبان بار اعلام می‌شود و عصر آهن با مقایسه قیمت های اعلامی، کمترین قیمت میلگرد میانه را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. 

شاید سوال شما هم باشد که چرا کارخانه فولاد آذربایجان قیمت میلگرد میانه را اعلام نمی‌کند؟ کارخانه فولاد آذربایجان چندین سال است که محصولات خود را فقط از طریق بورس کالا به فروش می‌رساند. تمامی بازرگانان آهن و فولاد همچون عصرآهن، میلگرد میانه را به مقدار زیاد از بورس خریداری می‌کننند. قیمت میلگرد میانه توسط این بازرگانان روزانه با بررسی قیمت بازار و رقبا اعلام شده و به فروش می‌رسد. 

میلگرد میانه

میلگرد میانه، میلگرد تولید شده در کارخانه فولاد آذربایجان است که در بازار با این نام شناخته می‌شود. میلگرد این کارخانه به شکل شاخه‌ای و طبق استاندارد IRISI 3132 تولید می‌شود. میلگرد میانه با توجه به کیفیت ساخت خوب آن طرفداران زیادی در بازار ایران دارد و در سایزهای 10 الی 32 تولید می‌شود.

فولاد آذربایجان در حال حاضر میلگرد با گرید A3 تولید می‌کند و از تولید کنندگان خوش‌نام در کشور است. میلگرد میانه با علامت اختصاری دو F که بر روی هر شاخه میلگرد حک می‌شود روانه بازار می‌گردد. در تصویر زیر میلگرد میانه با علامت اختصاری آن نشان داده شده است.  


علامت اختصاری میلگرد میانه

قیمت میلگرد میانه

قیمت میلگرد میانه در ابتدای تاسیس و شروع تولید فولاد آذربایجان، با احتساب قیمت شمش آهن، هزینه های تولید و با اضافه کردن مارجین سود تولید کننده، تعیین می‌گردید.

با شروع فعالیت بورس کالا و عرضه میلگرد میانه در بورس، قیمت میلگرد میانه متناسب با قیمت عرضه بورس تعیین گردیده و در محدوده قیمت فوق به فروش می‌رسید.

در حال حاضر روال تعیین قیمت میلگرد میانه تغییر کرده و بیشتر از سمت واسطه‌ها و صاحبان بار به صورت روزانه قیمت گذاری می‌شود. برای بررسی قیمت میلگرد میانه کافی است به جدول قرار داده شده در این صفحه از عصرآهن مراجعه کنید. قیمت میلگرد میانه بصورت روزانه در این قسمت بروزرسانی و در اختیار شما قرار می‌گیرد.

در حال حاضر در استان آذربایجان شرقی با توجه به کیفیت محصولات فولاد آذربایجان، قیمت میلگرد میانه از سایر کارخانه‌های استان مناسب و به‌صرفه‌تر می‌باشد.

قیمت میلگرد ۱۴ میانه

میلگرد ۱۴ میانه از مقاطع پر فروش کارخانه فولاد آذربایجان است. برای مشاهده قیمت میلگرد ۱۴ میانه کافیست در جدول صفحه قیمت میلگرد میانه عصرآهن دنبال سایز ۱۴ بگردید. قیمت میلگرد ۱۴ میانه در اینجا روزانه آپدیت و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

قیمت میلگرد ۱۶ میانه

از دیگر محصولات میلگرد میانه که قیمت آن در این صفحه بروزرسانی می‌شود، قیمت میلگرد ۱۶ میانه است. در جدول قیمت این صفحه از عصر آهن در ستون دوم سایز انواع میلگرد میانه نوشته شده و در ادامه آن در ستون چهارم قیمت هر سایز مشخص شده است.

خرید میلگرد میانه از کارخانه 

برای پروژه‌هایی که ظرفیت بیش از 22 تن نیاز داشته باشند بهتر است که ثبت سفارش آنها از خود کارخانه انجام شود؛ قیمت میلگرد میانه از درب کارخانه نسبت به خرید از انبار مناسب‌تر خواهد بود. همچنین اگر محل تخلیه به محل کارخانه نزدیک باشد هزینه ارسال کمتری پرداخت می‌شود.

برای خرید میلگرد میانه از کارخانه و به قیمت مناسب کافی است بعد از بررسی قیمت ها در عصرآهن با کارشناس فروش تماس بگیرید، سفارش شما بعد از تایید، از کارخانه به محل شما ارسال خواهد شد. برای تماس با ما با شماره 0414180 تماس بگیرید.

در صورتی که نیاز به راهنمایی و مشاوره تخصصی برای خرید میلگرد میانه از کارخانه داشته باشید می‌توانید روی ما حساب کنید. کارشناسان حرفه‌ای فروش عصرآهن در هر لحظه پاسخگوی سوالات شما می‌باشند.

چرا میلگرد میانه بخریم؟

خرید میلگرد میانه از کارخانه فولاد آذربایجان دارای مزایای مهمی است که به طور خلاصه در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  1. کیفیت ساخت خوب: با توجه به دستگاههای پیشرفته بکار رفته در تولید میلگرد میانه، این محصول بسیار با کیفیت و استاندارد تولید می‌شود.
  2. برند معتبر: فولاد آذربایجان از اولین تولید کنندگان میلگرد در ایران است. با توجه به قدمت این کارخانه میلگرد میانه همواره در بازار یک برند خوشنام بوده و طرفداران زیادی دارد.
  3. قیمت مناسب: میلگرد میانه علارغم کیفیت خوب آن قیمت مناسبی نسبت به رقبای خود دارد.

بررسی مشخصات فنی میلگرد میانه

فولاد آذربایجان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان میلگرد در منطقه شمال‌غرب کشور فعالیت دارد. از مزایای منحصر به فرد این مجموعه تولید میلگرد میانه به روش ترمکس می‌باشد. در این روش با توجه به افزایش مقاومت میلگرد، شکنندگی آن کاهش می‌یابد. در ادامه به ویژگی ها و دیگر مزایای میلگرد میانه می‌پردازیم:


مشخصات فنی میلگرد میانه


وزن میلگرد میانه

تاثیر وزن میلگرد بر تعیین قیمت این محصول بسیار مهم است؛ زیرا با افزایش وزن، قیمت نیز افزایش می‌یابد. با اینکه وزن استاندارد خاصی برای تولید میلگرد در اختیار کارخانه‌های فولادی قرار گرفته، اما با این حال تولیدات هر کارخانه‌ای از لحاظ وزن با هم متفاوت هستند. البته کارخانه‌های فولادی فقط مجاز به تولید میلگرد در بازه‌ی وزنی خاصی هستند و وزنی غیر از این استاندارد غیرقابل قبول است.

برای بررسی وزن میلگرد میانه باید به جدول سایزبندی آن مراجعه کنید. جدول سایزبندی میلگرد میانه در این صفحه قرار داده شده است، به‌راحتی می‌توانید کنترل کنید، اما بهترین راهکار قبل از خرید همیشه مشورت با کارشناسان متخصص عصرآهن می‌باشد تا بهترین تصمیم را بگیرید. 

استاندارد میلگرد میانه

کارخانه فولاد آذربایجان میلگردهای خود را بر اساس استاندارد ملی ISIRI 3132 و استانداردهای آلمانی DIN 488 به بازار عرضه می‌کند.

سایز میلگرد میانه

میلگرد میانه در سایز های ۱۰ الی ۳۲ و با گرید A3 تولید و به بازار عرضه می‌شود. البته با توجه به سابقه تولید این کارخانه میلگرد ۱۰ میانه بسیار کم‌یاب است.

تشخیص اصالت میلگرد میانه

برای تشخیص اصالت میلگرد میانه، روی بدنه آن سه نوع علامت وجود دارد. از سمت چپ، ابتدا برند سازنده، سپس روش تولید و در آخر سایز میلگرد نمایش داده می‌شود. علامت اختصاری این محصول، دو حرف F انگلیسی است که یکی از آن‌ها برعکس شده و رو به ‌روی دیگری قرار می‌گیرد. 

برای خرید میلگرد کارخانه میانه، می‌توانید ابتدا قیمت امروز میلگرد میانه را در وب‌سایت‌ عصرآهن مشاهده کرده و بر اساس کیفیت و سایز مورد نظر، خرید خود را ثبت کنید؛ همچنین با مشاهده نمودارقیمت میلگرد میانه، می‌توانید خرید خود را در بهترین زمان برنامه‌‌ریزی کنید. برای دسترسی به نمودار قیمت میلگرد میانه به وب سایت عصر آهن مراجعه کنید.

در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید، می‌توانید با کارشناسان حرفه‌ای فروش مجموعه عصرآهن تماس بگیرید، زیرا این کارشناسان در ساعات مختلف شبانه ‌روز آماده پاسخگویی به شما هستند.

برای مشاوره و خرید میلگرد
میانه (فولاد آذربایجان)، با ما تماس بگیرید.

شماره تماس کارشناس فروش
۴۱۸۰ - ۰۴۱

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را برای این تولیدکننده بنویسید...

محمد ان

درود،من میخوام میلگرد بگیرم ولی جا ندارم،امکانش هست تو کارخونه بمونه جنسم؟پول میگیرن بابتش؟


محمد بیروتی

مجتمع فولاد میانه تولیدکننده خوبی هست ولی متاسفانه سایزبندی کامل نداره


redo

آرش سروی   پاسخ به محمد بیروتی

بله متاسفانه در فولاد آذر بایجان این مورد هست و گاها باید برای موجود شدن یک سایز چندین هفته صبر کرد.


امتیاز تولیدکننده

4.5 از 5

2 نفر رای داده‌اند

کیفیت محصول

4.5

ارزش خرید نسبت به قیمت

5

زمان تحویل بار

4

سایر تولیدکنندگان

تولیدکنندگانی که به کارخانه میانه (فولاد آذربایجان) نزدیک هستند!

برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.
۴۱۸۰ - ۰۴۱