لیست قیمت میلگرد گروه صنعتی درپاد تبریز (درشاهین)


مکان: آذربایجان شرقیزمان حمل و بارگیری: 1 الی 2 روز کاری
نام محصولسایزاستانداردکمترین قیمت(تومان)وزن(کیلوگرم)محل بارگیری
میلگرد آجدار 12 گروه صنعتی درپاد تبریز (درشاهین)
شاخه ۱۲ متری
12A3

۵۰۲۱٬۱۳۶

به‌روزرسانی :
10تبريز
میلگرد آجدار 14 گروه صنعتی درپاد تبریز (درشاهین)
شاخه ۱۲ متری
14A3

۲۹۷۲۴٬۸۱۹

به‌روزرسانی :
14تبريز
میلگرد آجدار 16 گروه صنعتی درپاد تبریز (درشاهین)
شاخه ۱۲ متری
16A3

۲۹۷۲۴٬۸۱۹

به‌روزرسانی :
18تبريز
میلگرد آجدار 18 گروه صنعتی درپاد تبریز (درشاهین)
شاخه ۱۲ متری
18A3

۲۹۷۲۴٬۸۱۹

به‌روزرسانی :
22تبريز
میلگرد آجدار 20 گروه صنعتی درپاد تبریز (درشاهین)
شاخه ۱۲ متری
20A3

۲۹۷۲۴٬۸۱۹

به‌روزرسانی :
29تبريز
میلگرد آجدار 8 گروه صنعتی درپاد تبریز (درشاهین)
شاخه ۱۲ متری
8A2تماس بگیرید4.5تبريز
میلگرد آجدار 10 گروه صنعتی درپاد تبریز (درشاهین)
شاخه ۱۲ متری
10A2تماس بگیرید7.1تبريز
میلگرد آجدار 22 گروه صنعتی درپاد تبریز (درشاهین)
شاخه ۱۲ متری
22A3تماس بگیرید35تبريز
میلگرد آجدار 25 گروه صنعتی درپاد تبریز (درشاهین)
شاخه ۱۲ متری
25A3تماس بگیرید45تبريز
میلگرد آجدار 28 گروه صنعتی درپاد تبریز (درشاهین)
شاخه ۱۲ متری
28A3تماس بگیرید57تبريز

ثبت سفارش میلگرد از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

نمودار تغییرات قیمت میلگرد گروه صنعتی درپاد تبریز (درشاهین)

درباره میلگرد درپاد تبریز

مجموعه صنعتی درپاد در استان تبریز، در فاصله 6 کیلومتری جاده جزیره اسلامی، فعالیت خود را از سال 1380 آغاز کرد. این مجموعه به دلیل کیفیت بالا و تطابق با استانداردهای جدید، میلگردهای تبریز را با قیمت مناسب ارائه می‌دهد که برای افرادی که در نزدیکی این کارخانه پروژه‌هایی دارند، گزینه بسیار خوبی بشمار می‌رود.

تولید سالانه این کارخانه به حدود 500 هزار تن می‌رسد و میلگردها با روش‌های ترمکس، سرکاری و میکروآلیاژی ساخته می‌شوند که با کیفیت بسیار بالایی عرضه می‌شوند. این کارخانه با داشتن فیلترهای بازرسی و آزمایشگاه‌های مجهز، کنترل کیفیت بی‌نظیری را بر روی محصولات خود دارد.

محصولات تولیدی این کارخانه، شکل‌ پذیری کم و مقاومت تسلیم بالایی دارند که این ویژگی‌ها باعث جذب طرفداران خاص در بازار فولاد می‌شود و بیشتر برای پروژه‌های ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

میلگرد درپاد تبریز 

میلگرد درپاد تبریز در دو استاندارد A۲ و A۳ به بازار عرضه می‌شود و دارای کیفیت بالایی بوده و از آخرین استانداردهای ملی و بین‌المللی پیروی می‌کند. این کارخانه با تولید سالانه 350 هزار تن از هر دو نوع میلگرد آجدار A۲ و A۳ در سایزهای 8 تا 32 میلی‌متر بخشی اعظمی از نیاز بازار داخلی را تامین می‌کند. 

میلگرد درپاد تبریز برای هر دو مصرف ساختمانی و صنعتی مناسب است. قیمت میلگرد درپاد تبریز به صورت روزانه در عصر آهن قرار داده می‌شود و شما می‌توانید به صورت لحظه‌ای از قیمت آن را اطلاع یابید و برای خرید با کارشناسان ما به شماره ۰۴۱۴۱۸۰ تماس بگیرید. 

میلگرد درپاد تبریز دارای علامت حک شده (D) بر روی بدنه‌ی خود است و شما می‌توانید با این روش، میلگردهای این کارخانه‌ را تشخیص دهید.

مشخصات فنی میلگرد درپاد تبریز

کارخانه میلگرد درپاد تبریز با ظرفیت تولید سالیانه 710 هزار تن، را به دو نوع ساده و آجدار با ابعاد 8 تا 25 میلی‌متر تولید می‌کند. میلگرد A2 با آج 304، با تغییر شکل 19 درصد، یک محصول نیمه‌سخت است که برای عملیات جوشکاری مناسب نیست. این محصول دارای مقاومت تسلیم 3000 و مقاومت کششی 5000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع است و برای استفاده در صنایع مختلف مناسب است.

میلگرد A3 با آج جناقی 400، با تغییر شکل 14 درصد، نیز یک محصول نیمه‌سخت است که معمولاً برای ساختمان‌سازی و خاموت‌زنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع میلگرد دارای تنش گسیختگی 6000 و تنش جاری 4000 کیلوگرم بر سانتی‌متر می‌باشد و دارای مقاومت بسیار بالایی است.

گرید A4 در گذشته مورد استفاده قرار می‌گرفت، اما در حال حاضر این کارخانه تنها محصولات با گرید A3 و در سایز 12 تا 25 میلی‌متر تولید می‌کند.

علامت اختصاری میلگرد درپاد تبریز

کارخانه درپاد تبریز با تولید میلگرد های باکیفیت خود، برای شناسایی محصولات خود و نشان ‌دهنده اصالت کالا از علامت اختصاری D استفاده می‌کند.

استاندارد میلگرد درپاد تبریز

میلگرد درپاد تبریز، با رعایت استاندارد ملی INSO 3132 تولید می‌شود. این استاندارد ملی، به ‌منظور اطمینان از کیفیت محصولات، بر پایه استانداردهای ملی کشورهایی نظیر آلمان، روسیه، ژاپن، بریتانیا و آمریکا ایجاد شده است. از این رو، می‌توان به خاطر استفاده از این استاندارد ادعا کرد که محصولات این کارخانه دارای کیفیت بسیار بالا و بی‌نظیر هستند.

 وزن میلگرد درپاد تبریز

 با اینکه میلگردهای تولیدی تمامی کارخانه‌های فولادی کشور از وزن استاندارد خاصی پیروی می‌کنند اما ممکن است کمی با هم متفاوت باشند.

قیمت میلگرد درپاد تبریز

قیمت میلگرد درپاد تبریز به دلیل استفاده از مواد اولیه و روش تولید منحصر به فرد، نسبت به رقبا گران‌تر است. این کارخانه از تکنولوژی‌های بروز برای تولید میلگرد استفاده می‌کند که باعث ایجاد محصولات با مقاومت بالا می‌شود.

خرید میلگرد درپاد تبریز

قیمت میلگرد درپاد تبریز تحت اثیر عوامل مختلفی قرار می‌گیرد، به‌عنوان یکی از این عوامل، نحوه تولید و فرآیند ساخت محصولات این کارخانه ذکر شده است. این محصول بیشترین درخواست میلگرد تبریز را در صنعت و ساختمان دارد. این کارخانه با بهره ‌گیری از تکنولوژی پیشرفته در تولید میلگرد آجدار، باعث افزایش قیمت این محصولات نسبت به رقبا شده است.

برای دریافت اطلاعات در مورد قیمت میلگرد درپاد تبریز، می‌توانید به سایت عصرآهن مراجعه کرده یا از طریق کانال تلگرام و اینستاگرام، روند قیمتی را به‌روز را چک کنید. تلاش کارشناسان این واحد بر آن است که اطلاعات را به‌روزرسانی کرده و شما را در تصمیم‌ گیری برای خرید بهتر راهنمایی کنند.

برای مشاوره و خرید میلگرد
گروه صنعتی درپاد تبریز (درشاهین)، با ما تماس بگیرید.

arrow
شماره تماس کارشناس فروش
۴۱۸۰ - ۰۴۱

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را برای این تولیدکننده بنویسید...

امتیاز تولیدکننده

3 از 5

1 نفر رای داده‌اند

کیفیت محصول

3

ارزش خرید نسبت به قیمت

3

زمان تحویل بار

3

سایر تولیدکنندگان

تولیدکنندگانی که به کارخانه گروه صنعتی درپاد تبریز (درشاهین) نزدیک هستند!

برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.arrow
۴۱۸۰ - ۰۴۱