قیمت میلگرد نیشابور


مکان: خراسان رضویزمان حمل و بارگیری: سریع
نام محصولسایزاستانداردکمترین قیمت(تومان)وزن(کیلوگرم)محل بارگیری
میلگرد آجدار 16 مجتمع فولاد خراسان(نیشابور)
شاخه ۱۲ متری
16A3

ثابت۲۵٬۱۳۶

به‌روزرسانی :
19.2نیشابور
میلگرد آجدار 18 مجتمع فولاد خراسان(نیشابور)
شاخه ۱۲ متری
18A3

ثابت۲۵٬۱۳۶

به‌روزرسانی :
24.4نیشابور
میلگرد آجدار 22 مجتمع فولاد خراسان(نیشابور)
شاخه ۱۲ متری
22A3

ثابت۲۵٬۱۳۶

به‌روزرسانی :
36.4نیشابور
میلگرد آجدار 25 مجتمع فولاد خراسان(نیشابور)
شاخه ۱۲ متری
25A3

ثابت۲۵٬۱۳۶

به‌روزرسانی :
46.5نیشابور
میلگرد آجدار 28 مجتمع فولاد خراسان(نیشابور)
شاخه ۱۲ متری
28A3

ثابت۲۵٬۱۳۶

به‌روزرسانی :
58.5نیشابور
میلگرد آجدار 10 مجتمع فولاد خراسان(نیشابور)
شاخه ۱۲ متری
10A3تماس بگیرید---نیشابور
میلگرد آجدار 12 مجتمع فولاد خراسان(نیشابور)
شاخه ۱۲ متری
12A3تماس بگیرید11.5نیشابور
میلگرد آجدار 14 مجتمع فولاد خراسان(نیشابور)
شاخه ۱۲ متری
14A3تماس بگیرید14.6نیشابور
میلگرد آجدار 20 مجتمع فولاد خراسان(نیشابور)
شاخه ۱۲ متری
20A3تماس بگیرید29.4نیشابور
میلگرد آجدار 32 مجتمع فولاد خراسان(نیشابور)
شاخه ۱۲ متری
32A3تماس بگیرید75.72نیشابور

ثبت سفارش میلگرد از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

نمودار تغییرات قیمت میلگرد مجتمع فولاد خراسان(نیشابور)

درباره میلگرد نیشابور 

مجتمع فولاد خراسان، واقع در شمال غرب شهرستان نیشابور، به عنوان یکی از قطب‌های تولید فولاد کشور در استان خراسان رضوی فعالیت می‌کند. محصولات تولیدی این مجتمع، تطابق با استانداردهای ملی بوده و به سه دسته میلگرد شامل ساده، آجدار مارپیچ و آجدار جناغی تقسیم می‌شوند. سایت عصرآهن نیز به منظور تسهیل در فروش و توزیع محصولات کارخانه فولاد خراسان، خدمات خود را ارائه می‌دهد. در این سایت، شما می‌توانید قیمت میلگرد فولاد خراسان و وزن میلگرد نیشابور را مشاهده نمایید.

میلگرد نیشابور از جمله باکیفیت‌ترین و مرغوب‌ترین نمونه‌ محصولات فولادی کشور است که در دو نوع میلگرد ساده و آجدار به بازار ارائه می‌شود. فولاد خراسان جزو تولیدکنندگان دولتی فولاد ایران می‌باشد و محصولات این کارخانه در بورس کالا عرضه می‌شوند. 

این کارخانه توانایی تولید انواع میلگرد ساده(A1)، میلگرد آجدار مارپیچ(A2) و میلگرد آجدار جناقی(A3) را داراست اما بیشترین تقاضا برای میلگرد A3 است. 

اگر نگاهی به قیمت روز میلگرد نیشابور در سایت بیندازید، متوجه خواهید شد که اکثر میلگردی که از این کارخانه در بازار موجود هستند، مربوط به میلگرد آجدار جناقی می‌باشند. میلگرد نیشابور در اندازه‌های 10، 12، 14، 16، 18، 20، 22، 25، 28 و 32 تولید می‌شوند و با توجه به کیفیت بالای خود قیمت متعادلی نیز دارند.

میلگرد نیشابور دارای علامت اختصاری KSC است که بر روی هر میلگرد نیشابور حک می‌شود و بهتر است به هنگام خرید میلگرد به آن توجه کنید. قیمت میلگرد نیشابور به‌صورت روزانه در سایت عصرآهن به‌روزرسانی و در اختیار شما قرار می‌گیرد.

میلگرد فولاد خراسان با نام میلگرد نیشابور در بازار فولاد ایران شناخته می‌شود. میلگرد نیشابور جزو باکیفیت‌ترین محصولات فولادی مجتمع فولاد خراسان می‌باشد و به همین خاطر در بازار داخلی متقاضیان زیادی دارد.

شما همچنان می‌توانید برای استعلام قیمت میلگرد نیشابور و خرید آن با مشاورین فروش عصر آهن تماس بگیرید. برای ارتباط مستقیم با واحد فروش میلگرد نیشابور با شماره تلفن ۰۴۱۳۳۲۵۰۲۸۰ تماس بگیرید.

مشخصات میلگرد نیشابور

از مشخصات میلگرد نیشابور، وزن این میلگرد است. برای اطلاع از وزن میلگرد نیشابور باید به جدول وزنی میلگرد نیشابور مراجعه کنید. پیدا کردن منبع درست برای بررسی وزن میلگرد اهمیت زیادی دارد. جدول وزنی که در همین صفحه برای میلگرد نیشابور آماده کرده‌ایم با استفاده از منبع دقیق تهیه شده است؛ بنابراین با استفاده از آن می‌توانید از وزن میلگرد نیشابور مطلع شوید.

نام اختصاری حک شده روی هر شاخه میلگرد نیشابور از دیگر مشخصات این میلگرد است که در بالا به آن اشاره کردیم. وزن، نام اختصاری، نوع آج و سایز میلگرد در هنگام تحویل باید کنترل و بررسی شود.

قیمت میلگرد نیشابور 

قیمت میلگرد نیشابور تحت تاثیر عوامل مختلفی همچون قیمت دلار و قیمت جهانی میلگرد در حال نوسان می‌باشد. میلگرد نیشابور به نسبت رقبای خود قیمت مناسب‌تری داشته و طرفداران بسیار زیادی در شمال‌غرب کشور دارد. 

معمولا قیمت میلگرد نیشابور توسط کارخانه فولاد خراسان اعلام نمی‌شود و قیمت آن در بازار توسط صاحبان بار تعیین و قیمت‌گذاری می‌گردد. میلگرد نیشابور هر هفته در بورس کالا توسط فولاد خراسان عرضه شده و معامله می‌شود. 

کارشناسان فروش عصرآهن قیمت روز میلگرد نیشابور را رصد کرده و پایین‌ترین قیمت را در اختیار کاربران سایت قرار می‌دهند. شما می‌توانید در لیست بالا تمامی قیمت‌ها را مشاهده و کالای مورد نظرتان را انتخاب کنید.

قیمت روز میلگرد نیشابور

میلگرد نیشابور با بهره ‌گیری از جدیدترین تکنولوژی‌های جهان و در کیفیت بالاترین، در ابعاد 10 تا 32 تولید می‌شود. این نوع میلگرد همچنین به عنوان تامین ‌کننده مواد اولیه خدمات میلگرد نیز ارائه می‌دهد. به همین دلیل، قیمت آن نسبت به سایر محصولات مشابه در میانه قرار دارد. در تعیین قیمت میلگرد نیشابور، عوامل مختلفی موثر هستند که شامل قطر و طول میلگرد می‌شوند. 

باید توجه داشت که طول میلگرد نقش بیشتری در تعیین قیمت آن دارد. همچنین، قیمت ماده اولیه یعنی فولاد خام نیز تاثیرگذار است.

یکی از عوامل دیگری که بر افزایش قیمت میلگرد تاثیر دارد، استفاده از پوشش آپوکسی به منظور مقاومت در برابر خوردگی است. این نوع میلگردها در محیط‌های خورنده مانند دریا مورد استفاده قرار می‌گیرند. البته قبل از نصب، حتما باید آن‌ها را بازرسی کرد تا اطمینان حاصل شود که در این پوشش هیچ ترک یا شکافی وجود ندارد، زیرا وجود این نقص ممکن است منجر به ممشکلات جدی تری در آینده شود. 

به طور معمول، خرید یک تن میلگرد به صورت عمده اقتصادی‌تر از خرید چند شاخه میلگرد به صورت جداگانه است. اما مهم‌ترین عامل تعیین‌ کننده قیمت میلگرد، نوسانات بازار است. در صورتی که نوسانات بازار زیاد باشد، به مشتریان اعلام می‌شود که قیمت تا زمان معینی (مثلاً یک ساعت) معتبر است.

برای آگاهی از تغییرات قیمت به ترتیب زمان، می‌توانید از نمودار قیمت استفاده کنید. همچنین، می‌توانید جهت اطلاع از قیمت میلگرد را با کارشناسان فروش عصرآهن تماس بگیرید.

میلگردهای A1 و A2 کارخانه نیشابور به صورت مارپیچ و جناغی و بر اساس استاندارد روسی در گریدهای KSC تولید می‌شوند. این محصولات از سایز 14 تا 32 میلی‌متر در بازار موجود هستند. تولید میلگرد A3 از ویژگی‌های برتر کارخانه فولاد نیشابور است.

دسته‌ بندی میلگردها شامل:

• میلگرد ساده با علامت  S240 

• میلگرد آجدار با علامت آج 340

• میلگرد مرکب نیشابور با علامت آج 400

• میلگرد مرکب نیشابور با علامت آج 500 

خرید میلگرد نیشابور

برای خرید میلگرد نیشابور می‌توانید با مجموعه عصرآهن در تماس باشید و قیمت و موجودی را استعلام کنید. همچنین برای ثبت سفارش مناسب، بهتر است قیمت میلگرد نیشابور را در وب‌سایت عصرآهن بررسی کنید و نرخ آن را با میلگرد دیگر تولیدکنندگان مقایسه نمایید. 

رصد قیمت انواع میلگرد در بازار آهن در انتخاب میلگرد مناسب به شما کمک خواهد کرد. در این زمینه کارشناسان فروش مجموعه عصرآهن راهنمای شما خواهند بود.


برای مشاوره و خرید میلگرد
مجتمع فولاد خراسان(نیشابور)، با ما تماس بگیرید.

arrow
شماره تماس کارشناس فروش
۴۱۸۰ - ۰۴۱

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را برای این تولیدکننده بنویسید...

امتیاز تولیدکننده

3 از 5

1 نفر رای داده‌اند

کیفیت محصول

3

ارزش خرید نسبت به قیمت

3

زمان تحویل بار

3

سایر تولیدکنندگان

تولیدکنندگانی که به کارخانه مجتمع فولاد خراسان(نیشابور) نزدیک هستند!

برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.arrow
۴۱۸۰ - ۰۴۱