لیست قیمت میلگرد فولاد صائب تبریز


مکان: آذربایجان شرقیزمان حمل و بارگیری: سریع
نام محصولسایزاستانداردکمترین قیمت(تومان)وزن(کیلوگرم)محل بارگیری
میلگرد آجدار 8 فولاد صائب تبریز
شاخه ۱۲ متری
8A2

۹۰۰۲۴٬۵۴۵

به‌روزرسانی :
4.45تبريز
میلگرد آجدار 10 فولاد صائب تبریز
شاخه ۱۲ متری
10A2

۹۰۰۲۴٬۲۷۳

به‌روزرسانی :
7.09تبريز
میلگرد آجدار 12 فولاد صائب تبریز
شاخه ۱۲ متری
12A3

۹۰۰۲۴٬۲۷۳

به‌روزرسانی :
10.66تبريز
میلگرد آجدار 14 فولاد صائب تبریز
شاخه ۱۲ متری
14A3

۹۰۰۲۴٬۰۰۰

به‌روزرسانی :
14.52تبريز
میلگرد آجدار 16 فولاد صائب تبریز
شاخه ۱۲ متری
16A3

۹۰۰۲۴٬۰۰۰

به‌روزرسانی :
18.96تبريز
میلگرد آجدار 18 فولاد صائب تبریز
شاخه ۱۲ متری
18A3

۹۰۰۲۴٬۰۰۰

به‌روزرسانی :
24تبريز
میلگرد آجدار 20 فولاد صائب تبریز
شاخه ۱۲ متری
20A3

۹۰۰۲۴٬۰۰۰

به‌روزرسانی :
29.63تبریز
میلگرد آجدار 22 فولاد صائب تبریز
شاخه ۱۲ متری
22A3

۹۰۰۲۴٬۰۰۰

به‌روزرسانی :
---تبریز
میلگرد آجدار 25 فولاد صائب تبریز
شاخه ۱۲ متری
25A3

۹۰۰۲۴٬۰۰۰

به‌روزرسانی :
---تبریز
میلگرد آجدار 28 فولاد صائب تبریز
شاخه ۱۲ متری
28A3تماس بگیرید---تبریز

ثبت سفارش میلگرد از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

نمودار تغییرات قیمت میلگرد فولاد صائب تبریز

درباره میلگرد صائب تبریز 

میلگرد صائب تبریز در سایزهای 8، 10، 12، 14، 16، 18 ،22، 25 و 32 در دو استاندارد A2 و A3 می‌باشد. این میلگرد آجدار بوده و در شاخه‌های 12 متری به عرضه می‌رسد. برای بهتر شدن کیفیت میلگرد صائب تبریز، در این کارخانه شمش‌های وارده را تحت آزمایش و کنترل اولیه قرار می‌دهند سپس به میلگرد و دیگر مقاطع تبدیل می‌کنند. 

میلگرد صائب تبریز با توجه به نوع آج‌های موجود بر روی آن، قیمت‌های متفاوتی خواهد داشت. این آج‌ها توانایی افزایش استحکام و چسبندگی میلگرد به بتن را دارند. بنابراین، انتخاب صحیح نوع آنالیز میلگرد صائب از اهمیت بسیاری برخوردار است و می‌تواند هزینه‌های خرید را تحت تاثیر قرار دهد.

میلگرد A2 صائب یک نوع میلگرد آجدار مارپیچ یا دوک است، در حالی که میلگرد A3 آجدار جناغی دارد. بنابراین، توصیه می‌شود که در زمان خرید میلگرد صائب به نیازهای سازه و مقاومت مورد نظر توجه ویژه‌ای داشته باشید تا بتوانید بر اساس آن، نوع و تعداد میلگرد مورد نیاز را تعیین کنید.

لازم به ذکر است که در تخمین قیمت میلگرد صائب تبریز، عواملی همچون سایز و استاندارد میلگرد نیز تاثیرگذار هستند. همانطور که در جدول موجود در این صفحه مشاهده می‌شود، با بزرگ شدن سایز میلگرد، وزن آن افزایش می‌یابد و در نتیجه قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت. البته باید توجه داشت که هرچه سایز بزرگتر باشد، استحکام میلگرد نیز بیشتر خواهد بود و می‌تواند در سازه‌های بزرگ عملکرد بهتری داشته باشد.

در ادامه سریع‌ترین راه بررسی قیمت میلگرد صائب را معرفی خواهیم کرد تا به کمک آن از به‌روزترین قیمت میلگرد صائب مطلع شوید.

قیمت میلگرد صائب تبریز 

قیمت میلگرد صائب تبریز روزانه از سمت خود تولیدکننده ارائه شده و در وبسایت عصرآهن قرار داده می‌شود. بنابراین برای بررسی قیمت روز میلگرد صائب تبریز به صفحه این تولیدکننده در وبسایت مراجعه کرده و اطلاعات لازم را کسب کنید. 

قیمت میلگرد صائب تبریز با کمترین قیمت موجود در بازار آهن در جدول بالا قرار داده می‌شود و زمان به‌روزرسانی نیز مشخص می‌گردد.  

برای بررسی وزن میلگرد صائب تبریز نیز می‌توانید به جدول بالا مراجعه کرده و در ستون مربوط به وزن، اطلاعات مدنظر را برداشت کنید. 

  

میلگرد صائب تبریز به روش کوره قوس الکتریکی تولید می‌شود. طرح خطوط نورد پروفیل، میلگرد و کلاف در گام اول هدف این شرکت تولیدی در ابتدای آغاز به کار بوده است. جهت بررسی قیمت میلگرد صائب تبریز و خرید آن می‌توانید با شماره 04133250280 تماس بگیرید. مشاوران ما پاسخ‌گوی شما خواهند بود.  

جدول وزنی میلگرد صائب تبریز

تمامی میلگردها در شاخه‌های 12 متری به تولید می‌رسند. هر سایز میلگرد وزن متفاوتی با دیگر سایزها دارد بنابراین وزن‌بندی میلگرد را در جدولی دسته‌بندی می‌کنند. برای بررسی وزن میلگرد صائب به جدول موجود در همین صفحه مراجعه کنید و علاوه‌بر قیمت میلگرد صائب از وزن و سایز آن نیز مطلع شوید.

استانداردهای میلگرد صائب تبریز

در ساخت میلگرد صائب تبریز از استاندارد 3132 استفاده می‌کنند. برای تولید میلگرد گرم‌نوردیده آجدار 400 و  میلگرد آجدار گرم نوردیده 340 علامت استاندارد از سوی سازمان استاندارد ملی ایران به این کارخانه اعطا شده است.

میلگرد عجب‌ شیر

میلگرد صائب تبریز در بازار آهن ایران با نام میلگرد عجب شیر نیز شناخته می‌شود. چون کارخانه سازنده این میلگرد در شهر عجب شیر (استان آذربایجان شرقی) واقع شده است محصول تولیدی آن که میلگرد می‌باشد با نام میلگرد صائب عجب شیر هم خرید و فروش می‌شود. بنابراین اگر در صنف فولاد قیمت میلگرد عجب شیر یا میلگرد عجب شیر گفته شود منظور همان میلگرد صائب تبریز است.

قیمت روز میلگرد صائب تبریز

با توجه به نوسانات روزانه در بازار فولاد، دسترسی به آخرین نرخ میلگرد صائب برای خریداران بسیار حیاتی است. این اطلاعات به آنها کمک می‌کند تا درست بسنجند که آیا زمان حال برای خرید مناسب است یا خیر. عصرآهن همچنین به منظور برآورده کردن این نیازها، بستری امن و آنلاین برای خریداران محصولات فولادی، به خصوص میلگرد صائب، فراهم کرده است. این امکان را فراهم می‌سازد تا همچنان که نرخ روز میلگرد صائب را دریافت می‌کنند، خرید خود را نیز انجام دهند.

لازم به ذکر است که تاثیرگذاری عوامل مختلفی بر روی قیمت روز میلگرد صائب ممکن است و هر نوسان در هر یک از این موارد ممکن است بازار فولاد را تحت تاثیر قرار دهد.

عوامل موثر بر قیمت میلگرد عبارتند از:

• قیمت ارز، به ویژه دلار

• هزینه‌های نفت و حامل‌های انرژی

• هزینه‌های مواد اولیه مورد نیاز برای تولید میلگرد

• هزینه‌های شمش

• هزینه‌های سنگ آهن

• هزینه‌های حمل و نقل

• میزان عرضه و تقاضا

• رویدادهای سیاسی و اقتصادی در داخل و خارج که تاثیرگذارند.

• و …

کارشناسان ما در مجموعه عصرآهن به منظور استعلام قیمت روز میلگرد صائب تبریز، به صورت روزانه از کارخانه صائب در تبریز اقدام می‌نمایند. عصرآهن با بهره‌مندی از تجربه بلند مدت در این حوزه و همچنین ارتباط مستقیم با کارخانه مذکور، به عنوان منبعی معتبر و قابل اعتماد، مناسب‌ترین و بهترین قیمت میلگرد صائب تبریز را برای خریداران و علاقمندان فراهم می‌سازد. در صورت تمایل، شما نیز می‌توانید از طریق مراجعه به وبسایت عصرآهن، قیمت روز میلگرد صائب را دریافت نمایید. همچنین، می‌توانید با تماس مستقیم با کارشناسان فروش عصرآهن، از طریق تلفن، قیمت مورد نظر خود را استعلام کنید.

خرید میلگرد صائب تبریز

برای خرید میلگرد صائب تبریز یا همان میلگرد عجب شیر بهتر است از فروشندگان معتبر خریداری کنید تا از مشکلاتی بعد از خرید و در هنگام تحویل بار به‌وجود می‌آید جلوگیری کنید. مجموعه عصرآهن به شما در زمینه خرید میلگرد صائب تبریز و دیگر مقاطع آهنی کمک خواهد کرد تا سفارش مناسبی داشته باشید. همچنین از لحظه خرید تا تحویل بار از پشتیبانی کارشناسان فروش برخوردار خواهید شد.

برای خرید میلگرد صائب و استعلام سریع قیمت فقط کافیست با شماره 0414180 تماس بگیرید و با کارشناسان مجموعه عصرآهن در تماس باشید. کارشناسان فروش بعد از اعلام موجودی میلگرد صائب تبریز، سفارش درخواستی شما را ثبت خواهند کرد.


برای مشاوره و خرید میلگرد
فولاد صائب تبریز، با ما تماس بگیرید.

شماره تماس کارشناس فروش
۴۱۸۰ - ۰۴۱

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را برای این تولیدکننده بنویسید...

امتیاز تولیدکننده

3 از 5

1 نفر رای داده‌اند

کیفیت محصول

3

ارزش خرید نسبت به قیمت

3

زمان تحویل بار

3

سایر تولیدکنندگان

تولیدکنندگانی که به کارخانه فولاد صائب تبریز نزدیک هستند!

برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.
۴۱۸۰ - ۰۴۱