قیمت میلگرد تیکمه داش


مکان: آذربایجان شرقیزمان حمل و بارگیری: 7 روز کاری
نام محصولسایزاستانداردکمترین قیمت(تومان)وزن(کیلوگرم)محل بارگیری
میلگرد آجدار 8 فولاد کاوه تیکمه داش
شاخه ۱۲ متری
8A3

ثابت۲۷٬۴۵۵

به‌روزرسانی :
4.5تیکمه داش
میلگرد آجدار 8 فولاد کاوه تیکمه داش
شاخه ۱۲ متری
8A2

ثابت۲۶٬۹۰۹

به‌روزرسانی :
4.5تیکمه داش
میلگرد آجدار 10 فولاد کاوه تیکمه داش
شاخه ۱۲ متری
10A2

ثابت۲۶٬۷۲۷

به‌روزرسانی :
7تیکمه داش
میلگرد آجدار 10 فولاد کاوه تیکمه داش
شاخه ۱۲ متری
10A3

ثابت۲۷٬۲۷۳

به‌روزرسانی :
7تیکمه داش
میلگرد آجدار 12 فولاد کاوه تیکمه داش
شاخه ۱۲ متری
12A3

ثابت۲۶٬۷۲۷

به‌روزرسانی :
10.5تیکمه داش
میلگرد آجدار 14 فولاد کاوه تیکمه داش
شاخه ۱۲ متری
14A3

ثابت۲۶٬۲۷۳

به‌روزرسانی :
14تیکمه داش
میلگرد آجدار 16 فولاد کاوه تیکمه داش
شاخه ۱۲ متری
16A3

ثابت۲۶٬۲۷۳

به‌روزرسانی :
18.5تیکمه داش
میلگرد آجدار 18 فولاد کاوه تیکمه داش
شاخه ۱۲ متری
18A3

ثابت۲۶٬۲۷۳

به‌روزرسانی :
23تیکمه داش
میلگرد آجدار 20 فولاد کاوه تیکمه داش
شاخه ۱۲ متری
20A3

ثابت۲۶٬۲۷۳

به‌روزرسانی :
28.5تیکمه داش
میلگرد آجدار 22 فولاد کاوه تیکمه داش
شاخه ۱۲ متری
22A3

ثابت۲۶٬۲۷۳

به‌روزرسانی :
35تیکمه داش
میلگرد آجدار 25 فولاد کاوه تیکمه داش
شاخه ۱۲ متری
25A3

ثابت۲۶٬۶۳۶

به‌روزرسانی :
44.5تیکمه داش
میلگرد آجدار 28 فولاد کاوه تیکمه داش
شاخه ۱۲ متری
28A3

ثابت۲۶٬۲۷۳

به‌روزرسانی :
56.5تیکمه داش
میلگرد آجدار 32 فولاد کاوه تیکمه داش
شاخه ۱۲ متری
32A3

ثابت۲۶٬۲۷۳

به‌روزرسانی :
73تیکمه داش
میلگرد آجدار 20 فولاد کاوه تیکمه داش
شاخه ۱۲ متری
20A4تماس بگیرید28.5تیکمه داش
میلگرد آجدار 22 فولاد کاوه تیکمه داش
شاخه ۱۲ متری
22A4تماس بگیرید35تیکمه داش

ثبت سفارش میلگرد از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

نمودار تغییرات قیمت میلگرد فولاد کاوه تیکمه داش

درباره میلگرد تیکمه داش

با اینکه فولاد تیکه داش قابلیت تولید شمش، بلیت، نبشی و ناودانی را دارد اما در حال حاضر این کارخانه فقط انواع میلگرد ساده و آجدار را تولید و به بازار عرضه می‌کند. این کارخانه جزو معدود تولیدکنندگان میلگرد ساده در کشور می‌باشد. میلگرد کاوه تیکمه داش در هر چهار استاندارد روسی A1، A2،A3 و A4 تولید و بخشی از نیاز بازار داخلی را تامین می‌کند.

به علت کیفیت برتر محصولات، در سال ۹۷  به عنوان صادر کننده نمونه استانی شناخته شد و تندیس طلایی از سازمان صنعت و معدن استان دریافت کرد. محصولات این کارخانه شامل انواع میلگرد ساده و آجدار می‌شوند که با استفاده از به‌روزترین دستگاه‌های خارجی تولید می‌شوند و در ساختمان ‌سازی کاربرد فراوانی دارند. محصولات آجدار این کارخانه شامل سه نوع آجدار مارپیچی، جناغی و مرکب می‌شوند.

این کارخانه قادر است در سال حدود 300 هزار تن میلگرد تولید کند. با نصب تجهیزات پیشرفته، قصد دارد این ظرفیت را به 600 هزار تن در سال افزایش دهد. از طریق ارتقاء کیفیت محصولات خود، کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش موفق به افزایش رضایت‌مندی مشتریان داخلی و خارج از کشور شده است. 

میلگردهای ساده با استاندارد روسی A1 در دو سایز 8 و 10، میلگردهای آجدار مارپیچی با استاندارد روسی A2 در سایزهای 8، 10 و 12، میلگردهای آجدار جناقی با استاندارد روسی A3 در سایزهای 8 تا 32 و آجدار مرکب با استاندارد روسی A4 در سایزهای 20 و 22 تولید می‌شوند. 

در این مجتمع فولادی، محصولات ساده با استاندارد روسی A1 در دو اندازه 8 و 10 تولید می‌شوند. این محصولات بسیار انعطاف ‌پذیر بوده و برای کاربردهایی مانند خم ‌کاری و آهنگری بسیار مناسب هستند. این محصولات با نماد «س240» شناخته می‌شوند و دارای استحکام تسلیم و استحکام کششی به ترتیب 260 و 360 مگاپاسکال دارند.

در مجموعه محصولات A2 این کارخانه، میلگردهای نیمه ‌سخت به سایزهای 8، 10 و 12 تولید می‌شوند و دارای آج‌های مارپیچی می‌باشند. استحکام تسلیم و استحکام کششی این محصولات به ترتیب 500 و 340 مگاپاسکال دارند. در مورد میلگرد A2 تیکمه داش، این محصول مناسب برای مصارف خم‌ کاری و آهنگری نمی‌باشد.

میلگرد A3 این کارخانه، به عنوان یک محصول سخت با آج جناقی 400 تولید می‌شود. حداقل استحکام کششی آن 600 مگاپاسکال و استحکام تسلیم آن 400 مگاپاسکال است.

محصولات A4 این کارخانه نیز دارای آج‌های مرکب هستند و برای کاربردهای خم ‌کاری، گزینه مناسبی نمی‌باشند. حداقل استحکام کششی و تسلیم این میلگرد به ترتیب 500 و 650 مگاپاسکال می‌باشد.

بیشترین تقاضا برای میلگرد کاوه تیکمه داش مربوط به استاندارد A3 آن می‌باشد و قیمت آن روزانه در سایت عصر آهن بروزرسانی و قابل دسترس است. شما می‌توانید برای انتخاب نوع میلگرد مورد نیاز خود و خرید به‌صرفه از مشاوران عصرآهن تماس بگیرید.

قیمت میلگرد تیکمه داش 

قیمت میلگرد تیکمه داش نیز همانند میلگردهای کارخانه‌های دیگر نوسانات زیادی را تجربه می‌کند. قبل از خرید میلگرد تیکمه داش بهتر است قیمت‌ها را زیر نظر داشته باشید تا از روند قیمت ها اطلاع یابید. بر خلاف شرکت‌های دولتی، قیمت میلگرد تیکمه داش به‌طور رسمی از سمت کارخانه روزانه اعلام می‌شود و در دستٰرس است. همچنین میلگرد کاوه هر هفته با قیمت مصوب در بورس کالا عرضه می‌شود. 

قیمت میلگرد تیکمه داش به عنوان یکی از محصولات پرکاربرد در صنایع مختلف، همواره تحت تاثیر نوسانات بازار فولاد قرار دارد. اصلی‌ترین عواملی که ممکن است به تغییر در قیمت میلگرد تیکمه داش منجر شوند، ابعاد و گرید آن هستند. با افزایش ابعاد میلگرد، قیمت آن نیز افزایش می‌یابد. لازم به ذکر است که با افزایش ابعاد و وزن میلگرد تیکمه داش، استحکام آن نیز افزایش می‌یابد که می‌تواند نیازهای متعددی از جمله پروژه‌های عمرانی را پوشش دهد. 

با توجه به اینکه کیفیت میلگرد تولیدی فولاد کاوه تیکمه داش نسبت به واحد های نوپا در منطقه تا حدودی بالاتر است، لذا از نظر کارشناسان عصر آهن، قیمت اعلامی میلگرد کاوه منطقی به نظر می‌رسد. 

شما برای این کار می‌توانید با کارشناسان عصرآهن به شماره 04133250280 تماس بگیرید.


وزن و علامت اختصاری میلگرد تیکمه داش

استاندارد ملی ایران 3132 برای هر یک از مقاطع فولادی پرکاربرد، وزن و ابعاد استاندارد خاصی ارائه داده است که هر یک از تولیدکنندگان فولادی کشور موظف به تولید محصولات خود طبق این استاندارد هستند. البته در این استاندارد برای هر یک از سایزها یک بازه وزنی در نظر گرفته شده که معمولا میلگرد کاوه در محدوده پایین این بازه تولیدات خود را عرضه می‌کند و نسبت به رقبای خود سبک‌تر است. 

میلگردهای کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش دارای علامت اختصاری SFK هستند که بر روی تولیدات این کارخانه حک می‌شود. برای اطمینان از اصالت کالا، حتما در هنگام خرید به علامت حک شده روی میلگردها دقت کنید.

محصولات میلگرد کاوه تیکمه داش در تمامی سایزها وزنی کمتر از استاندارد اشتال دارند که در جدول قیمتی در ابتدای صفحه ذکر شده است. این میلگردها از جمله میلگردهای سبک در بازار محسوب می‌شوند و از محبوب‌ترین و با کیفیت‌ترین محصولات بازار به شمار می‌آیند. وزن هر بندیل میلگرد تیکمه داش در حدود ۲ تا ۲.۲ تن است.

خرید میلگرد تیکمه داش

فروشگاه عصرآهن نیز به عنوان یکی از بزرگترین مراکز عرضه آهن آلات، قیمت‌های انواع محصولات فولادی را در سایت خود به صورت آنلاین منتشر می‌کند و بستری امن و معتبر برای خرید این محصولات فراهم می‌سازد. بنابراین، می‌توانید قیمت روز میلگرد تیکمه داش را در جدول موجود در این صفحه مشاهده کنید.

میلگرد کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش در تمامی ابعاد، با بهترین قیمت بازار، در سایت عصرآهن عرضه می‌شود. برای خرید این محصول، می‌توانید با کارشناسان فروش مجموعه عصرآهن تماس بگیرید و قیمت روز این محصول را برای تمامی ابعاد دریافت کنید. سپس در صورت تمایل به خرید، پیش ‌فاکتور برای شما ارسال می‌شود و پس از تایید و پرداخت وجه، محصول شما برای ارسال آماده می‌گردد. 

هزینه ارسال میلگرد ممکن است به تعداد و وزن محموله، نوع و اندازه ماشین حمل‌ونقل و مسافتی که باید طی شود، متغیر باشد. این هزینه معمولاً بر اساس تعداد تن بر کیلومتر محاسبه می‌شود.

در صورتی که خرید شما به اندازه یک ظرفیت باشد (بیش از 22 تن)، محصول از کارخانه تیکمه‌ داش به مقصد ارسال می‌شود. اما اگر خرید شما خرد و وزن آن کمتر از یک ظرفیت باشد، میلگرد از انبار عصرآهن ارسال می‌شود.

به علاوه، در محاسبه هزینه حمل و نقل، عوامل دیگری مانند نوع ماشین حمل ‌و نقل و شرایط جاده نیز تاثیر دارند. برای دقیق‌ترین اطلاعات در مورد هزینه حمل و نقل میلگرد، می‌توانید با کارشناسان عصرآهن تماس حاصل فرمایید.


برای مشاوره و خرید میلگرد
فولاد کاوه تیکمه داش، با ما تماس بگیرید.

arrow
شماره تماس کارشناس فروش
۴۱۸۰ - ۰۴۱

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را برای این تولیدکننده بنویسید...

محمد بیروتی

وزن میلگرد تیکمه داش بر چه اساس تعیین شده؟


امتیاز تولیدکننده

3 از 5

1 نفر رای داده‌اند

کیفیت محصول

3

ارزش خرید نسبت به قیمت

3

زمان تحویل بار

3

سایر تولیدکنندگان

تولیدکنندگانی که به کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش نزدیک هستند!

برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.arrow
۴۱۸۰ - ۰۴۱