لیست قیمت سپری

 دسته‌بندی:

 مرتب‌سازی:

برای خرید سپری از مجموعه عصرآهن با شماره 0414180 تماس بگیرید...

ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

سپری چیست؟

سپری یک محصول فلزی به شکل حرف T انگلیسی است که از بال و جان باریک و بلندی تولید می‌شود. به‌دلیل شکل ظاهری، این محصول را با نام پروفیل T نیز می‌شناسند.

این محصول صنعتی و ساختمانی عموما به دو روش فابریک و پرسی تولید می‌شود. در برخی مواقع ممکن است، تیرآهن‌ H را برش دهند و از آن به‌عنوان سپری استفاده کنند (البته در شرایط خاص انجام می‌شود). 

به‌طور کلی در بازار، سپری‌ها را می‌توان از ضخامت 0.9 تا 2.5 پیدا کرد؛ اما پرکاربردترینِ آن‌ها را می‌توان سپری نمره 2 دانست. طبیعی است قیمت سپری برای محصولاتی که ضخامت‌های متفاوتی دارند، یکسان نخواهند بود.

در رابطه با شماره‌گذاری این محصول نیز، این نکته را باید بدانید که عموما دیوارۀ سپری‌ها با لبۀ آن‌ها هم‌اندازه است و نمره‌های این محصولات نیز بر همین اساس لحاظ می‌شود. به‌طور مثال سپری نمره 2 که آن را کاربردی‌ترین نوع این محصول معرفی کردیم، لبه‌هایی به اندازه 20 میلی‌متر دارد و اصطلاحاً با عنوان سپری نمره 2 شناخته می‌شود.

در پایان معرفی این مقاطع فلزی نیز لازم به ذکر است که سپری‌ها معمولا در طول 6 تا 12 متر و مطابق استاندارد جهانی، به‌صورت تولید می‌شوند.


انواع سپری

سپری‌ها را از ملاحظات مختلفی می‌توان تقسیم‌بندی کرد. به‌عنوان مثال آهن، مس، آلومینیوم، برنج و استیل، فلزاتی هستند که می‌توانند جنس این مقاطع فلزی را تشکیل دهند. فرآیند تولید این محصولات به دو روش نورد سرد و نورد گرم انجام می‌شود. 

روش نورد گرم نسبت به نورد سرد مرسوم‌تر است و سپری‌های بیشتری با این روش تولید می‌شوند؛ چرا که این روش هزینه کمتری دارد و استفاده از آن صرفه اقتصادی بیشتری خواهد داشت. 

‌‌

گفتنی است که سپری‌های تولید شده روش نورد گرم، استانداردهای متعارفی دارند؛ DIN59051 و DIN1022 از این قبیل استانداردهای تعریف‌شده به‌حساب می‌آیند.

کاربرد سپری

سپری یکی از مقاطع فلزی است که در سال‌های اخیر، مورد توجه زیادی واقع شده و در صنایع مختلفی مانند ساختمان‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر با دقت بیشتری به اطرافتان نگاه کنید، کاربردهای فراوان این محصول را خواهید یافت. موارد زیر از جمله کاربردهای سپری است:

  • اتصال پل‌ها به ستون‌ها؛
  • ساخت انواع در و پنجره؛
  • ایجاد استحکام در اسکلت گلخانه‌ها؛ 
  • استفاده در سقف‌های کاذب؛ 
  • سقف‌های شیشه‌ای؛ 
  • صنعت سدسازی؛ 
  • گاردریل‌های کنار اتوبان، کنار پل.

نحوه خرید سپری

برای بررسی قیمت سپری و خرید آن می‌توانید به وب‌سایت عصرآهن مراجعه کنید یا با شمارۀ 014180 در تماس باشید. کارشناسان واحد فروش در عصرآهن شما را راهنمایی خواهند کرد.


پاسخ به سوالات متداول

در زیر به سوالات پر تکرار کاربران پاسخ داده‌ایم، از راه‌های ارتباطی می‌توانید با ما در تماس باشید.

برای خرید و بررسی قیمت سپری از طریق شماره 0414180 با مجموعه عصرآهن تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.
برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.arrow
۴۱۸۰ - ۰۴۱