آذر فولاد امین
آذر فولاد امین

آذر فولاد امین

محصولات :

میلگرد

آدرس :

آذربایجان شرقی، شهر تیکمه داش، کیلومتر 12 جاده بستان آباد به میانه، جنب پست برق تیکمه داش

کد پستی :

5498134546

قیمت محصولات

نام محصولسایزاستانداردکمترین قیمت(تومان)وزن(kg)محل بارگیری
میلگرد آجدار آذر فولاد امین
شاخه ۱۲ متری
۸

۱۸٬۹۰۰

بروز رسانی :
۴.۶تیکمه داش
میلگرد آجدار آذر فولاد امین
شاخه ۱۲ متری
۱۰

۱۸٬۷۰۰

بروز رسانی :
۷.۳۹تیکمه داش
میلگرد آجدار آذر فولاد امین
شاخه ۱۲ متری
۱۰

۱۸٬۹۰۰

بروز رسانی :
۷تیکمه داش
میلگرد آجدار آذر فولاد امین
شاخه ۱۲ متری
۱۲

۱۸٬۷۰۰

بروز رسانی :
۱۰.۲تیکمه داش
میلگرد آجدار آذر فولاد امین
شاخه ۱۲ متری
۱۴

۱۸٬۴۰۰

بروز رسانی :
۱۴تیکمه داش
میلگرد آجدار آذر فولاد امین
شاخه ۱۲ متری
۱۶

۱۸٬۴۰۰

بروز رسانی :
۱۸.۲تیکمه داش
میلگرد آجدار آذر فولاد امین
شاخه ۱۲ متری
۱۸

۱۸٬۴۰۰

بروز رسانی :
۲۳تیکمه داش
میلگرد آجدار آذر فولاد امین
شاخه ۱۲ متری
۲۰

۱۸٬۴۰۰

بروز رسانی :
۲۸.۴تیکمه داش
میلگرد آجدار آذر فولاد امین
شاخه ۱۲ متری
۲۲

۱۸٬۴۰۰

بروز رسانی :
۳۴.۳تیکمه داش
میلگرد آجدار آذر فولاد امین
شاخه ۱۲ متری
۲۵

۱۸٬۴۰۰

بروز رسانی :
۴۴.۷تیکمه داش
support-team

جهت مشاوره و خرید

با واحد فروش عصرآهن در تماس باشید...

واحد فروش۴۱۸۰ - ۰۴۱

نمودار تغییرات قیمت

شرکت صنایع آذر فولاد امین به عنوان تولیدکننده انواع میلگرد و مقاطع فولادی در اوایل سال 1390 شمسی و در منطقه تیکمه داش استان آذربایجان شرقی، فرایند احداث خود را آغاز کرد. این شرکت از جمله تولیدکنندگان انواع میلگرد آجدار A2 و A3 با قیمت مناسب در شمال غرب کشور می‌باشد.

محصولات صنایع آذر فولاد امین

با اینکه شرکت آذر فولاد امین با هدف تولید انواع مقاطع فولادی و شمش کار خود را آغاز کرد، اما در حال حاضر فقط فاز اول این کارخانه احداث شده است و تنها شاهد تولید انواع میلگرد آجدار از سمت این کارخانه‌ هستیم. میلگرد آذر امین در هر دو نوع آجدار مارپیچی و جناقی به بازار عرضه می‌شوند و تمامی مشخصات مکانیکی آن‌ها از استاندارد ملی ایران 3132 پیروی می‌کنند.

میلگرد آذر امین

شرکت آذر فولاد امین یکی از تولیدکنندگان باکیفیت در تولید میلگرد می‌باشد که موفق به کسب استانداردهای لازم زیر شده است:

- گواهینامه ISO9001:2015 از شرکت BAS انگلستان در سال 1396 شمسی

- ASTM A 615: 2005

- BS 4449:2009

- JIS G 3112:2010

- GOST 5781-82:1993

- ISO 6935 -2:2007

- DIN 488-2:2009

- پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری

- پروانه بهره برداری از وزارت صنعت، معدن و تجارت

میلگرد آذر امین طبق استاندارد‌های روسی A2 و A3  به بازار عرضه می‌شود و جزو میلگردهای پرمصرف بازار داخلی می‌باشد. تولیدات این کارخانه با نام میلگرد امین نیز در بازار فولاد ایران شناخته می‌شوند و دارای کیفیت بالایی هستند. البته به نسبت کیفیت، قیمت میلگرد آذر امین مناسب‌تر بوده و یکی از گزینه‌های مطرح برای خریداران میلگرد است. میلگردهای آجدار مارپیچی آذر فولاد امین در سایزهای 8 و 10، میلگردهای آجدار جناقی در سایزهای 12،10، 14، 16، 18، 20، 22، 25، 28 و 32 تولید و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرند. همینطور این شرکت میلگرد آجدار جناقی دوکی نیز تولید می‌کند. تمامی محصولات تولیدی کارخانه آذر فولاد امین دارای مقاومت کشش و تنش تسلیم طبق استاندارد ملی ایران می‌باشند.

قیمت میلگرد آذر امین

میلگرد آذر فولاد امین به سبب دارا بودن کیفیت بالا و همچنین ضمانت عودت محصول فروخته شده در صورت عدم تطابق با استانداردهای مربوطه، بسیار مورد تایید فعالان صنعت آهن و فولاد و همچنین مشاوران مجموعه عصرآهن می‌باشد. قیمت میلگرد آذر فولاد امین به صورت روزانه در سایت عصرآهن بروزرسانی می‌شود و این امکان برای شما فراهم شده است که در هر لحظه از شبانه روز بتوانید از قیمت‌ انواع میلگرد موجود در بازار مطلع شوید. توجه کنید که قیمت میلگرد در بازار ایران بر حسب سایز و نوع آج آن قیمت‌گذاری می‌شود. به طور کلی قیمت میلگرد A2 نسبت به میلگرد A3 در همان سایز ارزان‌تر است. همینطور در یک نوع میلگرد سایزهای بزرگ‌تر نسبت به سایزهای کوچکتر ارزان‌تر می‌باشند. برای مثال قیمت میلگرد آذر امین تبریز با استاندارد A2 در سایز 10 از سایز 8 آن کمتر است. شما می‌توانید قیمت تمامی سایزهای تولیدی میلگرد این کارخانه را در همین صفحه بیابید و آن‌ها را با هم مقایسه کنید.

جدول وزنی میلگرد آذر فولاد امین

هر کارخانه‌ی فولادی متعهد به تولید میلگردها بر حسب وزن استاندارد خاصی است و میلگرد آذر فولاد امین نیز از این قضیه مستثنی نیست. اما با این حال برای هر سایز یه مقدار تلرانس در نظر گرفته شده است که حداقل و حداکثر وزن مجاز میلگرد را نشان می‌دهند. به این ترتیب کارخانه‌های تولیدی می‌توانند در این بازه، میلگردهای خود را تولید و به بازار عرضه کنند. در جدول این این صفحه شما می‌توانید در کنار قیمت میلگرد آذر امین وزن هر شاخه میلگرد را هم مشاهده کنید.

علامت اختصاری میلگرد آذرامین

همانطور که در بالا اشاره کردیم آذر فولاد امین با نام تجاری AFA فعالیت می‌کند و دقیقا همین آرم نیز بر روی میلگردهای تولیدی این کارخانه حک می‌شود. شما می‌توانید با کمک این علامت اختصاری میلگردهای مربوط به آذر فولاد امین را تشخیص دهید.

کیفیت تولیدات کارخانه آذر فولاد امین

به سبب تکمیل شدن دستگاه‌ها و تجهیزات آزمایشگاهی آذر فولاد امین، تمامی محصولات بعد از سپری کردن مراحل آزمایشگاهی بر اساس استانداردهای داخلی و بین المللی، به مرحله تولید می‌رسند. صنایع آذر فولاد امین جزو تولیدکنندگان برتر کشوری محسوب می‌شود که برای تمامی محصولات ارسالی خود، همراه بار ارسالی، گواهی مرغوبیت کالا صادر کرده و برای مشتری ارسال می‌کند. شرکت آذر فولاد امین در مدت زمان فعالیت خود توانسته است به پیشرفت قابل قبولی در زمینه تکنولوژی در کشور و منطقه دست یابد و هم اکنون بسیاری از محصولات این کارخانه در داخل کشور و همچنین کشورهای همسایه مورد استفاده قرار می‌گیرد. به پاس فعالیت‌های مفید و مثبت شرکت و مدیر عامل آذر فولاد امین، جناب آقای حسین حضرتی، این واحد تولیدی امیدوار است بتواند در زمینه خودکفایی گام‌های بلندی را بردارد.

هزینه حمل میلگرد آذر فولاد امین

فروش میلگرد آذر امین بر حسب وزن آن انجام می‌پذیرد و امکان ارسال آن از طریق عصر آهن به تمامی نقاط کشور وجود دارد. با توجه به اینکه کارخانه آذر فولاد امین در تیکمه داش آذربایجان شرقی قرار دارد، از لحاظ هزینه حمل گزینه‌ی مناسبی برای خریداران شمال غرب کشور است. منطقه‌ی تیکمه داش بر سر راه اصلی تهران ـ تبریز و 79 کیلومتری شهر تبریز و 91 کیلومتری شهر میانه قرار دارد.

شرکت آذر فولاد امین

محل احداث این کارخانه در زمینی به مساحت 14 هکتار می‌باشد و شرکت آذر فولاد امین پس از دریافت مجوزهای تاسیس خط تولید نورد آهن و خط تولید ذوب، با نام تجاری AFA Steel فعالیت رسمی خود را شروع کرد.

بعد از احداث کارخانه آذر فولاد امین، این واحد تولیدی شروع به تولید محصولات فولادی نظیر میلگرد نمود. احداث این کارخانه در 3 فاز صورت گرفت که در فاز اول، کارخانه نورد میلگرد و همچنین مقاطع فولادی با ظرفیت اسمی سیصد هزار تن در سال احداث گردید. در فاز دوم، کارخانه فولاد سازی شمش فولادی به ظرفیت چهارصد هزار تن در سال احداث خواهد شد. در نهایت و در فاز سوم نیز، کارخانه نورد میلگرد با ظرفیت اسمی چهارصد هزار تن در سال به احداث خواهد رسید.

کیفیت محصول :

ضعیفخوب

ارزش خرید نسبت به قیمت :

ضعیفخوب

زمان تحویل بار :

ضعیفخوب
مهران ملک پور

قیمتهاش خوبه


محمد بیروتی

الان این قیمت میلگرد آذر فولاد امین که در جدول بالا نوشته شده به قیمت کارخانه است؟


عصر‌آهن

سلام بله تمامی قیمت ها، قیمت رسمی کارخانه آذر فولاد امین می‌باشد که به صورت روزانه بروزرسانی می‌شود.


سایر تولیدکنندگان

لیست همه تولیدکنندگان

نحوه خرید از عصرآهن

عصرآهن همکاری گسترده‌ای با تمام تولید کنندگان کشور دارد و طی سالیان متمادی عاملیت فروش رسمی کارخانجات ایران بوده است. برای خرید مستقیم از کارخانه کافی است با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.
با پشتیبانی تیم فروش در تمامی مراحل خرید مستقیم آهن از کارخانه شما یک خرید راحت و بی‌دردسر را تجربه خواهید کرد.

تماس با کارشناسان فروش

واحد فروش۳۳۲۵۰۲۸۰ - ۰۴۱
 • icon

  مرحله اول

  تماس با واحد فروش عصرآهن

 • icon

  مرحله دوم

  ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

  صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

 • icon

  مرحله سوم

  نحوه تسویه حساب

  واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

 • icon

  مرحله چهارم

  ارسال و تحویل بار

  صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

 • icon

  مرحله پنجم

  تسویه نهایی

  واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری