میلگرد مهیار اردبیل
ذوب آهن اردبیل

ذوب آهن اردبیل

محصولات :

میلگرد

آدرس :

اردبیل، شهر نمین، شهرک های صنعتی نوده

کد پستی :

-----

قیمت محصولات

نام محصولسایزاستانداردکمترین قیمت(تومان)وزن(kg)محل بارگیری
میلگرد آجدار ذوب آهن اردبیل
شاخه ۱۲ متری
۱۰

۱۸٬۲۰۰

بروز رسانی :
۷.۲اردبیل
میلگرد آجدار ذوب آهن اردبیل
شاخه ۱۲ متری
۱۲

۱۸٬۱۰۰

بروز رسانی :
۹اردبیل
میلگرد آجدار ذوب آهن اردبیل
شاخه ۱۲ متری
۱۴

۱۷٬۹۰۰

بروز رسانی :
۱۳.۵اردبیل
میلگرد آجدار ذوب آهن اردبیل
شاخه ۱۲ متری
۱۶

۱۷٬۹۰۰

بروز رسانی :
۱۸.۵اردبیل
میلگرد آجدار ذوب آهن اردبیل
شاخه ۱۲ متری
۱۸

۱۷٬۹۰۰

بروز رسانی :
۲۴اردبیل
میلگرد آجدار ذوب آهن اردبیل
شاخه ۱۲ متری
۸تماس بگیرید۴.۷اردبیل
میلگرد آجدار ذوب آهن اردبیل
شاخه ۱۲ متری
۸تماس بگیرید۴.۵اردبیل
میلگرد آجدار ذوب آهن اردبیل
شاخه ۱۲ متری
۱۰تماس بگیرید۷.۲اردبیل
میلگرد آجدار ذوب آهن اردبیل
شاخه ۱۲ متری
۱۲تماس بگیرید۹اردبیل
میلگرد آجدار ذوب آهن اردبیل
شاخه ۱۲ متری
۲۰تماس بگیرید۲۹.۶۳اردبیل
support-team

جهت مشاوره و خرید

با واحد فروش عصرآهن در تماس باشید...

واحد فروش۴۱۸۰ - ۰۴۱

نمودار تغییرات قیمت

 میلگرد اردبیل

میلگرد مناسب برای ساخت و ساز میلگردی است که استحکام کافی داشته باشد و مقاومت مناسبی در برابر نیروهای فشاری وارده نشان دهد. میلگرد اردبیل با داشتن مقاومت مناسب و کیفیت مورد تایید برای کارهای ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. میلگرد اردبیل با تولید میلگرد باکیفیت در تلاش است رضایت مصرف‌کننده را جلب نماید.

میلگرد اردبیل در دو استاندارد A2 و A3 و در چهار سایز 10، 12، 14 و 16 تولید می‌شود. روزانه قیمت میلگرد اردبیل در سایزهای موجود در وبسایت عصرآهن آپدیت می‌شود.

همچنین وزن میلگرد اردبیل نیز در کنار قیمت میلگرد اردبیل نوشته شده است تا مخاطب به اطلاعات مورد نیاز در مورد میلگرد ذوب آهن اردبیل دسترسی داشته باشد.

شما در هر کجای ایران که هستید می‌توانید میلگرد اردبیل را توسط عصرآهن تهیه نمایید، همچنین قیمت روز را به صورت لحظه‌ای در وبسایت بررسی نمایید.

میلگرد اردبیل از نوع آجدار بوده و تحت استاندارد  GOST 380(2005) ST 5SP و DIN 4881:2009 تولید می‌شود. این کارخانه با استفاده از شمش فولادی 5SP انواع میلگرد تولید می‌کند. این شمش‌ها در ابعاد 120×120 تا 150×150 وجود دارند. میلگرد اردبیل در بازار اینترنتی آهن و فولاد عصرآهن و نیز در انبارهای آهن‌آلات به فروش می‌رسد.

قیمت میلگرد اردبیل

قیمت میلگرد اردبیل توسط خود تولیدکننده روزانه ارائه می‌شود. با توجه به اینکه مجموعه عصرآهن رابطه مناسبی با تولیدکنندگان فولاد کشور دارد، قیمت روز کارخانجات را سریعا در سایت قرار می‌دهد. از این رو قیمت میلگرد اردبیل نیز روزانه و به صورت لحظه‌ای در سایت آپدیت شده و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد.

بنابراین برای بررسی قیمت میلگرد اردبیل می‌توانید به وب‌سایت عصرآهن مراجعه کنید و جدیدترین قیمت میلگرد اردبیل را ربررسی نمایید. همچنین می‌توانید برای اطلاع از نرخ‌ها و خرید میلگرد اردبیل با شماره 04133250280 در تماس باشید. 

مجتمع ذوب آهن اردبیل 

مجتمع ذوب آهن اردبیل یکی از تولیدکنندگان فولاد در زمینه تولید انواع مقاطع آهنی می‌باشد این کارخانه در سال 1384 در اردبیل آغاز به فعالیت کرده است. 

با توجه به اینکه محصولات تولیدی این کارخانه شامل تیرآهن، نبشی، میلگرد، شمش و ناودانی است ظرفیت تولید سالانه 300 هزار تن از بازار آهن را از آن خود کرده است. علاوه‌بر تولید انواع مقاطع فولادی، این مجموعه دارای خط ذوب و ریخته گری با میزان تولید 500 هزار تن در سال می‌باشد، به همین دلیل با نام ذوب آهن اردبیل نیز شناخته می‌شود. 

در فعالیت‌های قبلی مجتمع ذوب آهن اردبیل، گالوانیزه کردن ورق سیاه و روغنی همچنین تولید لوله گالوانیزه صنعتی و پروفیل مبلی به چشم می‌خورد. 

بیشترین تولید و تمرکز کارخانه ذوب آهن اردبیل بر تولید میلگرد است و در بازار آهن آلات با نام میلگرد اردبیل به فروش می‌رسد. میلگرد اردبیل با نام میلگرد اردبیل نیز شناخته می‌شود. محصولات این کارخانه براساس استانداردهای ملی و بین المللی ISIRI 3360، ISIRI 3765، ISIRI 7597  و  DIN 2394 تولید می‌شود. 

لازم به ذکر است شرکت ذوب آهن اردبیل در شهرستان نمین در استان اردبیل واقع شده است. از این رو دسترسی به میلگرد اردبیل برای شهرها و مناطق شمال‌غرب کشور بویژه شهرهای اطراف نمین مقرون به صرفه می‌باشد. چراکه هزینه ارسال در هزینه نهایی ثبت سفارش تاثیر خواهد گذاشت و هر چقدر مسافت کارخانه به محل تخلیه نزدیک‌تر باشد هزینه ارسال کمتر خواهد بود.

برای اطلاع از قیمت باربری میلگرد اردبیل تا آدرس مورد نظرتان با مجموعه تماس بگیرید، کارشناسان عصرآهن تمامی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار خواهند داد.

وزن میلگرد اردبیل

وزن یکی از اصلی‌ترین پارامترها در انتخاب میلگرد است. چرا که هم مقاومت و میزان تحمل نیروهای وارده را مشخص می‌کند و هم در قیمت میلگرد تاثیرگذار است. بنابراین قبل از خرید مقاطع آهنی بهتر است وزن آن را نیز در نظر بگیرید. وزن میلگرد اردبیل در صفحه پیش‌رو در جدول بالا نوشته شده است.

برای بررسی وزن میلگرد اردبیل و دیگر اطلاعات تکمیلی به جدول مراجعه کنید و یا با کارشناسان مجموعه در تماس باشید. به این ترتیب خرید مناسبی خواهید داشت. کارشناسان مجموعه تمامی اطلاعات مربوط به میلگرد اردبیل اعم از قیمت روز میلگرد اردبیل، وزن و سایزبندی آن را در اختیار شما قرار خواهد داد. 

همان‌طور که گفته شد کارخانه میلگرد اردبیل بیشتر میلگرد 14 و 16 را تولید می‌کند. قیمت میلگرد 16 اردبیل و میلگرد 14 اردبیل در جدول بالا مقابل نام محصول قرار داده شده است. 

خرید میلگرد اردبیل از عصرآهن

برای خرید میلگرد اردبیل از طریق شماره‌های 0414180 و یا شماره 04133250280 با مجموعه عصرآهن در تماس باشید، مشاوران ما بهترین راهنمای شما در خرید آهن‌آلات خواهند بود. 

لازم است بدانید که برای خرید مستقیم از کارخانه ذوب آهن اردبیل باید حداقل یک ظرفیت یعنی حدود 22 تن میلگرد اردبیل سفارش دهید، در غیر این صورت سفارش شما از انبارهای عصرآهن خریداری خواهد شد. در خرید مستقیم از خود کارخانه، بارگیری از درب کارخانه انجام می‌گیرد. باید خاطر نشان کرد قیمت میلگرد اردبیل به قیمت درب کارخانه در وبسایت عصرآهن قرار داده می‌شود.

نوسانات موجود در بازار آهن باعث می‌شود نتوان برای میلگرد اردبیل و دیگر مقاطع آهنی تولید شده قیمت ثابتی ارائه کرد اما با توجه به ارتباط قوی عصرآهن با شرکت ذوب آهن اردبیل، شما با مناسب‌ترین قیمت بازار آهن ثبت سفارش خواهید کرد.
 

کیفیت محصول :

ضعیفخوب

ارزش خرید نسبت به قیمت :

ضعیفخوب

زمان تحویل بار :

ضعیفخوب

سایر تولیدکنندگان

لیست همه تولیدکنندگان

نحوه خرید از عصرآهن

عصرآهن همکاری گسترده‌ای با تمام تولید کنندگان کشور دارد و طی سالیان متمادی عاملیت فروش رسمی کارخانجات ایران بوده است. برای خرید مستقیم از کارخانه کافی است با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.
با پشتیبانی تیم فروش در تمامی مراحل خرید مستقیم آهن از کارخانه شما یک خرید راحت و بی‌دردسر را تجربه خواهید کرد.

تماس با کارشناسان فروش

واحد فروش۳۳۲۵۰۲۸۰ - ۰۴۱
 • icon

  مرحله اول

  تماس با واحد فروش عصرآهن

 • icon

  مرحله دوم

  ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

  صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

 • icon

  مرحله سوم

  نحوه تسویه حساب

  واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

 • icon

  مرحله چهارم

  ارسال و تحویل بار

  صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

 • icon

  مرحله پنجم

  تسویه نهایی

  واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری