ذوب آهن اردبیل

مکان: اردبیل

ذوب آهن اردبیل یکی از کارخانجات تولید میلگرد در شمال‌غرب است که میلگرد آجدار A2 و A3 تولید می‌کند. درحال حاضر بیشترین تولیدات این کارخانه میلگرد سایز ۱۰ و ۱۲ می‌باشد.

ذوب آهن اردبیل

درباره ذوب آهن اردبیل

محصولات : میلگرد

کد پستی : -----

آدرس : اردبیل، شهر نمین، شهرک های صنعتی نوده   مشاهده روی نقشه

مجتمع ذوب آهن اردبیل 

مجتمع ذوب آهن اردبیل یکی از تولیدکنندگان فولاد در زمینه تولید انواع مقاطع آهنی می‌باشد این کارخانه در سال 1384 در اردبیل آغاز به فعالیت کرده است. 

با توجه به اینکه محصولات تولیدی این کارخانه شامل تیرآهن، نبشی، میلگرد، شمش و ناودانی است ظرفیت تولید سالانه 300 هزار تن از بازار آهن را از آن خود کرده است. علاوه‌بر تولید انواع مقاطع فولادی، این مجموعه دارای خط ذوب و ریخته گری با میزان تولید 500 هزار تن در سال می‌باشد، به همین دلیل با نام ذوب آهن اردبیل نیز شناخته می‌شود. 

در فعالیت‌های قبلی مجتمع ذوب آهن اردبیل، گالوانیزه کردن ورق سیاه و روغنی همچنین تولید لوله گالوانیزه صنعتی و پروفیل مبلی به چشم می‌خورد. 

بیشترین تولید و تمرکز کارخانه ذوب آهن اردبیل بر تولید میلگرد است و در بازار آهن آلات با نام میلگرد اردبیل به فروش می‌رسد. میلگرد اردبیل با نام میلگرد مهیار اردبیل نیز شناخته می‌شود. محصولات این کارخانه براساس استانداردهای ملی و بین المللی ISIRI 3360، ISIRI 3765، ISIRI 7597  و  DIN 2394 تولید می‌شود. 

لازم به ذکر است شرکت ذوب آهن اردبیل در شهرستان نمین در استان اردبیل واقع شده است. از این رو دسترسی به میلگرد اردبیل برای شهرها و مناطق شمال‌غرب کشور به‌ویژه شهرهای اطراف نمین مقرون به صرفه می‌باشد. چرا که هزینه ارسال در هزینه نهایی ثبت سفارش تاثیر خواهد گذاشت و هر چقدر مسافت کارخانه به محل تخلیه نزدیک‌تر باشد هزینه ارسال کمتر خواهد بود.

برای اطلاع از قیمت باربری میلگرد اردبیل تا آدرس مورد نظرتان با مجموعه عصرآهن (0414180) تماس بگیرید، کارشناسان عصرآهن تمامی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار خواهند داد.

این کارخانه قبلا با نام مهیار اردبیل فعالیت می‌کرد و بعدا به مجتمع ذوب آهن اردبیل تغییر نام یافت. مجتمع ذوب آهن اردبیل یکی از زیر مجموعه‌های شرکت فراطرح فولاد است. این شرکت با شناخت نیاز بازار و مصرف‌کننده، محصولات باکیفیتی به خریداران عرضه می‌کند.
 

ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

factories-banner

کدام تولیدکننده به شما نزدیک‌تر است؟

دسترسی بسیار آسان به موقعیت مکانی تولیدکنندگان فولاد ایران

مشاهده روی نقشه
برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.arrow
۴۱۸۰ - ۰۴۱