فولاد ناب تبریز

فولاد ناب تبریز

برای بررسی موجودی و قیمت محصولات فولاد ناب تبریز مانند نبشی، ناودانی و تیرآهن به وبسایت عصرآهن مراجعه کنید و یا با شماره 04133250280 تماس بگیرید.

محصولات : تیر‌آهن، نبشی، ناودانی

کد پستی :5375184385

آدرس : آذربایجان شرقی، شهر تبریز، کیلومتر 35 جاده آذرشهر، شهرک صنعتی سلیمی، انتهای بلوار اصلی، 30متری چهارم جنوبی، نبش 20 متری 57ام، پلاک 36.4

مشاهده قیمت محصولات
فولاد ناب تبریز

لیست قیمت تیر‌آهن فولاد ناب تبریز

تمامی قیمت‌ها با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده است.

نام محصولسایزطول شاخهکمترین قیمت(تومان)وزن تقریبی(کیلوگرم)محل بارگیری
تیرآهن IPE فولاد ناب تبریز
1412تماس بگیرید130تبریز
تیرآهن IPE فولاد ناب تبریز
1612تماس بگیرید170تبریز
تیرآهن IPE فولاد ناب تبریز
1812تماس بگیرید205تبريز

ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

نمودار تغییرات قیمت

 شرکت فولاد ناب تبریز 

شرکت فولاد ناب تبریز از پیشگامان برتر صنعت فولاد ایران در بخش خصوصی می‌باشد که بخش عمده‌ای از نیاز بازار فولاد را تامین می‌کند. از مهم‌ترین محصولات فولاد ناب تبریز می‌توان به نبشی‌های فولادی آن اشاره کرد که کاربرد گسترده‌ای در ساختمان سازی و ماشین‌سازی دارند و با بهره‌گیری از مدرن‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا تولید و عرضه می‌شود.  

فولاد ناب تبریز از جمله تولیدکنندگان انواع نبشی، ناودانی و تیرآهن با تنوع بالای محصول و رعایت استانداردهای ملی و جهانی است و به برند نبشی در سطح کشور معروف می‌باشد. در ادامه نحوه اطلاع از قیمت نبشی ناب تبریز را معرفی خواهیم کرد. 

در حال حاضر فولاد ناب تبریز 24000 تن در سال محصولات فولادی به بازار عرضه می‌کند و به واسطه ادغام با نورد ناب آذربایجان به یکی از بزرگ‌ترین تولیدکننده مقاطع فولادی (به غیر از میلگرد) در ایران تبدیل شده است.  

تاریخچه شرکت فولاد ناب تبریز  

شرکت فولاد ناب تبریز، در سال 1382 شمسی، با سرمایه گذاری مشترک خارجی کشور ترکیه با بهره برداری از توانمندی‌های صنعتی و علمی کشور جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکیه، در زمینی به وسعت ۶۰ هزار مترمربع واقع در شهرک سلیمی در ۳۵ کیلومتری غرب تبریز در مسیر جاده آذرشهر، به ثبت رسید. 

  فولاد ناب با نام اختصاری FTN در فاز اول پس از دو سال از آغاز فعالیت و بعد از عملیات اجرائی آماده سازی و فونداسیون خط تولید، با نصب و راه اندازی ماشین آلات پیشرفته در خطوط تولیدی، تولید آزمایشی خود را شروع کرد که دارای 20000 متر مربع فضای سر پوشیده شامل سالن‌های تولید، انبارها، امور اداری، سالن‌های غذاخوری و خانه بهداشت کارگری و کارگاه ابزار‌سازی می باشد.  

این شرکت اولین مجموعه خصوصی است که تاکنون در راستای حمایت از سمپوزیوم فولادی گام های موثری را برداشته است و در سال 1395 شمسی این مجموعه فولادی با هدف برقراری ارتباط میان کارشناسان و صنعتگران میزبان برگزاری سمپوزیوم فولادی شده است.  

در حال حاضر ۱۵ درصد از ظرفیت تولیدی کارخانه فولاد ناب تبریز به کشورهای همسایه مانند آذربایجان، پاکستان، افغانستان، گرجستان، ترکمنستان، ارمنستان، عراق صادر می‌گردد. بیشترین صادرات این مجموعه نبشی ناب تبریز، تیرآهن ناب تبریز و ناودانی ناب تبریز می‌باشد. 

  مجتمع نورد ناب آذربایجان از سال 1389 شمسی شرکت نورد ناب آذربایجان با نام اختصاری MNNA به عنوان زیرمجموعه اصلی از فولاد ناب تبریز، در زمینی به وسعت ۱۱۰ هزار مترمربع با ۲۵ هزار مترمربع فضای سرپوشیده شروع به تولید انواع تیرآهن، ناودانی و نبشی در سایزهای کوتاه و بلند نموده است.  

شرکت فولاد ناب تبریز و مجتمع نورد ناب آذربایجان ۴۰۰ نفر پرسنل آموزش دیده دارد که در دو شیفت کاری مشغول به کار هستند. ظرفیت تولیدی این مجموعه صنعتی بالغ بر ۳۶۰ هزار تن در سال است که بدین سبب این مجموعه جزو بزرگترین تولیدکنندگان تیرآهن، ناودانی و نبشی در استانداردهای ملی و جهانی محسوب می شود.  

محصولات فولاد ناب تبریز 

محصولات فولاد ناب تبریز تمام محصولات شرکت فولاد ناب تبریز براساس استانداردهای ملی ایران به شماره ۱۷۹۱ و ۱۳۹۶۸-۱ و ۴۴۷۷-۱ و ۱۶۳۴۸ و معمولا در شاخه‌های ۶ متری و ۱۲ متری تولید می‌شوند. فولاد ناب تبریز در زمینه تولید انواع نبشی، ناودانی و تیرآهن فعالیت می‌کند که در زیر در مورد مشخصات فنی هر محصول صحبت می‌کنیم.  

در حال حاضر مجتمع فولاد ناب تبریز بیش از 50 نوع محصول تولید می‌کند که بیشترین تنوع مربوط به تولید نبشی است. نبشی ناب تبریز یکی از مشهورترین انواع نبشی بال مساوی در سایزهای 30 تا 100 میلی‌متر می‌باشد.  

شرکت فولاد ناب تبریز قصد دارد که نبشی‌های سایز بزرگ برای مصارف صنعتی را نیز به خط تولید خود اضافه کند. تمامی نبشی‌های تولیدی این شرکت از استاندارد ملی به شماره ۱۳۹۶۸-۱ و استاندارد اروپایی ۱۰۰۵۶-۱ و استاندارد روسی ۸۵۱۰ پیروی می‌کنند و در حداقل تلرانس تولید می‌شوند.  

نبشی ناب تبریز 

نبشی ناب تبریز با ارتفاع و ضخامت‌اش نامگذاری می‌شود و اگر به لیست قیمت نبشی ناب تبریز در سایت عصرآهن نگاه کنید، متوجه نحوه‌ نامگذاری آن‌ها خواهید شد.  

برای مثال نبشی 3×40×40 و 6 متری فولاد ناب تبریز به این معنی است که ارتفاع بال این محصول هر کدام ۴0 میلی‌متر و ضخامت آن 3 میلی‌متر می‌باشد. نبشی ناب تبریز بیشتر برای مصارف ساختمانی، دکل‌سازی، توزیع و انتقال نفت و گاز تولید و به بازار عرضه می‌شوند.  

شما می‌توانید نبشی ناب تبریز را در سایزهای مختلف نیز از فولاد ناب سفارش دهید. برای بررسی قیمت نبشی ناب تبریز به وبسایت عصرآهن مراجعه کرده و با تماس از طریق 04133250280 خرید خود را ثبت کنید. 

ناودانی ناب تبریز 

ناودانی بالدار یکی دیگر از محصولات فولاد ناب تبریز است که با کیفیت و خواص مکانیکی بسیار عالی در سایزهای متفاوت و با تلرانس‌های بسیار دقیق تولید می‌شود. ناودانی ناب تبریز در هر دو نوع سبک و سنگین و بر اساس استاندارد ملی شماره ۴۴۷-۱ و همچنین استاندارد روسی GOST 8240 : 1997 برای ناودانی‌های سبک و استاندارد اروپایی DIN EN 1026-1 : 2009 برای ناودانی‌های سنگین تولید می‌شود.  

هر دو نوع ناودانی سبک و سنگین در سایزهای 80 تا 160 به بازار عرضه می‌شوند اما این امکان وجود دارد که ناودانی‌ فولاد ناب تبریز را در سایز مورد نیازتان از کارخانه سفارش دهید.  

ناودانی بال شیبدار در سازه‌های فلزی صنعتی، ساختمانی، قالب‌های بتن و نیروگاهی، سدسازی، پل‌سازی و انتقال نفت و گاز کاربرد دارند. تولید ناودانی در سایزهای 60، 180، 200 طبق استانداردهای روسی و اروپایی از برنامه‌های آتی شرکت فولاد ناب تبریز می‌باشد.  

تیرآهن ناب تبریز 

تیرآهن ناب تبریز در انواع تیرآهن سبک و نیمه سبک در سایزهای مختلف به تولید می‌رسد. این شرکت به عنوان تامین‌کننده قابل اعتمادی برای متقاضیان تیرآهن در بازار آهن آلات شناخته می‌شود.  

در حال حاضر تیرآهن شرکت فولاد ناب تبریز بر اساس استاندارد ملی به شماره ۱۷۹۱ و نیز تیرآهن‌های گرم نوردیده نیمه سبک بال نیم پهن موازی بر اساس استاندارد ملی شماره ۱۶۳۴۸ و در سایزهای 100، 120، 140، 160 میلی‌متر در حال تولید می‌باشند.
 

تولید تیرآهن IPE در سایزهای 120، 180، 200 و تیرآهن هاش در سایزهای متنوع از برنامه‌هایی آینده فولاد ناب تبریز است.  

قیمت نبشی ناب تبریز و همچنین ناودانی و تیرآهن ناب تبریز به صورت روزانه در سایت عصرآهن قرار داده می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر وب‌سایت را بررسی نمایید. 

خطوط تولید فولاد ناب تبریز شامل موارد زیر می‌باشد: کوره‌های پیش گرم، بسترهای خنک کننده، استندهای نورد، تجهیزات عملیات نهایی، ماشین‌های تابگیری، بسته‌بندی اتوماتیک در کوره‌های پیشگرم خطوط نورد، دما و فشار توسط سیستم اتوماسیون مرکزی کنترل می‌شوند که از اتلاف انرژی و اکسیداسیون شمش جلوگیری به عمل می‌آید.  

به دلیل اینکه کوره‌ها از نوع فشاری هستند بیلت‌هایی با طول ۴ متر تا ۶ متر در آنها استفاده می‌گردد. خط تولید، نبشی با سایز ۳۰ میلی متر تا ۸۰ میلی متر و خط دو مقاطع سنگین، مانند ناودانی و تیرآهن تولید می‌کند.  

در شرکت فولاد ناب تبریز به وسیله‌ی سیستم‌های مداربسته پیشرفته، آب صنعتی که در خطوط نورد استفاده شده و دارای استخرهایی به حجم 2 هزار مترمکعب است، از ورود هرگونه آلاینده‌های مضر به محیط زیست، جلوگیری به عمل می‌آید.  

شرکت فولاد ناب تبریز جزو معدود شرکت‌های فولاد در بخش خصوصی کشور است که اقدام به تاسیس واحد کنترل کیفی و توسعه فرایندها نموده است و موفق به دریافت گواهی کنترل کیفی و توسعه فرایندها و پروانه تحقیق و توسعه از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گردیده است.  

گواهینامه‌ها و تقدیرنامه‌های دریافتی فولاد ناب تبریز 

شرکت فولاد ناب در سال ۲۰۰۷ میلادی موفق شد از شرکت گواهی کننده DQS کشور آلمان به اخذ گواهینامه های رسمی ISO1002:2014 ،ISO9001 ،ISO14001 ،OHSAS18001  در زمینه مدیریت کیفیت، بهداشت حرفه ای، محیط زیست و مدیریت ایمنی شود.  

آزمایشگاه تخصصی فولاد ناب تبریز  

فولاد ناب تبریز خواص مکانیکی محصولات، شامل خمش، کشش، سختی، متالوگرافی و ساختار فلزات و نیز آنالیز شیمیایی آنها را توسط تجهیزات پیشرفته ای جهت اطمینان از انطباق مشخصات فنی و کیفی محصولات تولید شده خود با الزامات و استانداردهای مطرح ملی و بین المللی، در آزمایشگاه خود مورد آزمایش و بررسی قرار می‌دهد.  

این شرکت با توجه به رضایت مشتریان و عملکرد مبتنی بر اصول و موازین صحیح تولید و تجارت توانسته است نامی نیک و شناخته شده در بین مصرف کنندگان و مشتریان در اقصی نقاط داخل کشور بدست آورد و با همت کارکنان و پرسنل زحمت کش و پر تلاش خود به عنوان نامی ماندگار بر تارک صنعت فولاد کشور برای همیشه درخشیده و با ایجاد صدها شغل مستقیم و غیرمستقیم خدمتی هر چند کوچک را به مردم این مرز و بوم هدیه دهد.  

امتیاز تولیدکننده

3 از 5

1 نفر رای داده‌اند

کیفیت محصول

3

ارزش خرید نسبت به قیمت

3

زمان تحویل بار

3

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را برای این تولیدکننده بنویسید...

سایر تولیدکنندگان

تولیدکنندگانی که به کارخانه فولاد ناب تبریز نزدیک هستند!