login
ورود
04133250280 با ما در تماس باشید
phone
مجتمع نورد آریان فولاد مجتمع نورد آریان فولاد

نورد آریان فولاد

مدیر عامل : بهمن قاسمی
صاحب کارخانه : قاسمی
فاکس : 02144449274
تلفن : 02858433603
آدرس : جاده اشتهارد بوئین زهرا، 10 کیلومتر بعد از شهرک صنعتی اشتهارد، کارخانه نورد آریان فولاد
کد پستی : -

شرکت نورد آریان فولاد یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خصوصی فولاد در ایران است که در ۱۸ خرداد ۱۳۸۵ شمسی با شعار "آینده میهنمان را به استحکام فولاد خواهیم ساخت"، افتتاح گردید و در حال حاضر مقاطعی از قبیل تیرآهن، نبشی، ناودانی، ریل و میلگرد تولید می کند.
شرکت نورد آریان فولاد برای بیش از هزار نفر به صورت مستقیم اشتغال زایی موثر کرده است که حدود هشتاد درصد پرسنل نورد آریان فولاد را مردم شریف بوئین زهرا در بخش مرکزی شهرستان بویین‌ زهرا در استان قزوین تشکیل می دهند و با این تفاسیر آریان فولاد یکی از بزرگترین کارآفرینان در این منطقه به شمار می رود و در صورت بهره برداری فازهای توسعه، پرسنلش پانصد نفر افزایش خواهد یافت.

همه محصولات شرکت آریان فولاد، براساس استانداردهای ‌ایزو ۱۰۰۱و ایزو ۹۰۰۱ تولید می گردد.
همانطور که می دانید شرکت نورد آریان فولاد ابتدا کارخود را با تولید نبشی ۱۳۰×۱۳۰ آغاز کرد که تولید نبشی ۱۳۰×۱۳۰ برای اولین بار در خاورمیانه توسط کارخانه آریان فولاد انجام شد و کشور را از واردات این کالا بی نیاز نمود.

این شرکت دارای یک کوره ذوب القایی ۲۰ تنی است و یک کوره دیگر نیز در حال نصب دارد و با تولید نبشی‌های خاص فولادی که مورد نیاز صنایع بزرگ مثل برق، مخابرات، نفت و... است، به جمع کشورهای پیشرفته تولید کننده این نوع نبشی ها پیوسته است.


اطلاع از آخرین ==>> قیمت میلگرد آریان فولاد امروز (بویین زهرا)


محصولات تولیدی شرکت نورد آرین فولاد شامل تیرآهن بال پهن و تیرآهن بال نازک و تیرآهن H و تیرآهن I، انواع نبشی بال مساوی تا سایز 30 و نبشی نامساوی تا سایز ۳۰، انواع ناودانی تا مقاطع سنگین، ریل‌های سبک و نیمه سنگین قابل کاربرد در خطوط ریلی سبک و ریل‌های سبک و نیمه سنگین قابل کاربرد در خطوط ریلی نیمه سنگین، انواع ریل‌های آسانسور، انواع میلگرد ساده و آجدار از سایز ۸ الی ۳۲، انواع میلگردهای مفتولی، شمش های فولادی جهت مصرف داخلی خطوط نورد آریان فولاد را می توان اشاره نمود.

شرکت نورد آریان فولاد در مرداد ماه سال ۱۳۸۵ وارد بورس فلزات تهران شد و قصد دارد محصولاتش را به کشورهای منطقه به‌ ویژه عراق، ترکیه، افغانستان، ارمنستان و... داشته باشد.
کارخانه آریان فولاد به آدرس کیلومتر ۱۴ جاده بویین زهرا اشتهارد می باشد و شامل دو سایت جداگانه با فاصله حدود یک کیلومتر از یکدیگر قرار دارند.
شرکت نورد آریان فولاد از لحاظ موقعیت جغرافیایی نزدیکترین فاصله را تا بازار مصرف تهران و نیز تا مبادی ورودی شمال کشور دارد.

در نتیجه، موقعیت خیلی مناسب منطقه باعث کاهش هزینه حمل و نقل های جاده ای و کاهش ایجاد آلودگی های محیطی گردیده و در نهایت بیشترین صرفه جویی در زمان و انرژی را به ارمغان آورده است و بهره وری افزایش پیدا کرده است.

 

اطلاع از آخرین ==>> قیمت محصولات آریان فولاد

 

کانال تلگرام قیمت محصولات نورد آریان فولاد ==>> asreahancom@
تلفن مشاوره از کارشناسان عصر آهن جهت خرید محصولات نورد آریان فولاد: 33250280-041

 

لیست دانشنامه های مرتبط جهت مطالعه و افزایش اطلاعات:

همه چیز درباره نبشی
همه چیز درباره میلگرد
همه چیز درباره تیرآهن

لیست فروشندگان
نام فروشگاه
محل فعالیت
شماره تماس
پست الکترونیکی
خیابان امام، مابین فلکه دانشگاه و چهارراه آبرسان، برج تجاری بلور، واحدB6
خیابان امام، چهارراه آبرسان، بالاتر از هلال احمر، برج بلور، واحد 6B
لیست مقایسه
    تماس با عصر آهن
    تماس با عصر آهن