نورد آریان فولاد

البرز

کارخانه آریان فولاد در جاده بوئین زهرا قرار دارد و شامل دو سایت جداگانه با فاصله حدود یک کیلومتر از یکدیگر است؛ این کارخانه انواع مقاطع فولادی تولید می‌کند.

نورد آریان فولاد

درباره نورد آریان فولاد

محصولات : میلگرد، نبشی، تیر‌آهن

کد پستی : -----

آدرس : البرز، شهر اشتهارد، جاده اشتهارد بوئین زهرا، 10 کیلومتر بعد از شهرک صنعتی اشتهارد، کارخانه نورد آریان فولاد   مشاهده روی نقشه

درباره نورد آریان فولاد

شرکت نورد آریان فولاد یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان خصوصی فولاد در ایران است که در ۱۸ خرداد ۱۳۸۵ شمسی با شعار "آینده میهنمان را به استحکام فولاد خواهیم ساخت"، افتتاح گردید. در حال حاضر نورد آرین فولاد مقاطعی از قبیل تیرآهن، نبشی، ناودانی، ریل و میلگرد تولید می‌کند.

این شرکت برای بیش از هزار نفر به صورت مستقیم اشتغال‌زایی موثر کرده است که حدود هشتاد درصد پرسنل نورد آریان فولاد را مردم شریف بوئین زهرا در بخش مرکزی شهرستان بویین‌ زهرا در استان قزوین تشکیل می دهند و با این تفاسیر آریان فولاد بوئین زهرا یکی از بزرگترین کارآفرینان در این منطقه به شمار می‌رود. 

 و در صورت بهره برداری فازهای توسعه، پرسنل این کارخانه پانصد نفر افزایش خواهد یافت. لازم به ذکر است میلگرد آریان فولاد و دیگر محصولات آن، براساس استانداردهای ‌ایزو ۱۰۰۱و ایزو ۹۰۰۱ تولید می گردد. در ادامه روش اطلاع سریع از قیمت میلگرد آریان فولاد را معرفی خواهیم کرد.

 همان طور که می‌دانید شرکت نورد آریان فولاد ابتدا کار خود را با تولید نبشی ۱۳۰×۱۳۰ آغاز کرد که تولید نبشی ۱۳۰×۱۳۰ برای اولین بار در خاورمیانه توسط کارخانه آریان فولاد انجام شد و کشور را از واردات این کالا بی‌نیاز نمود. این تولیدکننده بعد از نبشی به تولید سایر محصولات نظیر میلگرد آریان فولاد بوئین زهرا و تیرآهن پرداخت.

نورد آریان فولاد بوئین زهرا دارای یک کوره ذوب القایی ۲۰ تنی است و یک کوره دیگر نیز در حال نصب دارد و با تولید نبشی‌های خاص فولادی که مورد نیاز صنایع بزرگ مثل برق، مخابرات، نفت و... است، به جمع کشورهای پیشرفته تولیدکننده این نوع نبشی‌ها پیوسته است. 

موقعیت جغرافیایی نورد آریان فولاد

کارخانه آریان فولاد در کیلومتر ۱۴ جاده بوئین زهرا اشتهارد قرار دارد و شامل دو سایت جداگانه با فاصله حدود یک کیلومتر از یکدیگر است. شرکت نورد آریان فولاد از لحاظ موقعیت جغرافیایی نزدیک‌ترین فاصله را تا بازار مصرف تهران و نیز تا مبادی ورودی شمال کشور دارد. 

در نتیجه، موقعیت خیلی مناسب منطقه باعث کاهش هزینه حمل و نقل‌های جاده‌ای و کاهش ایجاد آلودگی‌های محیطی گردیده و در نهایت بیشترین صرفه‌جویی در زمان و انرژی را به ارمغان آورده است بنابراین بهره‌وری افزایش پیدا کرده است.

خرید میلگرد آریان فولاد از خود کارخانه برای مناطق نزدیک به این کارخانه مقرون‌به‌صرفه‌تر از انبار خواهد بود. همچنین ارسال به مناطق نزدیک هزینه ارسال کمتری خواهد داشت.

محصولات تولیدی شرکت نورد آرین فولاد

تیرآهن بال پهن و تیرآهن بال نازک

تیرآهن H 

تیرآهن I 

انواع نبشی بال مساوی تا سایز 30 

نبشی بال نامساوی تا سایز ۳۰

انواع ناودانی 

ریل‌های سبک و نیمه سنگین (قابل کاربرد در خطوط ریلی سبک، خطوط ریلی نیمه سنگین) 

انواع ریل‌های آسانسور

انواع میلگرد ساده و آجدار از سایز ۸ الی ۳۲

انواع میلگردهای مفتولی

شمش های فولادی جهت مصرف داخلی  

در حال حاضر در این کارخانه میلگرد، نبشی و ناودانی تولید می‌کند.


ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

factories-banner

کدام تولیدکننده به شما نزدیک‌تر است؟

دسترسی بسیار آسان به موقعیت مکانی تولیدکنندگان فولاد ایران

مشاهده روی نقشه