login
ورود
04133250280 با ما در تماس باشید
phone
گروه صنعتی درپاد تبریز گروه صنعتی درپاد تبریز

گروه صنعتی درپاد تبریز (درشاهین)

مدیر عامل : درج نشده است
صاحب کارخانه : محمدرضا زنوزی
فاکس : 04133467516
تلفن : 04133467511
آدرس : آذربایجان شرقی، جاده تبریز-آذرشهر، کیلومتر 6 جاده جزیره اسلامی
کد پستی : درج نشده است

کارخانجات گروه صنعتی درپاد تبریز در سال 1380 در زمینی به مساحت 50 هکتار با هدف تولید ورق گالوانیزه، انواع قوطی های مربع و ساختمانی، انواع لوله های گالوانیزه، صنعتی، صنعتی، مبلی، آبرسانی، انواع پروفیل های باز و بسته، گاردریل و مقاطع خاص از جمله بیضی با ظرفیت سالانه 710 هزار تن تاسیس شد.
در راستای اجرای طرح های توسعه ای، تولید انواع میلگرد آجدار را با بهره گیری از کارشناسان مجرب این صنعت با ظرفیت 350 هزار تن در سال را به محصولات تولید شده خود اضافه کرد که ظرفیت و توان کل خطوط تولیدی به بیش از یک میلیون تن در سال افزایش پیدا کرد.
کنترل و تضمین کیفیت گروه صنعتی درپاد تبریز با توجه به تعهد، اعتبار و اشتهار گروه صنعتی درپاد تبریز در زمینه تولیداتی با کیفیت بالا و رعایت آخرین استانداردهای ملی و بین المللی، کلیه محصولات تولیدی شرکت از بالاترین سطح کیفیت برخوردار بوده و مدیریت شرکت، این حسن شهرت خود نزد مصرف کنندگان را همانند سرمایه ای ارزشمند دانسته و به طور مستمر برای حفظ و استمرار و ارتقاء آن می کوشد.

 

استانداردهای گروه صنعتی درپاد تبریز (درشاهین)

واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه گروه صنعتی درپاد تبریز با در اختیار داشتن تجهیزات مدرن آزمایشگاهی و کارشناسان مجرب، با ایجاد معیارهای معتبر در روش های اجرایی و دستورالعمل ها جهت حصول اطمینان از پیاده نمودن الزامات استاندارد بر اساس نیازمندی های مشتریان، کلیه آزمون های مکانیکی، شیمیایی را برای تولید محصولات فولادی مطابق با استانداردهای ملی مهیا نموده است.

استاندارد های کسب شده توسط گروه صنعتی درپاد تبریز:
- استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفیت ایزو 2008-9001 برای تولید میلگرد آجدار، لوله و پروفیل فولادی، لوله و ورق گالوانیزه
- استاندارد بین المللی سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی 2007-18001 OHSAS
- استاندارد ملی ایران شماره ISIRI 3132 برای تولید انواع میلگرد آجدار
- استاندارد ملی ایران شماره ISIRI 3765 برای لوله های آبرسانی
- استاندارد ملی ایران شماره ISIR 7597 برای ورق گالوانیزه

لیست فروشندگان
نام فروشگاه
محل فعالیت
شماره تماس
پست الکترونیکی
خیابان امام، مابین فلکه دانشگاه و چهارراه آبرسان، برج تجاری بلور، واحدB6
لیست مقایسه
    تماس با عصر آهن
    تماس با عصر آهن