login
ورود
04133250280 با ما در تماس باشید
phone
مجمع فولاد ناب تبریز مجمع فولاد ناب تبریز

فولاد ناب تبریز

مدیر عامل : کریم رحیمی
صاحب کارخانه : بهرام محقق
فاکس : 04134328509
تلفن : 04134328500
آدرس : آذربایجان شرقی، کیلومتر 35 جاده آذرشهر، شهرک صنعتی سلیمی، انتهای بلوار اصلی، 30متری چهارم جنوبی، نبش 20 متری 57ام، پلاک 36.4
کد پستی : 5375184385

از پیشگامان برتر صنعت فولاد ایران در بخش خصوصی، شرکت فولاد ناب تبریز می باشد.
شرکت فولاد ناب تبریز، در سال 1382 شمسی، با سرمایه گذاری مشترک خارجی کشور ترکیه با بهره برداری از توانمندی های صنعتی و علمی کشور جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکیه، در زمینی به وسعت ۶۰ هزار مترمربع واقع در شهرک سلیمی در ۳۵ کیلومتری غرب تبریز در مسیر جاده آذرشهر، به ثبت رسید.

فولاد ناب با نام اختصاری FTN در فاز اول پس از دو سال از آغاز فعالیت و بعد از عملیات اجرائی آماده سازی و فونداسیون خط تولید، با نصب و راه اندازی ماشین آلات پیشرفته در خطوط تولیدی، تولید آزمایشی خود را شروع کرد که دارای 20000 متر مربع فضای سر پوشیده شامل سالن های تولید، انبارها، امور اداری، سالن های غذا خوری و خانه بهداشت کارگری و کارگاه ابزار‌سازی می باشد.
این شرکت اولین مجموعه خصوصی است که تا کنون در راستای حمایت از سمپوزیوم فولادی گام های موثری را برداشته است و در سال 1395 شمسی این مجموعه فولادی با هدف برقراری ارتباط میان کارشناسان و صنعتگران میزبان برگزاری سمپوزیوم فولادی شده است.

از مهم ترین محصولات فولاد ناب تبریز، نبشی های فولادی می باشد که از کاربردهای گسترده آنها می توان به صنایع ساختمان سازی، ماشین سازی اشاره نمود که این شرکت را به برند نبشی در سطح کشور معروف کرده است.
در حال حاضر ۱۵ درصد از ظرفیت تولیدی کارخانه فولاد ناب تبریز به کشورهای همسایه مانند آذربایجان، پاکستان، افغانستان، گرجستان، ترکمنستان، ارمنستان، عراق صادر می گردد.

 

اطلاع از آخرین ==>> قیمت ناودانی فولاد ناب تبریز
اطلاع از آخرین ==>> قیمت تیرآهن فولاد ناب تبریز
اطلاع از آخرین ==>> قیمت نبشی فولاد ناب تبریز

 

مجتمع نورد ناب آذربایجان

از سال 1389 شمسی شرکت نورد ناب آذربایجان با نام اختصاریMNNA  به عنوان زیرمجموعه اصلی از فولاد ناب تبریز، در زمینی به وسعت ۱۱۰ هزار مترمربع با ۲۵ هزار مترمربع فضای سرپوشیده شروع به تولید انواع تیرآهن، ناودانی و نبشی در سایزهای کوتاه و بلند نموده است.

شرکت فولاد ناب تبریز و مجتمع نورد ناب آذربایجان ۴۰۰ نفر پرسنل آموزش دیده دارد که در دو شیفت کاری مشغول به کار هستند.
ظرفیت تولیدی این مجموعه صنعتی بالغ بر ۳۶۰ هزار تن در سال است که بدین سبب این مجموعه جزو بزرگترین تولیدکنندگان تیرآهن، ناودانی و نبشی در استانداردهای ملی و جهانی محسوب می شود. 

 

محصولات فولاد ناب تبریز و لیست قیمت فولاد ناب تبریز

تمام محصولات شرکت فولاد ناب تبریز براساس استانداردهای ملی ایران به شماره ۱۷۹۱ و ۱۳۹۶۸-۱ و ۴۴۷۷-۱ و ۱۶۳۴۸ و معمولا در شاخه های ۶ متری و ۱۲ متری تولید می شوند.
به صورت کلی، در حال حاضر حدود 50 نوع محصول تولید می‌کند که 47 مورد آن به محصولات نظیر نبشی و ناودانی اختصاص می‌یابد و سه محصول دیگر در حوزه تیرآهن تولید می‌شوند.

 

ناودانی ناب تبریز

شرکت فولاد ناب تبریز، ناودانی های خود را بر اساس استاندارد ملی شماره ۴۴۷-۱ و همچنین استاندارد روسی GOST 8240 : 1997 برای ناودانی های سبک و استاندارد اروپایی DIN EN 1026-1 : 2009 برای ناودانی های 80، 100، 120، 140، 160 میلی متر تولید می کند.

اطلاع از آخرین ==>> قیمت روز ناودانی فولاد ناب تبریز

 

تیرآهن ناب تبریز

در حال حاضر تیرآهن شرکت فولاد ناب تبریز بر اساس استاندارد ملی به شماره ۱۷۹۱ و نیز تیرآهن های گرم نوردیده نیمه سبک بال نیم پهن موازی بر اساس استاندارد ملی شماره ۱۶۳۴۸ در حال تولید می باشد که این شرکت قادر به تولید تیرآهن های گرم نوردیده بال نیم پهن موازی 100، 120، 140، 160 میلی متر می باشد.

اطلاع از آخرین ==>> قیمت روز تیرآهن فولاد ناب تبریز

 

نبشی ناب تبریز

نبشی های بال مساوی 2۰ تا ۱2۰ میلی متر فولاد ناب تبریز، بر اساس استاندارد ملی به شماره ۱۳۹۶۸-۱ و استاندارد اروپایی ۱۰۰۵۶-۱ و استاندارد روسی۸۵۱۰، تولید می شود.

خطوط تولید فولاد ناب تبریز شامل موارد زیر می باشد:
- کوره های پیش گرم
- بسترهای خنک کننده
- استندهای نورد
- تجهیزات عملیات نهایی
- ماشین های تابگیری 
- بسته بندی اتوماتیک

اطلاع از آخرین ==>> قیمت روز نبشی فولاد ناب تبریز

درکوره های پیشگرم خطوط نورد، دما و فشار توسط سیستم اتوماسیون مرکزی کنترل می شوند که از اتلاف انرژی و اکسیداسیون شمش جلوگیری به عمل می آید. به دلیل اینکه کوره ها از نوع فشاری هستند بیلت هایی با طول ۴ متر تا ۶ متر در آنها استفاده می گردد. 

خط یک تولید، نبشی با سایز ۳۰ میلی متر تا ۸۰ میلی متر تولید می کند
خط دو مقاطع سنگین، مانند ناودانی و تیرآهن تولید می کند
در شرکت فولاد ناب تبریز به وسیله ی سیستم های مداربسته پیشرفته، آب صنعتی که در خطوط نورد استفاده شده و دارای استخرهایی به حجم 2 هزار مترمکعب است، از ورود هرگونه آلاینده های مضر به محیط زیست، جلوگیری به عمل می آید.

شرکت فولاد ناب تبریز جزو معدود شرکت های فولاد در بخش خصوصی کشور است که اقدام به تاسیس واحد کنترل کیفی و توسعه فرایندها نموده است و موفق به دریافت گواهی کنترل کیفی و توسعه فرایندها و پروانه تحقیق و توسعه از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گردیده است.

 

گواهینامه ها و تقدیرنامه های دریافتی فولاد ناب تبریز

شرکت فولاد ناب در سال ۲۰۰۷ میلادی موفق شد از شرکت گواهی کننده DQS کشور آلمان به اخذ گواهینامه های رسمی ISO1002:2014 ،ISO9001 ،ISO14001 ،OHSAS18001 در زمینه مدیریت کیفیت، بهداشت حرفه ای، محیط زیست و مدیریت ایمنی گردید.

 

آزمایشگاه تخصصی فولاد ناب تبریز

این شرکت خواص مکانیکی محصولات، شامل خمش، کشش، سختی، متالوگرافی و ساختار فلزات و نیز آنالیز شیمیایی آنها را توسط تجهیزات پیشرفته ای جهت اطمینان از انطباق مشخصات فنی و کیفی محصولات تولید شده خود با الزامات و استانداردهای مطرح ملی و بین المللی، در آزمایشگاه خود مورد آزمایش و بررسی قرار می دهد.

این شرکت با توجه به رضایت مشتریان و عملکرد مبتنی بر اصول و موازین صحیح تولید و تجارت توانسته است نامی نیک و شناخته شده در بین مصرف کنندگان و مشتریان در اقصی نقاط داخل کشور بدست آورد و با همت کارکنان و پرسنل زحمت کش و پر تلاش خود به عنوان نامی ماندگار بر تارک صنعت فولاد کشور برای همیشه درخشیده و با ایجاد صدها شغل مستقیم و غیرمستقیم خدمتی هر چند کوچک را به مردم این مرز و بوم هدیه دهد.

 

اطلاع از آخرین ==>> قیمت ناودانی ناب تبریز
اطلاع از آخرین ==>> قیمت تیرآهن ناب تبریز
اطلاع از آخرین ==>> قیمت نبشی ناب تبریز

 

کانال تلگرام قیمت ناودانی، تیرآهن و نبشی فولاد ناب تبریز ==>> asreahancom@
تلفن مشاوره از کارشناسان عصر آهن جهت خرید ناودانی، تیرآهن و نبشی فولاد ناب تبریز: 33250280-041

 

شماره تماس واحد فروش فولاد ناب تبریز : ۰۴۱۳۴۳۲۸۷۶۰
شماره تماس کارخانه فولاد ناب تبریز : ۰۴۱۳۴۳۲۸۵۰۰

 

لیست دانشنامه های مرتبط جهت مطالعه و افزایش اطلاعات :

همه چیز درباره ناودانی
همه چیز درباره تیرآهن
همه چیز درباره نبشی

لیست فروشندگان
نام فروشگاه
محل فعالیت
شماره تماس
پست الکترونیکی
خیابان امام، مابین فلکه دانشگاه و چهارراه آبرسان، برج تجاری بلور، واحدB6
خیابان امام، چهارراه آبرسان، بالاتر از هلال احمر، برج بلور، واحد 6B
لیست مقایسه
    تماس با عصر آهن
    تماس با عصر آهن