مجتمع فولاد سازان دقیقی هشترود

مکان: آذربایجان شرقی

فولاد هشترود دقیقی از تولیدکنندگان فولاد در آذربایجان شرقی بوده که از دهه 80 شروع به فعالیت کرده است. اصلی‌ترین محصول تولیدی این کارخانه میلگرد است.

مجتمع فولاد سازان دقیقی هشترود

درباره مجتمع فولاد سازان دقیقی هشترود

محصولات : میلگرد

کد پستی : -----

آدرس : آذربایجان شرقی، شهر هشترود، شهرک صنعتی هشترود   مشاهده روی نقشه

تاریخچه فولاد دقیقی هشترود   

فولاد هشترود دقیقی (سهامی خاص)، در سال 1385 در زمینی به مساحت 45 هزار مترمربع و با هدف تولید مقاطع فولادی در شهرستان هشترود در استان آذربایجان شرقی تاسیس شد.   

در ابتدای تاسیس این مجتمع، به دلیل مسائلی چون مشکلات زیست محیطی، وقفه‌ای در روند ساخت و بهره برداری از این مجموعه ایجاد شد که در نهایت با پیگیری و بررسی مسئولان مربوطه و همچنین با سرمایه گذاری اولیه در حدود 60 میلیارد تومان به بهره برداری رسید.  

فولاد دقیقی هشترود برای تولید میلگرد با سرمایه اولیه 40 میلیارد تومان هزینه خرید زمین، 60 میلیون یورو هزینه خرید ماشین آلات و خرید تجهیزات خطوط تولید نورد، 60 میلیارد تومان هزینه رفع موانع زیست محیطی و... توانست مشکلات مربوطه را پشت سر گذارد.  

در نهایت این کارخانه با سرمایه گذاری‌های بخش خصوصی، تاسیس و در سال 1396 با تجهیز به آخرین تکنولوژی نورد فولاد، افتتاح و به بهره برداری رسید. هدف از تاسیس فولاد دقیقی هشترود تولید میلگرد آجدار در سایزهای مختلف بود که امروزه به تحقق نشسته است.

موسس و مدیرعامل کارخانه فولاد هشترود، آقای مصطفی دقیقی، از سال 1371 فعالیت‌های کلیدی خود در زمینه فولاد را آغاز کرد و اقدامات لازم برای تولید میلگرد هشترود انجام شد. 

در نهایت بعد از حدود دو دهه فعالیت و تلاش مستمر در این زمینه، موفق به تاسیس کارخانه‌ای عظیم در زمینه تولید مقاطع فولادی در شهرستان هشترود گردید البته عمده تولید این کارخانه میلگرد هشترود می‌‎باشد.  

این شهرستان به دلیل شرایط و موقعیت مکانی مناسب خود، محل مناسبی برای یک کارخانه فولادسازی به شمار می رود.  هدف از تاسیس این شرکت، تولید میلگرد و مقاطع فولادی جهت رفع نیازهای استانی و تکمیل سبد محصولات فولادی کشور می‌باشد.  

امکان ارسال میلگرد هشترود به تمام نقاط کشور وجود دارد چرا که وجود راه‌های ارتباطی مناسب، زمینه‌ساز حمل‌ونقل محصولات تولیدی به نقاط مختلف کشور شده است. با توجه به پیش بینی‌های صورت گرفته، فولاد دقیقی هشترود، در آینده‌ای نه چندان دور قادر به ارسال حدود 800 محموله در روز به بخش‌های مختلف کشور خواهد بود.  

اقدامات و افتخارات فولاد دقیقی هشترود 

 امروزه تولید و مصرف فولاد، یکی از شاخص‌های اصلی توسعه یافتگی کشورها به شمار می‌آید. همچنین، حضور صنعت فولاد در یک منطقه بر فرآیند توسعه، اشتغال زایی و تجارت آن منطقه تاثیر به سزایی دارد. بر همین اساس، فولاد دقیقی هشترود که با هدف ایجاد اشتغال و تامین نیازهای صنعت فولاد کشور احداث شده، در چند فاز به بهره برداری رسیده است.  

این مجموعه، زمینه ی اشتغال 2400 نفر نیروی بومی و غیر بومی به صورت مستقیم و غیر مستقیم را فراهم کرده و هم چنین پیش بینی می شود با بهره برداری از خطوط تولیدی جدید و افزایش تجهیزات کارخانه، نزدیک به 500 نیروی دیگر نیز به مجموعه اضافه گردد.  

این کارخانه، با بیش از 30 سال تجربه و پشتوانه در صنعت فولاد و با تولید سالانه 250 هزار تن انواع میلگرد آجدار در سایزهای 8 الی 32 و انواع میلگرد  A2، A3 و A4 به عنوان برترین صادرکننده میلگرد در ایران شناخته شده است.  

مجتمع دقیقی هشترود با استفاده از آخرین تکنولوژی موجود در این صنعت و با سرلوحه قرار دادن حقوق مشتریان و ارج نهادن به خواسته هایشان موفق به حق درج علامت اختصاری فولاد هشترود (FSDCT) بر روی میلگرد های تولیدی این کارخانه گشته و از دیگر کارخانه ها متمایز شده است.  

با کنترل این نام اختصاری حک شده بر شاخه میلگرد هشترود می‌توان از باکیفیت بودن آن اطمینان حاصل کرد. کیفیت میلگرد هشترود نشان دهنده تلاش و پشتکار مجموعه در تولید محصولات فولادی می‌باشد.  

  

چشم انداز و خط مشی فولاد دقیقی هشترود 

همان طور که گفته شد، تامین نیازهای بازار داخل استان و کشور از اصلی ترین برنامه های فولاد دقیقی هشترود می باشد که با توجه به سرعت پیشرفت، سرمایه گذاری‌های انجام شده در این شرکت و تهیه تجهیزات مدرن و به روز و به تعداد بالا، پیش بینی می‌شود بتواند محصولات فولادی خود را به کشورهای همسایه منطقه خلیج فارس صادر کند.


ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

factories-banner

کدام تولیدکننده به شما نزدیک‌تر است؟

دسترسی بسیار آسان به موقعیت مکانی تولیدکنندگان فولاد ایران

مشاهده روی نقشه
برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.
۴۱۸۰ - ۰۴۱