فولاد ناب تبریز

مکان: آذربایجان شرقی

شرکت فولاد ناب تبریز از پیشگامان برتر صنعت فولاد ایران است که بخش عمده‌ای از نیاز بازار فولاد را تامین می‌کند؛ تیرآهن، نبشی و ناودانی از محصولات تولیدی این کارخانه است.

فولاد ناب تبریز

درباره فولاد ناب تبریز

محصولات : نبشی، تیر‌آهن، ناودانی

کد پستی : 5375184385

آدرس : آذربایجان شرقی، شهر تبریز، کیلومتر 35 جاده آذرشهر، شهرک صنعتی سلیمی، انتهای بلوار اصلی، 30متری چهارم جنوبی، نبش 20 متری 57ام، پلاک 36.4   مشاهده روی نقشه

درباره شرکت فولاد ناب تبریز 

شرکت فولاد ناب تبریز از پیشگامان برتر صنعت فولاد ایران در بخش خصوصی می‌باشد که بخش عمده‌ای از نیاز بازار فولاد را تامین می‌کند. از مهم‌ترین محصولات فولاد ناب تبریز می‌توان به نبشی‌های فولادی آن اشاره کرد که کاربرد گسترده‌ای در ساختمان سازی و ماشین‌سازی دارند و با بهره‌گیری از مدرن‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا تولید و عرضه می‌شود.  

فولاد ناب تبریز از جمله تولیدکنندگان انواع نبشی، ناودانی و تیرآهن با تنوع بالای محصول و رعایت استانداردهای ملی و جهانی است و به برند نبشی در سطح کشور معروف می‌باشد. در ادامه نحوه اطلاع از قیمت محصولات ناب تبریز را معرفی خواهیم کرد. 

در حال حاضر فولاد ناب تبریز 24000 تن در سال محصولات فولادی به بازار عرضه می‌کند و به واسطه ادغام با نورد ناب آذربایجان به یکی از بزرگ‌ترین تولیدکننده مقاطع فولادی (به غیر از میلگرد) در ایران تبدیل شده است.  

تاریخچه شرکت فولاد ناب تبریز  

شرکت فولاد ناب تبریز، در سال 1382 شمسی، با سرمایه گذاری مشترک خارجی کشور ترکیه با بهره برداری از توانمندی‌های صنعتی و علمی کشور جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکیه، در زمینی به وسعت ۶۰ هزار مترمربع واقع در شهرک سلیمی در ۳۵ کیلومتری غرب تبریز در مسیر جاده آذرشهر، به ثبت رسید. 

 فولاد ناب با نام اختصاری FTN در فاز اول پس از دو سال از آغاز فعالیت و بعد از عملیات اجرائی آماده سازی و فونداسیون خط تولید، با نصب و راه اندازی ماشین آلات پیشرفته در خطوط تولیدی، تولید آزمایشی خود را شروع کرد که دارای 20000 متر مربع فضای سر پوشیده شامل سالن‌های تولید، انبارها، امور اداری، سالن‌های غذاخوری و خانه بهداشت کارگری و کارگاه ابزار‌سازی می باشد.  

این شرکت اولین مجموعه خصوصی است که تاکنون در راستای حمایت از سمپوزیوم فولادی گام‌های موثری را برداشته است و در سال 1395 شمسی این مجموعه فولادی با هدف برقراری ارتباط میان کارشناسان و صنعتگران میزبان برگزاری سمپوزیوم فولادی شده است.  

در حال حاضر ۱۵ درصد از ظرفیت تولیدی کارخانه فولاد ناب تبریز به کشورهای همسایه مانند آذربایجان، پاکستان، افغانستان، گرجستان، ترکمنستان، ارمنستان، عراق صادر می‌گردد. بیشترین صادرات این مجموعه نبشی ناب تبریز، تیرآهن ناب تبریز و ناودانی ناب تبریز است. 

  مجتمع نورد ناب آذربایجان از سال 1389 شمسی شرکت نورد ناب آذربایجان با نام اختصاری MNNA به عنوان زیرمجموعه اصلی از فولاد ناب تبریز، در زمینی به وسعت ۱۱۰ هزار مترمربع با ۲۵ هزار مترمربع فضای سرپوشیده شروع به تولید انواع تیرآهن، ناودانی و نبشی در سایزهای کوتاه و بلند نموده است.  

شرکت فولاد ناب تبریز و مجتمع نورد ناب آذربایجان ۴۰۰ نفر پرسنل آموزش دیده دارد که در دو شیفت کاری مشغول به کار هستند. ظرفیت تولیدی این مجموعه صنعتی بالغ بر ۳۶۰ هزار تن در سال است که بدین سبب این مجموعه جزو بزرگترین تولیدکنندگان تیرآهن، ناودانی و نبشی در استانداردهای ملی و جهانی محسوب می شود.  

محصولات فولاد ناب تبریز 

محصولات فولاد ناب تبریز تمام محصولات شرکت فولاد ناب تبریز براساس استانداردهای ملی ایران به شماره ۱۷۹۱ و ۱۳۹۶۸-۱ و ۴۴۷۷-۱ و ۱۶۳۴۸ و معمولا در شاخه‌های ۶ متری و ۱۲ متری تولید می‌شوند. فولاد ناب تبریز در زمینه تولید انواع نبشی، ناودانی و تیرآهن فعالیت می‌کند که در زیر در مورد مشخصات فنی هر محصول صحبت می‌کنیم.  

در حال حاضر مجتمع فولاد ناب تبریز بیش از 50 نوع محصول تولید می‌کند که بیشترین تنوع مربوط به تولید نبشی است. نبشی ناب تبریز یکی از مشهورترین انواع نبشی بال مساوی در سایزهای 30 تا 100 میلی‌متر می‌باشد.  

شرکت فولاد ناب تبریز قصد دارد که نبشی‌های سایز بزرگ برای مصارف صنعتی را نیز به خط تولید خود اضافه کند. تمامی نبشی‌های تولیدی این شرکت از استاندارد ملی به شماره ۱۳۹۶۸-۱ و استاندارد اروپایی ۱۰۰۵۶-۱ و استاندارد روسی ۸۵۱۰ پیروی می‌کنند و در حداقل تلرانس تولید می‌شوند.  

قیمت محصولات فولاد ناب تبریز به صورت روزانه در سایت عصرآهن قرار داده می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر وب‌سایت را بررسی نمایید. 


ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

factories-banner

کدام تولیدکننده به شما نزدیک‌تر است؟

دسترسی بسیار آسان به موقعیت مکانی تولیدکنندگان فولاد ایران

مشاهده روی نقشه
برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.arrow
۴۱۸۰ - ۰۴۱