فولاد راد همدان

مکان: همدان

از جمله تولیدکنندگانی که میلگرد سبک تولید می‌کند فولاد راد همدان است. این میلگرد به دلیل وزن سبک و کیفیت بالا در بازار آهن جایگاه ویژه‌ای دارد.

فولاد راد همدان

درباره فولاد راد همدان

محصولات : میلگرد

کد پستی : 6515699151

آدرس : همدان، شهر همدان، شهرک صنعتی ویان، بلوار کارآفرینان جنوبی، بلوار توسعه   مشاهده روی نقشه

 کارخانه فولاد راد همدان 

مجتمع فولاد راد همدان با علامت تجاری Steel Rad Hamadan) SRH) از تاریخ سال 1390 شمسی در زمینی به بزرگی 50 هزار متر مربع، مراحل ساخت‌وساز را آغاز کرد و سرانجام در سال 1396 شمسی و پس از 6 سال فعالیت و تلاش‌های فراوان به بهره‌برداری رسید. 

با توجه به ظرفیت این مجتمع، میلگرد راد سالانه به میزان 500 هزار تن تولید و عرضه می‌شود. تولیدات کارخانه فولاد راد همدان، یکی از برترین و با کیفیت‌ترین محصولات آهنی در داخل و همچنین خارج از کشور می‌باشد.  

افراد شاغل در مجتمع فولاد راد همدان به صورت مستقیم 300 نفر می‌باشند. همچنین به صورت غیر مستقیم نیز برای بیش از 2 هزار نفر اشتغال زایی صورت گرفته است. 

استاندارد محصولات فولاد راد همدان

این کارخانه طبق آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا و به سبب استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته، موفق شد محصولات خود را بر طبق استاندارد جهانی DIN تولید کند.  

مجتمع راد توانسته است استاندارد DIN آلمان را که متشکل از ۳۰ هزار نوع از انواع استانداردها است را دریافت کند. همچنین توانسته مشتریان و خریداران میلگرد بسیاری را به سوی خود جذب نماید. 

خریداران و مشتریان برای شناسایی میلگرد راد همدان، می‌توانند نام حک شده RAD را روی محصولات مورد نظر بررسی کرده و تولیدکننده را شناسایی کنند و انتخاب درستی داشته باشند. 

البته لازم به ذکر است که در هنگام ارسال میلگرد راد همدان به محل تخلیه و در هنگام تحویل محصول به خریدار، همراه با محصول ارسالی (میلگرد راد همدان)، برگه آنالیز و آزمایش هر میلگرد که به صورت اختصاصی تهیه شده نیز ارسال می‌شود. 

همه تجهیزات این کارخانه از کشورهای آلمان و ایتالیا می‌باشند که سبب تولید محصولات با کیفیت شده است که همگی مطابق با استانداردهای جهانی است.  

راد همدان توانسته است به خاطر تولید محصولات با کیفیت نظیر میلگرد همدان، استاندارد ملی INSO 3132 و استاندارد اروپایی BS4449 را دریافت نماید که تا به امروز هیچ شرکت داخلی موفق به دریافت این استانداردها نشده است؛ بنابراین می‌توان نتیجه گرفت میلگرد راد همدان طبق استاندارد تولید می‌شود. 

 کیفیت محصولات فولاد راد همدان

کیفیت برجسته و عملکرد برتر فولاد راد همدان از جوانب مهمی است که در طول تولید، اقدامات دقیق کنترل کیفیت در هر مرحله به کار گرفته شده است. تیم متخصص و ماهر متالورژیست‌ها نه تنها بر روی ترکیب آلیاژها نظارت دارند بلکه از یکپارچگی ساختاری مطمئن اطمینان حاصل می‌کنند. 

از طرف دیگر، تجهیزات آزمایشی کامپیوتری برای نظارت بر ویژگی‌های مکانیکی میلگردها به‌کار گرفته می‌شود. هر دسته محصول طی فرآیند آزمایش دقیقی می‌گذرد و اطمینان از اتفاق با استانداردهای جهانی و مشخصات مشتری را فراهم می‌کند.

محصولات فولاد راد همدان

فولاد راد همدان به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولید کنندگان میلگرد در کشور فعالیت می‌کند، این مجموعه میلگردهای خود را در سایز ۸ الی ۳۲ و در گرید های A1, A2, A3, A4 تولید می‌کند. فولاد راد همدان سالانه ۵۰۰ هزار تن میلگرد را تولید و روانه بازار می‌کند.

مشخصات میلگرد کارخانه راد همدان

میلگرد تولید شده توسط کارخانه فولاد راد همدان به صورت آجدار و طبق استاندارد ملی ۳۱۳۲ به بازار عرضه می‌شود.

• کیفیت محصول با تصدیق و تایید توسط تمامی آزمایشگاه‌های کشور ارائه می‌شود و همراه با برگه‌های تایید به آزمایشگاه‌ها ارسال می‌گردد.

• این مجموعه میلگرد نرمال ندارد و به صورت شاخه‌هایی با طول ۱۲ متر تولید می‌شود.

• دارای مقاومت بالا در برابر رطوبت می‌باشد.

• وزن آن مطابق با استانداردهای سبک وزن است.

• برای میلگردهای تولیدی، حک لوگوی شرکت RAD وجود دارد.

• درصد آج در این محصول ۲۵ درصد بیشتر از میلگردهای معمول است.


ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

factories-banner

کدام تولیدکننده به شما نزدیک‌تر است؟

دسترسی بسیار آسان به موقعیت مکانی تولیدکنندگان فولاد ایران

مشاهده روی نقشه
برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.arrow
۴۱۸۰ - ۰۴۱