فولاد راد همدان

همدان

از جمله تولیدکنندگانی که میلگرد سبک تولید می‌کند فولاد راد همدان است. این میلگرد به دلیل وزن سبک و کیفیت بالا در بازار آهن جایگاه ویژه‌ای دارد.

فولاد راد همدان

درباره فولاد راد همدان

محصولات : میلگرد

کد پستی : 6515699151

آدرس : همدان، شهر همدان، شهرک صنعتی ویان، بلوار کارآفرینان جنوبی، بلوار توسعه   مشاهده روی نقشه

 کارخانه فولاد راد همدان 

مجتمع فولاد راد همدان با علامت تجاری Steel Rad Hamadan) SRH) از تاریخ سال 1390 شمسی در زمینی به بزرگی 50 هزار متر مربع، مراحل ساخت‌وساز را آغاز کرد و سرانجام در سال 1396 شمسی و پس از 6 سال فعالیت و تلاش‌های فراوان به بهره‌برداری رسید. 

این کارخانه طبق آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا و به سبب استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته، موفق شد محصولات خود را بر طبق استاندارد جهانی DIN تولید کند.  

با توجه به ظرفیت این مجتمع، میلگرد راد سالانه به میزان 500 هزار تن تولید و عرضه می‌شود. تولیدات کارخانه فولاد راد همدان، یکی از برترین و با کیفیت‌ترین محصولات آهنی در داخل و همچنین خارج از کشور می‌باشد.  

مجتمع راد توانسته است استاندارد DIN آلمان را که متشکل از 30 هزار نوع از انواع استانداردها است را دریافت کند. همچنین توانسته مشتریان و خریداران میلگرد بسیاری را به سوی خود جذب نماید. خریداران و مشتریان برای شناسایی میلگرد راد همدان، می‌توانند نام حک شده RAD را روی محصولات مورد نظر بررسی کرده و تولیدکننده را شناسایی کنند و انتخاب درستی داشته باشند. 

البته لازم به ذکر است که در هنگام ارسال میلگرد راد همدان به محل تخلیه و در هنگام تحویل محصول به خریدار، همراه با محصول ارسالی (میلگرد راد همدان)، برگه آنالیز و آزمایش هر میلگرد که به صورت اختصاصی تهیه شده نیز ارسال می‌شود. 

همه تجهیزات این کارخانه از کشورهای آلمان و ایتالیا می‌باشند که سبب تولید محصولات با کیفیت شده است که همگی مطابق با استانداردهای جهانی است.  

راد همدان توانسته است به خاطر تولید محصولات با کیفیت نظیر میلگرد همدان، استاندارد ملی INSO 3132 و استاندارد اروپایی BS4449 را دریافت نماید که تا به امروز هیچ شرکت داخلی موفق به دریافت این استانداردها نشده است؛ بنابراین می‌توان نتیجه گرفت میلگرد راد همدان طبق استاندارد تولید می‌شود. 

افراد شاغل در مجتمع فولاد راد همدان به صورت مستقیم 300 نفر می‌باشند. همچنین به صورت غیر مستقیم نیز برای بیش از 2 هزار نفر اشتغال زایی صورت گرفته است. 


ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

factories-banner

کدام تولیدکننده به شما نزدیک‌تر است؟

دسترسی بسیار آسان به موقعیت مکانی تولیدکنندگان فولاد ایران

مشاهده روی نقشه